Skocz do zawartości

PSX Extreme #152


Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie problem z tymi stronami, jak dziewczynki może niech wam jeszcze plakaty dodają i fotki co robi Bill w domu albo na ogrodzie? Co wy (pipi) cioty ? Przerzucicie się na cosmo ! Hipokryci i laleczki

 

 

Przerzuć się na jakiś podręcznik gramatyki, który nauczy cię podstaw interpunkcji. Potem przyjdzie pora aby zapisać sie na logikę i retorykę- obie u ciebie leżą.

Odnośnik do komentarza

Co do wypadających kartek:

Mam wszystkie numery, od pierwszego i NIGDY nic mi nie wypadło.

 

Co do tego postu:

Po przeczytaniu tesktu o Falloucie New Vegas stwierdzam, że prasa drukowana umiera. Żeby nie mieć nowych info, których nie da się znaleźć w necie i pisać tekst o FNV to trzeba być redaktorem pisma papierowego. Mogliście ty Ściera (jako naczelny, który rządzi zawartością każdego numeru) i ty Zax poczekac aż dostaniecie możliwość przejechania się do Obsidianu i wtedy umieścić na łamach PE artykuł o tej grze z jakimiś nowymi informacjami. Bo to co jest w artykule z tego numeru zostało dwa tygodnie wczesniej umieszczone przeze mnie (tłumaczenie) w temacie FNV na naszym forum oraz przez Ausira na The Vault. Inaczej mówiąc jak takie stare informacje (które każdy może wyszukac w internecie) chcecie dawać jako nowe info o jakiejś grze to lepiej nic nie dawajcie. Tylko niepotrzebnie 8 zyli wydałem :/

W moim przypadku PE jest jedynym źródłem informacji ze światka konsolowego, stron www o tej tematyce w ogóle nie przeglądam, tak więc mozecie robic nawet i trzytygodniowe spóźnienia, mi to różnicy nie robi. A takich jak ja jest pewnie więcej ;)

Odnośnik do komentarza

Problem z wypadajacymi stronami zostal bardzo powaznie potraktowany przez nas jak i sama drukarnie.

Najpierw podejzenie padlo na "krokodylki". To takie maszyny, kore z drutu robia zszywke, ciach i numer zszyty. Na takich maszynach mozna ustawic sile docisku itp. Tam nic nie zostalo znalezione. Ale ... jest juz znana przyczyna wiec problem nie powinien sie wiecej pojawic. Ponizej informacja z drukarni:

 

 

Panie Sebastianie

 

Wypadanie stron było przyczyną wysokiej temperatury pieca. Wada już została naprawiona i w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam

 

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za ten problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problem z wypadajacymi stronami zostal bardzo powaznie potraktowany przez nas jak i sama drukarnie.

Najpierw podejzenie padlo na "krokodylki". To takie maszyny, kore z drutu robia zszywke, ciach i numer zszyty. Na takich maszynach mozna ustawic sile docisku itp. Tam nic nie zostalo znalezione. Ale ... jest juz znana przyczyna wiec problem nie powinien sie wiecej pojawic. Ponizej informacja z drukarni:

 

 

Panie Sebastianie

 

Wypadanie stron było przyczyną wysokiej temperatury pieca. Wada już została naprawiona i w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam

 

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za ten problem.

 

 

Co było a nie jest...wybaczymy ale pisz pan zapowiedzi nowego nr jak za dawnych czasów- tj dwa dni wcześniej...deal? :D

Odnośnik do komentarza

Zapowiedź numeru 153 jeszcze wczoraj tam była, ale pewnie zbyt wcześnie albo co i zniknęła. Zapamiętałem 'śliczną' okładkę i recenzje Just Cause 2, Splinter Cell Conviction, Metro 2033, dodatku do Dragon Age i Prison Break. Alan Wake i RDR zapewne za miesiąc.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...