Skocz do zawartości

PSX Extreme #152


Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek czeka miesiąc na Extrema a potem czyta go w jeden dzień;/. I znowu miesiąc czekania.

 

Kapitalna recenzja Kaliego (GoW3), jednym tchem weszła. Naprawdę dobra robota.

 

Fajny artykuł o edycjach kolekcjonerskich. Podsumowanie fabuły GoW również duży plus za to.

 

Recenzja FFXIII. Również przyjemnie się czytało a co najważniejsze recka pomogła mi w wyborze. Póki co dziękuję z zakupu tej gry ;] Chętnie poczytałbym Zax-a w innych recenzjach niż tylko rpg.

 

Czemu nie ma Zgrentgena ;/;/;/. Obowiązkowo w każdym numerze powinien być ;p.

 

To tyle na razie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za tekst o symulatorze wyścigowym, który w tym momencie jest dla mnie cholernie na czasie :thumbsup: Od jakichś 3 tygodni chodzi za mną kupno G25 + WheelStandPro, dlatego gdy dorwałem dzisiaj PSXa od razu przeczytałem ten materiał. Ural, dobrze to wszystko wyłożyłeś, przeczytałem do tej pory dziesiątki recenzji kółek Logitecha a jednak dowiedziałem się jeszcze istotnych rzeczy.

Narzekaliśmy na okładki, a może taka a może owaka, a którą wybrać - w tym miesiącu mamy dwie :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Generalnie to numer wymiata, tylko że muszę ponarzekać na zbicie numeru! Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale wyleciały mi 2 strony ze środka... już od kilku numerów się tak dzieje że jedna zszywka puszcza, (dwie puściły mi dopiero przy aktualnym numerze). Mam nadzieje że więcej to rozczarowanie nas nie trafi...

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

DLACZEGO Redakcja nie wydrukowała mojego listu ""Syndrom Gracza Maniakalnego"" ? Zawarłem w nim opis połowy swojego życia ...

:( :( :(

 

Bo takich jak pewnie i twój, wspominkowych, nudnych listów jest tysiące?

Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Jezu , Ściera nie pisał wstępniaka ??? Tego nie przeżyję R.I.P

 

Spokojnie, spokojnie, nie umarłem :). Pracujemy ostro nad PPE i po prostu nie mialem czasu zajac sie wstepniakiem.

 

sciera

 

Numer kupiony. Patent z dwiema okładkami ( przód i tył ) skopiowany z Neo+.

 

Kolejny madrala. Jak ja uwielbiam czytac takie glupoty.

Nie skopiowany z N+, tylko to jest reklama GOWIII, na zlecenie SCEP.

 

sciera

 

No to się cieszę i oby jak najmniej takich numerów bo ja uwielbiam wstępniaki Pana Ściery ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można zmienić..np pisząc maila lub dzwoniąc do wydawnictwa

 

albo żeby ... zamawiać prenumeratę:)

 

w czerwcu 20 wypada w niedziele

w listopadzie w sobote

 

w lutym 2011 w niedziele

w marcu 2011 w niedziele

w sierpniu 2011 w sobote

w listopadzie 2011 w niedziele

 

Kilka razy w roku tak wypada. akurat teraz 2x pod rząd tak się wypadło.

Czy w trakcie "trwania" prenumeraty można zmieniać adres dostawy?

Chyba szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Właśnie mój, wczoraj zakupiony , PE zeżarł pies :ninja:

 

ale nr fajny, kupię sobie nowy <snob>

 

Nie podobaja mi się dwie rzeczy: listy (za krótkie, choć Butcher fajnie je prowadzi) oraz...rozczarowało mnie, że Koso nie napisał zapowiedzi World Cup'a. (zdanie Kosa o grze piłkarskiej jest dla mnie niezwykle ważne)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...