Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że PSP będzie bardziej odpowiednie przede wszystkim ze względu na O WIELE lepszą dostępność gier w Polsce i ich niższą cenę. Nie wspominając już o tym, że na 3DS-ie dopiero zaczynają pojawiać się świetne tytuły. Moim zdaniem sprzęt Nintendo to świetna konsolka, ale w naszym kraju ma jednak pod górkę, bo wysokie ceny gier i ich mała popularność na serwisach aukcyjnych skutecznie odstrasza potencjalnych nabywców...

Odnośnik do komentarza

W sumie, jesli nie planujesz konsoli kupić dla siebie, to ja też bardziej sugerował bym PSP, choćby właśnie z tego powodu, że jednak z grami na konsole Nintendo jest cieżko (i podejrzewam, że dopóki Big N nie wejdzie na nasz rynek oficjalnie to to się nie zmieni), kij tam z cenami, bo te jak dobrze poszukasz to i tak znajdziesz tanio. Ale że dostępność gier przynajmniej w sklepach jest różna, a sklepy lubią naciągać ceny gier na konsole Nintendo, to jednak wybieraj zabawkę Sony.

A 3DS dopiero się rozkręca, i wysyp gier tak naprawdę dopiero powoli się zaczyna jeśli chodzi o ten sprzęt...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam cholerny problem. Kupiłem używanego 3DS'a, pograłem, ale po paru godzinach przestał działać przycisk R jak go za mocno wcisnąłem. Rozkręciłem konsolke, i niby okazało sie że tasiemka sie odpieła, także podpiąłem, zkręciłem, i działało. Przez chwile, po kiedy znowu wcisnąłem za mocno, przestał hulać. Odczepianie i doczepianie tasiemki nic nie dało, sprężone powietrze pod przycisk również. Ale to jest najgorszy part, przy drugim rozkręcaniu, urwałem taśme od przycisku L !!!

 

Także, co teraz ? Nie mam na konsole papierów, także z gwary chyba nici, mógłbym kupić przyciski i je wymienić, ale przeszukałem pół internetu i nic nie znalazłem, serwisów naprawczy również.

 

HELP !!!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakby zapowiedzieli takiego jak mowi Saptis to chyba bym z miejsca kupil - obecnie raczej tego nie zrobie bo odswiezona wersja 3DSa jest nieunikniona (pozostaje tylko kwestia kiedy wyjdzie) a dwa analogi to ona bedzie musiala miec, bo jesli nie to N* strzeli sobie w stope.

W koncu wypuszczajac circle pada przyznali sie ze umieszenie jedynie 1 analoga bylo bledem, wiec raczej wypuszcza juz z dwoma (druga rzecz, ze to byloby nieuczciwe wobec nowych nabywcow, bo byliby "zmuszeni"* kupic circle pada, czyli rzecz ktora w nowym modelu powina juz byc umieszczona; w koncu nowe modele sa od usprawniania niedociagniec - pozostawienie go to byloby kuriozum, a juz w szczegolnosci takiego do ktorego sie przyznano).

 

*"zmuszeni" - napisalem to w cudzyslowiu bo wiem, ze nie ma takiego obowiazku, jednak nie oszukujmy sie - w niektorych gierkach daje to spore usprawnienie.

Odnośnik do komentarza

w niektorych gierkach daje spore usprawnienie.... i rownie tylko w tych paru gierkach jest wykorzystywany, jakby wydali 3dsa z 2 analogami to by posiadacze zwyklego by zostali na lodzie, MUSIELIBY kupic circle pad pro zeby moc grac w nowe gry na 3DS Lite/XL/cholera-wie-co. 2 analogi? tylko w przypadku nastepcy, pelnoprawnym.

Swoja droga, o ktorej jutro ma byc ta kolejna konfa ninny?

Odnośnik do komentarza

Jak kupujesz nowa konsole to raczej na 100% musisz wszytsko od nowa zakładać.Szukalem gdzieś czy można odzyskać dane jak się robi reset ale też chyba nie bardzo. Jak chodzi o aplikacje to spróbowałbym podczas zakładania konta na eShopie połączyć je z istniejącym kontem ClubNintendo (jeżeli ma to jakiś sens - na szczęście mój 3DS na razie bezporblemowo działa).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...