Skocz do zawartości

PSX Extreme #152


Rekomendowane odpowiedzi

Bo ty Diabeł w czepku urodzony jesteś i tobie takie "nieszczęścia" się nie przytrafiają.

 

szok, lecę do lotto bo to nie może się zmarnować;]

 

nic w przyrodzie nie ginie, w tamtym roku to każdy numer łysiał od środka, w jednym odpadła nawet okładka (ale to raczej mordowania insektów)

 

po przeczytaniu pierwszej strony recki Gow3 odpuściłem, tekst mnie tak nakręcił że chciałem lecieć do sklepu aby jak najszybciej móc zobaczyć to na własne oczy

Odnośnik do komentarza

Ja grę skończyłem dziś i dopiero 3 minuty temu skończyłem czytać reckę GoW III. Kali napisał coś co jednak nie jest do końca prawdą. Mianowicie chodzi o użycie Hammer'a w 2ce. Odniosłem wrażenie, że wypowiadał się za ogół, a przecież od pobicia Barbarian'a młotek staje się podstawową bronią na wszystko prócz Zeusa. Taka mała dygresja Kali...

 

Numer bardzo fajny z kozacką okładką, wiele ciekawych artykułów. Te gry CD Projekt to tak nie bardzo chce się oglądać, ale chodzi przecież o pieniądze więc nie komentuję więcej.

Odnośnik do komentarza

Ja grę skończyłem dziś i dopiero 3 minuty temu skończyłem czytać reckę GoW III. Kali napisał coś co jednak nie jest do końca prawdą. Mianowicie chodzi o użycie Hammer'a w 2ce. Odniosłem wrażenie, że wypowiadał się za ogół, a przecież od pobicia Barbarian'a młotek staje się podstawową bronią na wszystko prócz Zeusa. Taka mała dygresja Kali...

 

Numer bardzo fajny z kozacką okładką, wiele ciekawych artykułów. Te gry CD Projekt to tak nie bardzo chce się oglądać, ale chodzi przecież o pieniądze więc nie komentuję więcej.

 

Na Zeusa też był dobry z combo RotT.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dobrze słyszałem, ale czy przypadkiem ktoś z redakcji nie był na konferencji CDP dzisiaj?? Jest zatem szansa na jakąś większą zapowiedź w następnym # PE??

 

Była delegacja, ale nie wiem czy mogę na razie mówić kto dokładnie ;)

 

Co do wypadających stron, niestety spotkało mnie to po raz pierwszy, otwieram numer i strona wylatuje, sam środek.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dobrze słyszałem, ale czy przypadkiem ktoś z redakcji nie był na konferencji CDP dzisiaj?? Jest zatem szansa na jakąś większą zapowiedź w następnym # PE??

 

Była delegacja, ale nie wiem czy mogę na razie mówić kto dokładnie ;)

 

Co do wypadających stron, niestety spotkało mnie to po raz pierwszy, otwieram numer i strona wylatuje, sam środek.

 

Miałem to samo :/

Odnośnik do komentarza

Numer całkiem niezły. Jest sporo dobrych recenzji, nie mniej ciekawych newsów, do tego kilka fajnych felietonów (chociaż Mazziemu chyba zaczynają się kończyć pomysły), no i w końcu jakaś porządna okładka. Z kolei listy nudne jak flaki z olejem (już wolałem wieśniacki klimat Hiva i jego "debila miesiąca"), a komiksy bezdennie głupie i kompletnie nie śmieszne. Od razu małe zastrzeżenie dla Zaxa - facet, doskonale rozumiem Twoje rozczarowanie trzynastym Finalem, no ale ile można? Recenzja, Hyde Park, tekst w kąciku - i w dodatku wszystko o tym samym (kiepski game design to, kiepski game design tamto...). Aż szkoda miejsca w magazynie. No i przy okazji lekko irytująca jest recenzja trzeciego GoW'a, ale to w końcu Kali...

Odnośnik do komentarza

"DM" to była dla mnie tylko wisienka na torcie, wydaje mi się, że HIV w ogóle wybierał ciekawsze listy, a i sam sposób odpowiadania na nie miał zabawniejszy.

kwestia gustu. Ja listy opuszczam, chyba, że już mi się konkretnie nudzi

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć, że zanim Butcher wziął się za ten dział to był ostatni bastion starego dobrego (świńskiego) humoru w PE. I tak z odejściem HIVa magazyn sporo moim zdaniem na tym stracił (tak jak wcześniej za sprawą zniknięcia Shivy). No, ale rozumiem, że przecież nie każdemu taki humor pasował.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie PSX EXTREME otwieram i co ?? Środkowe strony wylatują =/ Co to ma być ! W poprzednim numerze tak samo :confused: :confused: :confused: Coś słabo ....

 

W zadnym numerze zadna strona mi nie wyleciala. Numer wedruje ze mna z kibla do pokoju i nic sie nie dzieje. Co wy z tymi PSX-E robicie? o_O

Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Kupiłem sobie PSX EXTREME otwieram i co ?? Środkowe strony wylatują =/ Co to ma być ! W poprzednim numerze tak samo :confused: :confused: :confused: Coś słabo ....

 

W zadnym numerze zadna strona mi nie wyleciala. Numer wedruje ze mna z kibla do pokoju i nic sie nie dzieje. Co wy z tymi PSX-E robicie? o_O

 

Ja otworzyłem w domu , przeglądałem chwilę i widzę że środek ledwo się trzyma tych spinaczy teraz jak i poprzednio ot co robiłem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...