Skocz do zawartości

PSX Extreme #152


Rekomendowane odpowiedzi

albo żeby ... zamawiać prenumeratę:)

 

w czerwcu 20 wypada w niedziele

w listopadzie w sobote

 

w lutym 2011 w niedziele

w marcu 2011 w niedziele

w sierpniu 2011 w sobote

w listopadzie 2011 w niedziele

 

Kilka razy w roku tak wypada. akurat teraz 2x pod rząd tak się wypadło.

Czy w trakcie "trwania" prenumeraty można zmieniać adres dostawy?

Chyba szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza

Ściera cwaniak wstępniaka wrzucił Butchowi hehehehe

zacna okładeczka

 

No, niestety Sciera dawno juz nic nie splodzil w formie tekstowej, a szkoda - zawsze milo sie go czytalo. Czekam na nowy numer bo w kioskach do tej pory we wrocku brak, nawet kolporter zawiodl. Pewnie kupie w poniedzialek, zawartosc mocno mnie kreci. Okladka fachura, jak wspomnial Bezik. :)

 

Po co pisać, że numer jest dostępny od 20 i dawać gwiazdkę, skoro numeru nie ma i będzie 22?

Nie bede sie wypowiadal, bo nie jestem kompetentny, ale bylo juz pisane milion razy czemu napisane jest od 20.

Po za tym numer jest dostepny, ba ja mialem go nawet dzien wczesniej, bo 19.03. Nie rozumiem w czym problem.

 

Gdzie Michas dostales PSXa we wrocku 19.03? o_O Na moim za.du.piu nie bylo. Galeria Dominikanska? Empiki?

Odnośnik do komentarza

Jezu , Ściera nie pisał wstępniaka ??? Tego nie przeżyję R.I.P

 

Spokojnie, spokojnie, nie umarłem :). Pracujemy ostro nad PPE i po prostu nie mialem czasu zajac sie wstepniakiem.

 

sciera

 

Numer kupiony. Patent z dwiema okładkami ( przód i tył ) skopiowany z Neo+.

 

Kolejny madrala. Jak ja uwielbiam czytac takie glupoty.

Nie skopiowany z N+, tylko to jest reklama GOWIII, na zlecenie SCEP.

 

sciera

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sprawdzałem w kioskach Garmont (bo z tego co wiem, w Zakopcu tylko takie są, nie licząc Ruchu i Kolportera) i nie było, więc podzielam zdanie przedmówców, że "weekendowych wydań" PE nie ma szans kupić w weekend. Prenumeraty nie wezmę, bo mojemu listonoszowi nie chce się zapinkalać z listami na Gubałówkę, a co dopiero z wypasionym numerem PE ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj sprawdzałem w kioskach Garmont (bo z tego co wiem, w Zakopcu tylko takie są, nie licząc Ruchu i Kolportera) i nie było, więc podzielam zdanie przedmówców, że "weekendowych wydań" PE nie ma szans kupić w weekend. Prenumeraty nie wezmę, bo mojemu listonoszowi nie chce się zapinkalać z listami na Gubałówkę, a co dopiero z wypasionym numerem PE ;)

 

Gubałówke? :) Wczoraj tam byłem i kupiłem sobie 10 oscypków :). Jezdzilismy z Magda na Witowie przez weekend. Odpoczelismy sobie od ciaglego siedzenia przy kompie. Ale teraz mnie nogi bola, o raany.

 

ściera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...