Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie chodzi mu o dzielenie konta. Ja sprzedalem konsolke i w(pipi)alo mi wszystkie gry i 20zl zaladowane na konto, takze nie da sie ;)

 

Troche juz nie mialem konsoli, Widze ze shop sie rozrosl, co warto kupic? Ale takie musthavey. Tak z 5 sztuk.

Odnośnik do komentarza

pewnie chodzi mu o dzielenie konta. Ja sprzedalem konsolke i w(pipi)alo mi wszystkie gry i 20zl zaladowane na konto, takze nie da sie ;)

 

Troche juz nie mialem konsoli, Widze ze shop sie rozrosl, co warto kupic? Ale takie musthavey. Tak z 5 sztuk.

 

Moim zdaniem jedynym prawdziwym rozkur.wiaczem jest Pullblox. Fantastyczna gra logiczna. Pomysł niby banalny, a serio wciąga i niektóre późniejsze plansze nie dają spać po nocach.

 

Spoko jest również Mutant Mudds. Taka oldschoolowa platformówka z motywem zmieniana wymiarów. Zresztą można obadać demo.

 

Dużo ludzi chwali Pinball 3D, a także Mighty Switch Force, ale ja osobiście nie grałem.

 

Za to mocny tytuł dopiero nadchodzi. Gamefreak dzisiaj zapowiedziało nową grę, która jest połączeniem gry muzycznej z platformerem - Harmo Knight:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KjRLuP9GFUM

 

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Dzisiaj albo jutro będę brał 3DSa XL. Ale w sklepie w którym kupuję nie ma Mario 3D Land. Za to są inne gry. Chciałby ktoś wymienić Mariana na coś z takich gier jak: Zelda, Mario Tenis, Pokemon, Tekken, Heroes of Ruin, Steeldiver, Kid Icarus, Nintendogs, Lego Star Wars? Wysyłam nówkę w folii, chcę używanego Mariana (kompletnego)

Odnośnik do komentarza

U mnie te odciski to był fałszywy alarm. Owszem, po wyjęciu z pudełka mam te kropki na ekranie ale one są raczej od tego, że w pudełku był ścisk. Od 2 tygodni używam XL bez tych silikonowych nakładek i ekran wygląda tak samo.

 

Ja tez przyuwazylem te kropki od ekranu dolnego :( Jednak troche sie odgniata, zalozylem folie i nie widac.

Odnośnik do komentarza

Wszystko z amazonu bralem, oprocz ladowarki. Jak pisalem wczesniej maja fajne promo z bundlami, za 900zl masz konsole z marianem 3d jak chciales. Folia tez za 6 funciakow.

http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Licensed-Screen-Protectors-3DS/dp/B008HPAXZ2/ref=pd_sim_vg_h__5

Jedyna i najlepsza. Juz pisalem o tym, tego nie da sie zle zalozyc, swietny system dopasowywania i zakladania. I praktycznie jej nie widac.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupuję sobie gierki w lombardzie, patrzę na półeczkę wyżej, a tam całkiem ładny czarny 3DS (nie XL) z Zeldą za 109 funtów, czyli jakieś 550 zł. Dobra oferta?

 

W ogóle teraz po premierze 3DS XL warto w ogóle patrzeć na pierwszego 3DS-a? Pamiętam, że od kiedy jest na rynku Lite nie warto było w ogóle tykać Classica ze względu na okropny ekran, mniejszy rysik, gorszy wygląd itd. itp. Jakie różnice są między zwykłym 3DS a 3DS XL oprócz tej oczywistej - rozmiaru?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nie, to nie jest dobra oferta. Powiedziałbym, że normalna. W Polsce 3DSa kupisz za 400 zł.

 

Różnice? Ekran robi większą różnicę niż w przypadku DSi i DSi XL. Grafika na 3DS jest lepsza (obv), lepiej się prezentuje na dużym ekranie. Do tego efekt 3D robi o wiele większe wrażenie. Sama konsola jest wygodniejsza, lepiej się ją trzyma, przyciski są lepsze. Ogólnie nie ma powrotu do zwykłego 3DSa jak się pobawisz XL. Ja mam właśnie XL i po wielogodzinnym graniu nie mogłem grać na malutkim ekraniku zwykłego 3DSa. Powiem więcej, po pograniu na 3DS XL nawet ekran Vity nie robi już żadnego wrażenia. Dlatego IMO jedyną słuszną wersją jest XL i tylko XL polecam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma piractwa raczej, nie ma cartów, programatorów do 3DSa, nie widziałem żadnych wzmiankach o złamaniu zabezpieczeń. Ja mam 2 gry z allegro bez pudełek, wyglądaja jak najbardziej ok (jakość nalepki i plastiku, gra wchodzi idealnie do konsoli, numerki serii się zgadzają) i działają bez problemu. Może ci ludzie to kupują z zagranicy? przy większej ilości można dużo zaoszczędzić na przesyłce bez pudełek.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - czy save'y z gier na 3DS-a zapisują się na konsoli (w sensie - na karcie pamięci SD), czy dalej na karcie z grą? Chodzi mi o to, czy w przypadku sprzedaży takiego Super Mario 3D Land stracę bezpowrotnie wszystkie swoje zapisy, czy będę mógł w przyszłości kontynuować zabawę, jeśli kupiłbym ten tytuł ponownie? Pamiętam, że na DS-ie zapisywało się rozgrywkę niestety tylko na karcie, a w przypadku produkcji na 3DS-a już różne rzeczy słyszałem ;) . Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...