Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zacny wynik :). Jakby jeszcze MGS TTS 3D zapowiedzieli... :)

 

Wie ktoś gdzie w Polsce można Tales of Abbys kupić? Na allegro juz sie nie pojawiają niestety, ultima też nie ma :(

 

No właśnie ja też szukam, w najgorszym wypadku pozostanie mi zagranica, jak choćby amazon, ale tam boje się cen, że ktoś zweszy interes i Tales'y będą w absurdalnie wysokiej cenie...

 

 

Panowie mam problem, kupiłem 3ds z komisu na gwarancji, wszytko śmiga nie licząć tego, że oprzedni właściciel ustawił pin na kontrlę rodzicielską i nie mogę nic zrobić, nawet przywrocić do ustawień fabrycznych. Jakiś pomysł ?

 

A spróbój dostać sie do baterii i wyciągnąć całkowicie baterie z konsoli, może to pomoże...

 

 

Wszedłem dzisiaj na VGChatrs i okazało się, że na świecie jest już ponad 15mln 3DSów i jest to najlepiej sprzedająca się platforma (szt/tydz.) miło ;D

 

I jak widać wszelkiej maści analitycy mogą swoje analizy schować tam, gdzie slonce nie dochodzi, - a wystarczyły do tego zaledwie dwie gry...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Niestety Talesy już są absurdalnie drogie - druga dostawa już była, ale wyprzedała się chyba pierwszego dnia. Bamco znowu pokpiło sprawę.

Zapytajcie w Game Overze, może oni wyrwali jakieś sztuki?

Właśnie u nich swego czasu kupiłem swój egzemplarz (tylko dzięki temu, że złożyłem preordera, a i tak myślałem że nic z tego nie wyjdzie).

Edytowane przez podgoor
Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem możliwość pogrania w demo nowego Residenta. O ile grafika 3d nie sprawiła IMO, że gry wyglądają jakoś lepiej, ale zdziwiło mnie, że nie czuję się jakbym grał w jakąś grę opartą na sprite'ach (typu Duke Nukem 3d), co odrzucało mnie np. w Killzone 3, Mortal Kombat lub podczas oglądania paru animacji w 3d. W innych grach na 3DSa też tak jest, czy to po prostu Capcom tak się przyłożył? ;)

Odnośnik do komentarza
balon1984- zanim zadzwonisz sprawdź jakie ustawiono pytanie w razie zapomnienia PINu. Miałem podobny problem i udało mi się zdjąć blokadę trafiając odpowiedź :D Można też spróbować postrzelać PIN typu 1234 1111 itp.

 

Strzelałem, nie dałem rady, załatwiłem sprawę poprzez o dziwo polski serwis niny.

 

Odnośnik do komentarza

Sa jakies aktualizacje (patche) do gier ktore sie automatycznie/manualnie sciagaja czy moze wszystkie tytuly sa dopracowane i nie ma takiej potrzeby ?

 

Pytanie niby dziwne ale w tych czasach jak gra nie ma patcha to jakis cud chyba, a jako ze w temacie handheldow jestem nowy to interesuje mnie to.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Upy są w sklepie w Title you've downloaded. Oczywiście nie dostaniesz o tym żadnego powiadomienia, więc polecam zaglądać co jakiś czas. Co dają te upy? Nie wiem, ale są do wielu gier, nawet tych z NESa.

 

Ok dzieki nie wiedzialem o tym.

 

A co z grami na kartridzach ? Bo ani jedna z tych ktore posiadam nie znajdowala sie tam, jest moze jakas osobna zakladka ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, jak to jest z tymi ustawieniami regionu w 3DS-ie? Początkowo ustawiłem sobie Wielką Brytanię, ale trochę nie pasuje mi, że za wszystko w eShopie muszę płacić w funtach. Nie działają też usługi Eurosport i Nintendo Video.

1) Co konkretnie tracę, jeśli przełączyłbym się na Polskę?

2) Czy jest jakiś sposób, aby te wymienione przeze mnie usługi działały w naszym kraju?

3) Czy mogę do woli przełączać sobie regiony kiedy mam na to ochotę i nie spotkają mnie żadne konsekwencje z tym związane?

4) Gdy ustawimy region na Polskę, to czy ceny w eShopie są w złotówkach?

Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś mi odpowie jak to w końcu jest :) . Różne rzeczy już czytałem na ten temat...

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi ustawieniami regionu w 3DS-ie? Początkowo ustawiłem sobie Wielką Brytanię, ale trochę nie pasuje mi, że za wszystko w eShopie muszę płacić w funtach. Nie działają też usługi Eurosport i Nintendo Video.

1) Co konkretnie tracę, jeśli przełączyłbym się na Polskę?

2) Czy jest jakiś sposób, aby te wymienione przeze mnie usługi działały w naszym kraju?

3) Czy mogę do woli przełączać sobie regiony kiedy mam na to ochotę i nie spotkają mnie żadne konsekwencje z tym związane?

4) Gdy ustawimy region na Polskę, to czy ceny w eShopie są w złotówkach?

Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś mi odpowie jak to w końcu jest :) . Różne rzeczy już czytałem na ten temat...

1. Gry które nie wychodzą u nas (dokładnie ile przepadło do tej pory to nie wiem - raczej nie widać tego co w US, z UK mamy chyba wszystko ale głowy nie dam). Nie wiem co się stanie z aplikacjami i grami ktore zakupiłeś mają ustawiony inny kraj.

2. Nintendo Video i Eurosport działają u nas w kraju.

3. Tego niestety nie wiem bo ja mam tylko PL i mi z tym w sumie dobrze.

4. Tak

 

Ja tam mam PL, jak ktoś czegoś nie wydaje u nas to już trudno - jak ktoś nie chce moich pieniędzy to mu nie bede wpychał na siłę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi ustawieniami regionu w 3DS-ie? Początkowo ustawiłem sobie Wielką Brytanię, ale trochę nie pasuje mi, że za wszystko w eShopie muszę płacić w funtach. Nie działają też usługi Eurosport i Nintendo Video.

1) Co konkretnie tracę, jeśli przełączyłbym się na Polskę?

2) Czy jest jakiś sposób, aby te wymienione przeze mnie usługi działały w naszym kraju?

3) Czy mogę do woli przełączać sobie regiony kiedy mam na to ochotę i nie spotkają mnie żadne konsekwencje z tym związane?

4) Gdy ustawimy region na Polskę, to czy ceny w eShopie są w złotówkach?

Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś mi odpowie jak to w końcu jest :) . Różne rzeczy już czytałem na ten temat...

1. Gry które nie wychodzą u nas (dokładnie ile przepadło do tej pory to nie wiem - raczej nie widać tego co w US, z UK mamy chyba wszystko ale głowy nie dam). Nie wiem co się stanie z aplikacjami i grami ktore zakupiłeś mają ustawiony inny kraj.

2. Nintendo Video i Eurosport działają u nas w kraju.

3. Tego niestety nie wiem bo ja mam tylko PL i mi z tym w sumie dobrze.

4. Tak

 

Ja tam mam PL, jak ktoś czegoś nie wydaje u nas to już trudno - jak ktoś nie chce moich pieniędzy to mu nie bede wpychał na siłę :)

 

Wielkie dzięki za odpowiedzi :) . Czyli wygląda na to, że trochę się zmieniło od czasu premiery 3DS-a - wtedy rejestrując sie na Polskę nie mieliśmy dostępu nawet do Listy Przyjaciół (!?).

 

Zachęcony Twoim postem zmieniłem region na polski i oto co mnie spotkało:

1) Raczej można bez większych problemów i do woli zmieniać region.

2) Po wykonaniu takiej operacji trzeba jedynie od nowa zaakceptować regulamin przy wejściu do jakiejś usługi.

3) Po otworzeniu eShopu pojawiły mi się m.in. takie informacje:

- jeśli wpłacamy środki pieniężne na konto w jednym regionie, to NIE przenoszą się one po przejściu na drugi

- wszelka zawartość, która jest aktywowana do ściągnięcia w trybie Sleep Mode, może być anulowana i trzeba ją zacząć pobierać od nowa po przejściu na nowy region

- w niektórych przypadkach nie będziemy mogli ponownie ściągnąć zawartości, którą ściągaliśmy na innym regionie. Zapewne chodzi o pozycje, które nie są dostępne w naszym kraju.

- jeśli umieściliśmy wcześniej jakąś grę do Watch List, a nie jest ona dostępna w Polsce, automatycznie zostanie ona usunięta z listy.

 

Mam nadzieję, że komuś przydadzą się powyższe informacje. Sprawdzałem kilka aplikacji po zmianie regionu i na razie wszystko mi działa, więc na razie jestem raczej zadowolony, że się na to zdecydowałem ;) . Od siebie polecam ustawić sobie konto polskie - przynajmniej jeśli dużo nie ściągaliście i nie ma ryzyka, że coś nie będzie działać. Teraz przynajmniej działa mi Eurosport i Nintendo Video, które na brytyjskim profilu były niedostępne :) .

Odnośnik do komentarza

Opłaca się zamienić DSi na 3DS. Od jakiegoś czasu moja konsolka leży i się kurzy. Nie wiem czy to dobry pomysł, może mnie jakoś zachęcicie? Jak wygląda sprawa gier z DS na 3DS, działają na całym ekranie czy są poucinanie, ewentualnie czy to przeszkadza?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...