Jump to content

podgoor

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About podgoor

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało mi się ją zgarnąć. Co prawda zobaczyłem posta na forum po tym jak już kupiłem, ale i tak dzięki. Warto mieć w zakładkach i co jakiś czas odświeżać, czasami wrzucają jeszcze pojedyncze sztuki.
 2. A jak tam granulat somsiedzie? Czwarte miejsce?
 3. Akurat ten remake wygląda całkiem nieźle, zrobiony trochę w stylu Link's Awakening. Za to open world wygląda i chodzi jeszcze topornie.
 4. Jakiś gość wrzucił pierwsze 12 odcinków GameTime na youtuba.
 5. Ale SMT V to proszę mi tu szanować
 6. Zrobił się ruch jak na Marszałkowskiej. xd Dzięki, zostawiłem napiwek i mały bonus w postaci "tronu".
 7. Wspomniane wcześniej Star Warsowe gry są tańsze albo w takiej samej cenie - Jedi Academy na eshopie kosztuje 80pln, na psstorze 99. Borderlands zestaw taki jak na switchu kosztuje bez obniżek 289 za Handsome Collection + 125 za jedynkę (pudełko switchowe kosztuje jakieś 2 stówy, na eshopie pewnie będzie za 250, i wiem, że Handsome Collection była już w wielu promocjach na PS4 - sam kupiłem za jakieś grosze, ba nawet teraz jest). Civilization VI chodzi sporo taniej na switchu niż na PS4 (całkiem logiczne skoro wersja na duże konsole wyszła później). Diablo 3 Eternal Collection na PSStorze jest
 8. A czy to Nintendo ustaliło taką cenę? Na PS Storze kosztuje jeszcze więcej. Trzeba czekać na promocję i tyle.
 9. Trudno się nie zgodzić. Pięknie poodpadali faworyci w ćwierćfinale: Barcelona, Real, Valencia, Villarreal. W finale poproszę mecz Sociedad - Bilbao. Mogłoby się dziać.
 10. Źródło? W wywiadzie pomeczowym nic takiego nie ma.
 11. Właśnie najciekawsze, że limitki Nintendo (chociażby z tego co wiem Astral Chain, Xenoblade 2, Daemon x Machina, czy Fire Emblem, a wcześniej Zelda BotW) zawierały pudełka z grami bez żadnych oznaczeń, więc w tym wypadku jest to wyjątkowo niemiła niespodzianka.
 12. Został zapowiedziany remake Harvest Moon: Friends of Mineral Town (oraz Harvest Moon: More Friends of Mineral Town). Będzie się nazywał Story of Seasons: Reunion in Mineral Town i zadebiutuje 17. października w Japonii. https://gematsu.com/2019/07/harvest-moon-friends-of-mineral-town-remake-announced-for-switch
 13. Aż się boję cokolwiek napisać, aby nie walnąć wam jakiegokolwiek spoilera, dlatego na razie chyba nic nie będę pisał. Nadal też będę się upierał, odstawcie na razie VLR i przejdzcie w jakikolwiek sposób 999, może być nawet tak jak Mendrek - na youtube'ie, albo na jakimś emulatorze. (o bardziej nielegalnych metodach nie wspominam )
 14. Teoretycznie można potraktować VLR jako osobną grę - z grubsza fabuła 999 jest nakreślona, ale uważam że dużo się traci omijając pierwszą część (plus po przejściu 999 fabuła VLR robi chyba lepsze wrażenie). Dodam jeszcze, że kompletne skończenie 999 zajęło mi jakieś 26-28 godzin - wynika z tego, że VLR jest jakieś dwa razy dłuższe. Te nawiązania wydają się być dość kluczowe.
 15. VLR jest genialne - u mnie skończenie całości zajęło ponad 60 godzin (wszystkie zakończenia i gold file), ale bez wcześniejszego przejścia 999 lepiej się nie zabierać, bo może nas ominąć kilka ciekawych twistów fabularnych.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.