Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Drozdoo

wreszcie, za drugim podejściem Bunt Ludzkości ukonczony! (w zeszłym roku na xboxie odrzuciła mnie ta gra). dobrze ze naprawiłem swój błąd. świetna to gra, każdy wie co dobre a co nie dobre w tej grze wiec nie bede się rozpisywał:)

ale jedna rzecz mnie bawi, bo kilka dni temu konczyłem ME3 i dla mnie osobiście, pomimo całego hejtu na Bioware za zakonczenie trylogii, tam zakonczenie było kompletniejsze. tutaj również dużo pytan pozostaje bez odpowiedzi:) ale nikt z tego wielkiego halo nie robi heh ale nie ma co narzekac na Deus Ex bo to naprawdę super gra!

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać.

 

Podoba mi się :

 

- wiele dróg do celu

- zyskiwanie punktów doświadczenia za odkrywanie różnych przejść i innych czynów

- możliwość wykonania zadań na różne sposoby

- pochowane dobra

- drzewko umiejętności ( chociaż coś to szybko idzie, nie powinno być przesytu ,że można szybko wymaxować a i tak z połowy nie korzystać w ogóle )

- hakowanie , dialogi, "mema"

- fabuła póki co

- system skradania

 

Nie podoba mi się :

- o ile miasto było kozackie tak już "zamknięte" bazy w których wykonujemy misje są póki co nudne, bez większego wyrazu. Przyznaje ,że nie jestem fanem sterylnych , futurystycznych miejscówek. Nuda : ( Ale Detroit w pytkę : )

- AL przeciwników czasem tragiczne. Nie ma to jak przesuwać w stronę gości skrzynię i nie wzbudzać tym żadnej reakcji lub na Policji skakać sobie po stołach, kraść przed oczami funkcjonariuszy wszystko, hakować ich kompy tuż za plecami i wiele wiele innych. Duży minus. Na szczęście we wrogich bazach wszystko funkcjonuje już w miarę ok. I strażnicy spełniają swoje zadanie. Inna sprawa ,że od czasów boskiej pałki w Thiefie tak i tutaj cicha eliminacja i wyludnianie miejscówki jest za łatwa. Jak zawsze utrudniam sobie takie gry i większość przeciwników wymijam i pozostawiam nienaruszonych ; d

- kilka pierdół bym wprowadził, np ukrywanie również broni przeciwnika który padł ( alarmuje takie znalezisko ), bardziej by rywale parzyli w górę a nie tylko schematycznym dolnym torem i inne takie rzeczy

 

Póki co tyle, gram dalej ; d

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Nie do końca ponieważ zawsze odkrywam wszystkie drogi do celu, zwiedzam i oglądam wszystkie miejscówki bardzo dokładnie. Skutkuje to ciągłym lawirowaniem między rywalami i to czasem między tymi samymi po kilka razy. Oczywiście zgadzam się ,że bez lizania ścian i pójścia jedną trasą może to faktycznie być łatwe rozwiązanie. Ja tak jednak nie gram. Nawet po głupią, niepotrzebną paczkę naboi umiejscowioną w obleganym miejscu się czaję ; ) Nie lubię eliminować całości by później bezkarnie sobie chodzić. A jak wspomniałem wyżej, często się wracam by odkryć wszystkie przedmioty czy możliwe drogi i zgarnąć za to doświadczenie.

 

Z drugiej strony no czasem tam kogoś wyeliminuje dla expa czy "rozluźnienia" pomieszczenia. Nie jest to jednak częste.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

No to mimo wszystko sporo expa tracisz na takich zabawach, a jest co rozwijać. Ja tam nokautowałem każdego (jest sporo animacji, a nie jak w Dishonored tylko jedna), poza postronnymi NPC-ami na drogach, bo za nich nic się nie dostawało. Dobrze, że jednak szukasz alternatywnych dróg, to też jest solidnie nagradzane i potem łatwiej się gra z takim kamuflażem.

Odnośnik do komentarza

Nadrabiam również trochę hakowaniem. Ogólnie poszedłem w tą umiejętność od samego początku i teraz włamuje się wszędzie nawet jak mam kody by zgarnąć jak najwięcej expa i bonusów za to. Czasem z jednego kompa czy terminala ( a jest ich sporo ) można wyciągnąć naprawdę sporo doświadczenia ( równowartość wyeliminowania po cichu kilku kolesi ).

 

To jest właśnie dobre w tej grze, tracąc exp za coś można to zrównoważyć czymś innym w zależności od preferencji sposobu rozgrywki.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy u was tez jesli wybierzecie poziom trudnosci Hard nie sa pokazane na ekranie (mimo, ze wlaczone w opcjach) ikony przechodzenia miedzy oslonami? (domyslnie X). Mam polska wersje z PS+.

U mnie też jest ok na najwyższym poziomie, polska wersje z PS+. Może coś w opcjach?

A na innych poziomach masz wyświetlane?

Edytowane przez TylerDurden
Odnośnik do komentarza

Tak. Na normalu mam od razu widoczne. Na hardzie bylo, jak pisalem, niewidoczne (a wlaczone w opcjach). Przeszedlem "tutoria" i w pierwszej misji wylaczylem i wlaczylem raz jeszcze i zaskoczylo.

 

Drugie pytanie odnosnie harda - po wybraniu tego poziomu z automatu wylaczyly sie opcje podswietlania przedmiotow i radar. Czy jak wlacze to znowu to gra nadal bedzie liczyla gre jako poziom Hard?

Odnośnik do komentarza

Yap, a robisz misje na stealth? Nie wiem czy to bug czy ja cos zle robie ale nie moge dostac Ghost Bonus w 3 sekcji misji 1. Reszta w spoilerze.

 

 

Dochodze do momentu z hackerem, ktory strzela sobie w leb. Po scence dostaje Ghosta. Dalej do wyeliminowania jest tylko 5 kolesi. Czyszcze ich nie zauwazony, dochodze do zakladniczki i po udanych negocjacjach podlicza punkty misji ale NIE MA Ghosta... A nic mnie nie wykrywa, nikt nie znajduje ciala itd. Patrzylem na yt i kolesie na PS3 maja ten Bonus. Ktos rowniez mial podobnie lub nie?

 

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem jakoś tak, że nie dostawałem Ghosta w jednym momencie, mimo że na yt gościu dostawał. To mogło być nawet w tej samej misji. W każdym razie zaliczyło mi później aczika za bycie niezauważonym przez całą grę.

 

Możesz spróbować gości wyminąć bez ogłuszania ich. Jak też Ci nie wpadnie no to nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

Czyli powinienes miec 2 Gosty. Jeden za wejscie do budynku (dach albo frontowe drzwi) a drugi po scence, ktora opisalem w spoilerze. Daj znac czy ci zaliczylo 3 Gosta na koncu misji.

 

 

EDIT: wyj.ebalem wszystkie sejwy i zaczalem grac od nowa. Trzeci Ghost wpadl... Tym razem ani razu nie dalem sie namierzyc kamerze (wczesniej robilem restart checkpointu, mozliwe, ze wtedy cos sie zblokowalo) a jedyny reload mialem po wykryciu w sekcji gdzie typ strzela do szklanego ekranu. Ps3 ch.uj.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Ja też miałem jakoś tak, że nie dostawałem Ghosta w jednym momencie, mimo że na yt gościu dostawał. To mogło być nawet w tej samej misji. W każdym razie zaliczyło mi później aczika za bycie niezauważonym przez całą grę.

 

Możesz spróbować gości wyminąć bez ogłuszania ich. Jak też Ci nie wpadnie no to nic nie poradzisz.

nie ma aczika za bycie niezauważonym. jest za nie spowodowanie alarmu
Odnośnik do komentarza

No to niestety bez niespodzianek. Jednak nie naliczyło mi przejścia DLC bez alarmu. 97% :cray:

Wkurzyłem się i zrobiłem jeszcze raz DLC. Tym razem na easy i je zwyczajnie przebiegłem. Zajeło 1 godzinę i 20 minut.

Jakby ktoś robił to trofeum to można w dodatku zabijać, włączać alarmy, i zabijać używając czerwonych beczek, można się leczyć i jeść batoniki.

Nie można rozwijać postaci, uzywać ekwipunku, najlepiej nie podnosić broni od przeciwników nawet.

 

100% , wszystkie trofea z podstawy i DLC. Dla mnie gra z top 3 generacji.

Odnośnik do komentarza

Czyli powinienes miec 2 Gosty. Jeden za wejscie do budynku (dach albo frontowe drzwi) a drugi po scence, ktora opisalem w spoilerze. Daj znac czy ci zaliczylo 3 Gosta na koncu misji.

 

 

EDIT: wyj.ebalem wszystkie sejwy i zaczalem grac od nowa. Trzeci Ghost wpadl... Tym razem ani razu nie dalem sie namierzyc kamerze (wczesniej robilem restart checkpointu, mozliwe, ze wtedy cos sie zblokowalo) a jedyny reload mialem po wykryciu w sekcji gdzie typ strzela do szklanego ekranu. Ps3 ch.uj.

Szczerze powiedziawszy już przestałem zwracać na to uwagę, a mimo to nie spowodowałem żadnego alarmu. Oczywiście tam gdzie jest on w skrypcie po prostu gram jakby go nie było.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też nie dostałem i zastanawiam się czy jest sens dalej grać czy zacząc od nowa... Trophy całkiem fajny, ale jeśli to jest zglitchowane to szkoda mojego czasu. :|

 

Przy okazji:

- Czy liczą się alarmy przy hackowaniu (licznik nie dochodzi do zera, udaje sie zahaczyć)?

- Czy liczą się kille robotów?

- Czy liczą sie kille żołnierzy przez roboty?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...