Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne minimalizacja kosztów chyba raczej dymanie klientów.

 

No tak. Tyle że równie dobrze mogli podwyższyć odpowiednio cenę samej konsoli z ładowarką. Wtedy byś nie miał wyboru - mając starą ładowarkę czy nie, musiałbyś zapłacić za nową. Wielka różnica?

No niby racja ale teraz jaki mam wybór kupując 3dsxl, po prostu muszę kupić tą ładowarkę i raczej nintendo nie zapunktuje u mnie, a co do twojej opcji to wiadomo idę kupuje sprzęt i mam już wszystko potrzebne do grania, i wtedy nie rozmyślam jakie nintendo ma głupie pomysły tylko ciesze się nabytą konsolą

 

Nie do końca to prawda, bo kupując konsole nie masz jeszcze wszystkiego potrzebnego do grania, nie zapominaj, że trzeba kupić jeszcze grę^^...

No niby tak ale mogę już sobie dema posprawdzać wypróbować jakie ma bajery, a bez ładowarki to trochę lipa bo parę godzin " zabawy " zależy jak bateria jest naładowana i potem dupa.
Odnośnik do komentarza

No jasne minimalizacja kosztów chyba raczej dymanie klientów.

 

No tak. Tyle że równie dobrze mogli podwyższyć odpowiednio cenę samej konsoli z ładowarką. Wtedy byś nie miał wyboru - mając starą ładowarkę czy nie, musiałbyś zapłacić za nową. Wielka różnica?

Tylko z kąd pewność że te 200$ to cena obniżona o koszt ładowarki. Tak samo było z cyfrowymi grami. MIała być niższa cena bo odpada wiele kosztów a e-wydania kosztują wiecej niż wersje pudełkowe

Odnośnik do komentarza

O jezusie, przystawka z drugim analogiem powstała tylko po to, aby Capcom zgodził się zrobić Monster Huntera na 3DS'a. Nintendo ma teraz tą przystawkę w (pipi)e i znając życie, wyjmiemy ją z szafy dopiero przy czwartym Monster Hunterze.

Odnośnik do komentarza

Jakoś mi się nie widzi ten XXXXL , ale chętnie zakupie pierwszą wersję 3DSa... tylko jest jeden warunek, musi być w fioletowym kolorze a dokładnie Midnight Purple.W USA premiera 3DS : Midnight Purple, była najprawdopodobniej 20 maja i teraz pytanie do was - warto czekać z nadzieją , że ta wersja kolorystyczna pojawi się i u nas w najbliższym czasie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qIxUpoPsW7M&feature=related

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Przypominając sobie cenę w sklepach "nie dla iditów", jakie w moim mieście potrafiły 3DS'y osiągać (ceny 1299 zl to ja nigdy nie zapomne), i jakie osiągają (799-899 zl), to nie spodziewał bym się cudów.

I patrząc na to jak nas sklepy dymają, to ja się nie dziwie, że Nintendo ma w naszym kraju pod górke.

Ja mimo posiadania 3DS'a, to na XL'a pozbieram sobie kase (może do tego czasu mi się od widzi), i poczekam z zakupem aż ceny się uspokoją, i kupie kolejnego do kolekcji, choćby by z bratem móc pograć w coś...

Odnośnik do komentarza

Jest, komplet informacji masz tutaj:

 

http://www.nintendo....2020_47012.html

 

W skrócie to można przenieść:

  • Nintendo DSiWare
    Nintendo DSiWare and any related save data stored in the system memory will be transferred.

  • Nintendo eShop Account History and Balance
    The Nintendo eShop accounts of the two systems will be integrated into one, situated on the new system. The balances of the two accounts will be added together, and all previous downloads from both accounts will still be available.

  • Save data of pre-installed software
    Your friend list, photos in Nintendo 3DS Camera, Nintendo 3DS Sound files, Mii characters from Mii Maker, and StreetPass Mii Plaza data will all be moved to the target system.

  • Nintendo DS software settings
    Any settings related to Nintendo DS software e.g. Internet connection settings, will be transferred.

  • SD Card data
    This data is not transferred during the process; however, the data stored on the SD Card of the original console can be used once the transfer has been completed simply by removing the SD Card from the original system and inserting it in the new one.

 

EDIT: no i ragus był szybszy :) Moje do usunięcia....

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Francuska strona przedstawiła swoje pierwsze wrażenia:

 

http://www.p-nintend...a-3ds-xl-232121

 

Typek na neogafie streścił to po angielsku:

 

- The screens are HUUUGE!

- DS games will get a "third life" on the bigger screen.

- The 3D effect is easier on the eye and nicer to the look.

- The technology behind the 3D might have been improved on the XL model. (To confirm)

- They think there's some kind of "filter" at works here because the pixels appear "rounded."

- "The XL is so much more comfortable to hold than the original 3DS that we have to ask what the hell has Nintendo been doing in R&D with the original model." (Paraphrased)

- The difference might be small, but the buttons felt well placed and of better quality.

- The circle pad appears bigger. (To confirm)

- Surprisingly light for its size.

- 3DS games will gain new life from the XL.

- Speakers and sounds doesn't appear to have improve. (Was in a noisy room, to confirm.)

 

- The XL is an upgrade on the 3DS from almost every single point.

 

4fe9e7c5a75bc2.jpg

 

Filmik prezentujący konsolę w akcji:

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Na 3DS'ie, gry z pierwszego DS'a wyglądały tak sobie, bo przy rozciągnięciu obrazu do rozdzielczości 3DS'a, obraz był rozmazany. Owszem, można grać w skali 1:1, ale wtedy obraz jest mały (porównywalny do GB Micro).

 

Tutaj, gdy odpalamy gry w 1:1, to rozmiar obrazu jest mniej więcej taki sam jak na Lite/DSi. Pewnie o to im chodzi.

 

Tak czy inaczej, zostałem utwierdzony w przekonaniu, że biorę w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie potrafie zrozumiec dlaczego Nintendo nie dalo drugiego analoga w konsoli juz od samego poczatku. Nintendo jest bardzo skape i ich konsole sa sprzetowo zacofane, ale z tym analogiem to pojechali. Przeciez to jest totalna ignorancja - wiadomo, ze drugi analog jest potrzebny, wiec niech nikt nie wciska kitu, ze jest niepotrzebny i bez niego dobrze sie gra bo gdyby byl to w wiele gier graloby sie po prostu o wiele lepiej. Nie bez powodu wypuscili ta kulfoniasta przystawke.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie potrafie zrozumiec dlaczego Nintendo nie dalo drugiego analoga w konsoli juz od samego poczatku. Nintendo jest bardzo skape i ich konsole sa sprzetowo zacofane, ale z tym analogiem to pojechali. Przeciez to jest totalna ignorancja - wiadomo, ze drugi analog jest potrzebny, wiec niech nikt nie wciska kitu, ze jest niepotrzebny i bez niego dobrze sie gra bo gdyby byl to w wiele gier graloby sie po prostu o wiele lepiej. Nie bez powodu wypuscili ta kulfoniasta przystawke.

No a mnie boli że zapowiedzieli już ten cały cpp na xl, więc to już jest chamstwo, żeby od razu nie dać tego 2 analoga tylko znowu jakąś przystawkę dawać. Przecież ta konsola sama w sobie będzie duża a z tą przystawką to już mały laptop normalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie będę zmieniał wersji 3DS na większą. Z Obecnej jestem zadowolony. Dokupiłem CPP (naprawde dużo wygodniej się gra w takiego RE). Dziś zainwestowałem w karte 32GB (jedyne 130zł - nie wiem czy najtaniej czy najdrożej, i tak patrzac na ceny kart do Vity to naprawde niewiele). Brak ładowarki w 3DSXL to duży błąd. Jak dla mnie to po prostu dodatkowy koszt (do tego jeszcze dochodzi CPP którego uważam warto kupić dla samego RE i ewentualnie MGS jak ktoś ma). Byle tylko sprzedaż się utrzymała (albo nawet i wzrosła). 3DS się konkretnie rozpędza i to jest najważniejsze :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...