Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie z każdym dniem coraz bardziej wersja XL przekonuje do siebie, a dobrym motywem jest to iż Ninny teraz wszystkie gry reklamowac będzie za pomocą owego modelu, tak więc i zobaczymy jak prezentują się na owych ekranach nadchodzące produkcje wszelakiej maści :] . Mam tylko nadziejeże u nas dostępnośc będzie lepsza niż teraz (nie powiem Ultima ceną mnie zaskoczyła ale no już trzeba czekać na kolejną dostawę), trzeba tylko sprawdzić po ile smiga zasilacz do DSi (pewnie jest tańszy od tego z 3DS'a) i chyba do premiery Castlevanii się wyrobię z zakupem :]

Odnośnik do komentarza

A może ktoś napisać czy transfer danych ze zwykłego 3DS'a do tego XL przenosi jednocześnie dane z aplikacji Activity Log?? Akurat bardzo mi sie ten bajer ze statystykami podoba i jak kiedys bym sie jednak zdecydował na zmiane konsoli to chciałbym dalej sobie sprawdzac ile i w co pograłem (nie zbierac tego od poczatku).

 

Tak, dane.z Activity Log też są przenoszone.

 

Zasilacz z DS Lite tez pasuje do 3DS czy moze tylko ten z DSi ?

 

Tylko z DSi.

Odnośnik do komentarza

1. niektore gry jak np jesli pamiec mnie nie myli Resident Evil: Mercenaries (czy jak mu tam) ma jeden save, ktorego nie mozna usunac, uzywki jako tako blokad nie maja (chyba)

2. w polsce... ultima?

3. takie ceny za nowosi byly, sa, i beda, wiec tak, to normalne, i nie zdziw sie jak bedziesz widzial gry jezszcze drozsze (ew tansze) ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie z tego co się orientuje to kolega django mówi prawdę gry "DSi Enhanced" nie odpalisz na 3DS'ie, bo mają blokady regionalne, po prostu gier, które nie dało się odpalić na Nintendo DSi, nie odpalisz na najnowszym dziecku Nintendo. Starsze gry odpalisz bez problemu, tylko uwarzaj na podróbki, bo łatwo się na nie naciąć, choćby na polskim allegro.

 

A więc amerykańskich, czy japońskich poków blac/white nie odpalisz na europejskiej konsoli (no chyba, że masz DSlite'a lub starszego), bodajrze z ostatnim Laytonem jest podobnie...

Odnośnik do komentarza

W tygodniu stanę się właścicielem 3ds'a, stąd kilka pytań:

-Na gry używane sa jakieś blokady jak np na vite?

-jakiś dobry sklep z grami? (w polsce)

-Ceny w okolicach 150zł (nowe pokemony white) są normalne?

 

Ja jedynie mogę ci poradzić abyś jednak olał polskie sklepy bo tylko na tym przepłacisz (a i czasami poczekasz sobie dłużej niż to powinno być), bez problemu znajdziesz nowe fabryczne gry na allegro a i dostępność tytułów jest znacznie lepsza (chyba że masz ochotę płacić po prawie 200zł za takiego Kid ICarus gdzie na allegro nówka śmiga za 125zł z przesyłką). Co do Poków to odpowiedź będzie podobna, taką cenę zobaczysz w sklepach, na allegro są co jakiś czas falę oryginalnych Europejskich (czasami Amerykańskich) wersji gdzie cena nie przekracza 100zł no ale znika to w oka mgnieniu.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie, nie mam akurat na myśli to co teraz jest na allegro, jakiś miesiąc temu widziałem kogoś kto sprzedawał całkowicie nowego Kid Icarusa za jakieś 125/135zł i o dziwo chwila minęła zanim znalazł się kupiec, od tego odniosłem że cena zaczęła drastycznie spadać a opierać się na cenach podczas wakacji jest błędne bo bardzo mało osób wtedy cokolwiek kupuje to i ceny albo są z kosmosu albo cholernie niskie. W każdym razie na allegro na pewno taniej kupi Kid Icarusa i wiele innych gier niż chociażby w Ultimie.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktos szukal. 3ds XL jest w saturnie - 849zl ;) Nie zwrocilem uwagii czy maja zasilacze.

No ja wczoraj zajrzałem do MM i co widzę leży sobie jeden czerwony 3ds xl, ale jak zobaczyłem cenę która wynosiła 1099zł to tylko się zaśmiałem. Kogoś pogięło i to mocno.

A co do saturna to trzeba się wybrać cena jak na ultimie więc całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...