Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

mogli spowolnic, czyli nie ma juz DVD x12 a np. x8

w starych tez zmienic mozna bylo ten parametr i bylo cicho jesli chodzi o naped, a odczyty w cale sie duzo nie pogorszyly

 

a to co podales z youtube to wyglada na przesadzone, sluchajac tego ja w ogole nie rozpoznaje w tym mojego grubego X0, wazne jest gdzie dokonywane sa pomiary, ta sama konsola i mozna zrobic dowolna glosnosc tylko operując odlegloscia od zrodla...

 

nie spowolnili bo napęd jest szybszy ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=xCscLkxVuLk&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

trzeba by samemu potestowac konsole by wysnuc miarodajne wnioski, same filmiki nigdy nic nie mowia, bo zadam podstawowe pytanie, jaki naped siedzi w bialej?....

 

drugie pytanie jakie juz widac wg filmiku, zerknij na początek napisow w grze jakie ma opoznienie (tyle samo co wlasnie roznice w ladowaniu systemu 4sek), pod koniec filmiku tez ok. 4 sek jest roznica, czyli nie zwiekszala sie, najprawdopodobniej przy tej samej firmie napedow czyli liteon bedzie taka sama predkosc, co by wskazywalo ze nie jest mniejszej predkosc, a jest bardziej wyciszony

 

i podstawowe pytanie w czym lezy roznica ladowania systemu 4 sek szybciej, to podstawowe pytanie na ktore trzeba odpowiedziec zeby zrozumiec reszte...

 

dla mnie fakt jest jeden, zmodowanie slima na konsole bezgłośna jesli chodzi o system chlodzenia jest realne i mniej problematyczne niz fata....i jak zwykle MS zrobił kolejny wypust lepszy od poprzedniego i bardziej doposażony co u konkurencji zawsze jest na odwrót...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dziś kupiłem nową wersje i stary 4,5 letni premium poszedł w odstawkę.

Chodzi ciszej i to o wiele (teraz w tle instaluje się gra to wiem:P)

Wygląda zajefajnie <-- wreszcie jak sprzęt skończony a nie jak niedorobiony zlepek plastiku:P

 

W Media Markt dodają do nowego x'sa kabel do transferu plików. Nie chciało mi się usuwać gier arcade i instalki battlefielda więc z nimi przegrałem na nowy dysk. Wszystko poszło bezproblemowo i naprawdę szybko (7,6gb w mniej niż kwadrans).

 

Dla osób co mają x'sa podłączonego do monitora komputerowego oraz głośników od kompa - działa kabel vga zakupiony do starszej wersji x'sa. Jest obraz i dźwięk.

 

Zasilacz do konsolki też jest zdecydowanie mniejszy i wg mnie nie nagrzewa się tak bardzo jak poprzedni model.

 

Pad czarny i słuchawki czarne wyglądają przekozacko. No ale mówi to osoba grająca do tej pory na białej wersji:P

 

Minusy widzę dwa: Brak kabla HDMI w zestawie oraz jakiegoś bonusu na dysku twardym. Bo Hexic już było za czasów mojego pierwszego xboxa. Za 1049 zł powinni coś jeszcze dodać.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i miałem rację. Nowy Arcade będzie się różnił tylko dyskiem, N zostaje na pokładzie + 4Gb flasha. Idealna podstawka dla Kinect, coś mi się wydaje, że dopiero teraz MS będzie czerpał prawdziwe korzyści z utrzymywania Arcade na rynku.

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieje bo teraz w tej cenie to można nowego Elite wyrwać...

 

Nawet jak zleci na jakieś promocji do 799zł to i tak dalej to nie będzie opłacalne  na tą chwilę za podobną kupujesz nówkę Arcade za 629zł + Dysk 20GB/ Pendrive16GB i jeszcze pada drugiego ;P

 

Arcade SLIM jest TOTALNIE nieopłacalny przy tej cenie  biorąc pod uwagę cenę SLIM 250GB a zwłaszcza niskie ceny "starych" Xboxów

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No a czego się spodziewaliście ? Nowy produkt + duży popyt = wyższa cena. Ja jakbym teraz miał kupić konsolę to bym brał Jaspera 120Gb, niektóre sklepy z tego co słyszałem to nawet po 700zł sprzedawały, nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza

No a czego się spodziewaliście ? Nowy produkt + duży popyt = wyższa cena. Ja jakbym teraz miał kupić konsolę to bym brał Jaspera 120Gb, niektóre sklepy z tego co słyszałem to nawet po 700zł sprzedawały, nic tylko brać.

 

To chyba tylko słyszałeś ewentualnie były to jakieś pojedyńcze przypadki wyprzedaży w pojedyńczych hipermarketach pojedyńczych leżaków magazynowych albo coś bo patroluje sytuacje jakiś czas bo chce kupić xboxa i najtańsze jakie znalazłem jaspery to Arcade za 629 i elite za 849 w Euro AGD RTV (były też za 799 RE 5 Edition ale już wyprzedane i w okrutnym (pipi)zkowatym kolorze:P)

 

No chyba że znasz albo ktoś inny zna jakieś tańsze zródło Elite albo Arcade  to mógłby podać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...