Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra - potrzebuje pomocy.

Mam stare kino domowe - DAV S300.

Jest tutaj tylko 1 wyjscie Euro, 2 wyjscie na czincze - SAT/VIDEO.

 

Podlaczam to do Sony 46KDL-EX 500

 

i teraz tak - 1 EURO w TV zajete jest przez dekoder.

2 EURO podlaczone jest z amplitunerem - dzwiek TV slyszany na glosnikach

1 wyjscie czinczy (Video) - podlaczone jest PS3 (obraz idzie przez HDMI)

1 wyjscie SAT - pod komputer - czincz na jacka

 

nie ma miejsca na X'a 360 - bo podlaczony jest przez kabel Component.

 

Czy jak podlacze 2 czincze np z VIDEO w aplitunerze, bezposrednio do TV, a czincze z PS3 i Component do TV, to bede slyszal dzwiek w glosnikach ?

(Na starym LG bylo tak, ze 1 zlacze EURO zalatwialo sprawe - w zaleznosci czy przelaczylem na Component czy na TV rozdzielal dzwiek... ; / )

 

 

I pytanie nr.2: jezeli nowego podlacze przez kabel HDMI, to jak mam podlaczyc dzwiek, zeby byl na kolumnach ? Tak samo jak z PS3? HDMI do TV, a cincze bezposrednio do amplitunera ?

 

Edit2: moze kupie jakis rozgleziacz do cinczy,zeby z 2 wyjsc zrobily sie 4.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

1 pytanie, jaki ma to zwiazek z tym tematem, badzmy powazni, rozmawiajmy o nowej konsoli X360 SLIM

 

PS.

same pytania sa niezrozumiale

1- jak kino ma same wyjscia, to jak mozna do niego cokowliek podlaczyc skoro nie ma zadnego wejscia?

ale do tego zaloz sobie nowy temat albo w temacie audio o opisz to ponownie zrozumiale....

Odnośnik do komentarza

Ja na przykład widziałem na allegro - =all&a_enum[4007]=all&a_text_f[3346][0]=&a_text_f[3346][1]=&buy=1&clear_cookie=0&distance=1&id=67314&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&city=&order=t&postcode=&price_from=&price_to=5&view=gtext&change_view=1"]do 5 zł

 

Pytanko - czy w nowym x'ie ktoś rozkminił, jak zablokować przyciski dotykowe - tacki i włączania? Z tyłu jest jakiś otwór wyglądający jak blokada, tylko nie wiem jak go użyć?

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

DZIĘKI ! :thumbsup:

 

Ps.Co do kabli hdmi to nie wiem gdzie Juchy widziales je za 4zl. Normalna cena w sklepach zaczyna sie od 30 do 120 nawet..

 

w tesco kupiłem za 8zł 2metrowy. A kable za więcej niż 30zł to pic na wodę że niby lepsze, pozłacane i inne wkręty.

 

up - ta dziura to chyba specjalne wejście dzięki któremu zabezpieczysz konsole przed kradzieżą na np: turniejach/wystawach. Coś jak łańcuch do roweru.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Być może jest to faktycznie Kensington.

Wkurzają mnie te przyciski dotykowe - dziecko niechcący potrąci, kurzu normalnie zetrzeć nie można. Powinienem wyciągnąć wtyczkę z gniazda ale wszystkie kable mam tak zabudowane, że nie jestem w stanie odsuwać mebli. Musi być jakiś sposób na ich wyłączenie :confused:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

DZIĘKI ! :thumbsup:

 

Ps.Co do kabli hdmi to nie wiem gdzie Juchy widziales je za 4zl. Normalna cena w sklepach zaczyna sie od 30 do 120 nawet..

 

Zaczyna mnie już "przerażać" jak wielka jest niewiedza na temat kabli HDMI :rolleyes:

 

W złych sklepach szukasz. Idziesz do jakiegoś marketu i bierzesz najtańszy kabel HDMI jaki znajdziesz. Ja tak mam podłączone PS3 i X360 kablami za 5 i 10 zł. To są takie same kable jak te za 100-200 zł.

 

bigdaddy: Mój kabel za 10 zł też jest niby "pozłacany" ;)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pytanie za 100 punktów...

 

Gdzie znajdzie się najtańszy model nowego xboxa360 ?

MM, Saturn, Avans, sklepy internetowe ?

 

Zakup nowej konsoli w :

 

- Ultimie to koszt : 1049.00 zł ( 2 gry + stały rabat sklepie ) lub 1128.90 zł ( 2 gry + stały rabat w sklepie i Data Transfer Cable )

- sklepie PSXextreme : 1099.00 zł ( Too Human + półroczna prenumerata PSXEXTREME )

- sklep Gram.pl : 1099.00 zł ( LEGO Batman + Pure + Too Human )

- Vobis : 1099.00 zł

 

BTW. Ktoś wcześniej informował, że zakupił x'a z transfer kitem. Chciałbym wiedzieć w jakiej cenie nabył ten zestaw.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

jesli mówimy o slimie to trzeba sledzic gazetki elektromarketów. teraz bedzie bezvacie w saturnie (przynajmniej warszawa) i z ceny 1049 za kloca zaplacimy kolo 860zł wiec to chyba najlepsza oferta. oferta z transfer kitem byla w MM kloc kosztował 990zł i dawali transfer kit za free (moge sie mylić) odzielnie transfer kit kosztuje 79zł (saturn)

Odnośnik do komentarza

ech, nie chcialo mi sie czekac, na przesylke - przeplacilem, z 20 zl i powiem wam jedno - niemalze w wiekszosci sklepach w Warszawie nie kupicie kabla HDMI za mniej niz 25 zl... Taka prawda, chyba ze szukajac naprawde gdzies na za(pipi)ach...

 

Nowy Xbox jest naprawde mega cichy ! Ba - wytwarza mniej dzwieku niz PS3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

ech, nie chcialo mi sie czekac, na przesylke - przeplacilem, z 20 zl i powiem wam jedno - niemalze w wiekszosci sklepach w Warszawie nie kupicie kabla HDMI za mniej niz 25 zl... Taka prawda, chyba ze szukajac naprawde gdzies na za(pipi)ach...

 

Nowy Xbox jest naprawde mega cichy ! Ba - wytwarza mniej dzwieku niz PS3.

 

W Tesco, Carrefour itp. jest pełno kabli HDMI po 10 zł :)

Odnośnik do komentarza

jesli mówimy o slimie to trzeba sledzic gazetki elektromarketów. teraz bedzie bezvacie w saturnie (przynajmniej warszawa) i z ceny 1049 za kloca zaplacimy kolo 860zł

 

a to "bezvacie" obejmuje konsole ? bo np z tego co mi wiadomo w MM konsole nie zaliczają sie do rtv/agd, na które zazwyczaj własnie pojawia sie "bezvacie".

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

mylisz dwie rózne promocje.

bez vacie jest na cały asortyment. czasami jakis medias wyskoczy własnie na rtv/agd lub komputery. tym razem jest na cały asortyment. nawet płyte cd kupisz bez vatu. poza tym zapraszam do tematu okazje promocje na pchlim targu tam jest wszytsko ładnie opisane by me :potter:

Odnośnik do komentarza

dajcie spokoj juz z tymi kablami, nie wiem jaki problem np w takim allegro wpisac w kablach lokalizacje warszawa i mamy pelno kabli na miejscu, od 6zl w wawie, jak ktos nie potrafi wyszukac w banalny sposob rzeczy do zakupu to... niech przeplaca...

 

To nie chodzi oto Juchy. Do wczoraj pracowałem w pewnej firmie. Gość był wsciekły jak ostatnio za znaczek pocztowy zapłaciłem 1.55 a nie 1.50, ponieważ był stratny 5gr. Nie ważne że miał kasy jak lodu, takich sytuacji było setki. Jak do wypłaty było 159h 55min, to wypłacił za tyle, nie za 160h.

 

Są tacy ludzie i ja ich zowie "dorobkowicze" tu masz taki przykład z kablem HDMI, nie przegadasz, szkoda tylko czasu i nerwów. Bo im się to należy i koniec. ( to ich zdanie )

Odnośnik do komentarza

MediaExpert (nie wiem jak w innych ale w Legnicy są)

 

Nie polecam tam nawet zaglądać, nie wiem jak w innych ale przejeżdżając przez Puławy zauważyłem reklamę "Bez VAT'u" w Media Expert, jako że akurat miałem kupować Slima wpadłem zobaczyć ile sobie życzą, raz że ich nie mieli a dwa stał stary Premium 60GB za bodajże.... 1169zł(+/-20zł) bez VAT'u:whistling: żałuje że fotki nie zrobiłem...

Edytowane przez heaverq
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

na ultimie juz od miesiaca jest preorder na arcade slima. poza tym ludzie naprawde śledzcie inne działy... aracede slim bedzie za 799/749 w saturnie w gazetce koło 20 sierpnia.

 

edit: chyba jednak nie aktualne ms polska ma za mało klocków arcade do rozdysponowania. do saturnów i mediasów łącznie trafi.. uwaga 300szt! szał!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...