Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Może zapowiedzą na jakimś kolejnym Nintendo Direct który będzie poświęcony 3DS'owi, ewentualnie obstawiam tegoroczne E3. A i dzięki za info o Japońskim VA, w newsach piszą wszędzie iż content ma pozostać taki sam ale nie żadnej wzmianki nt. VA.

Odnośnik do komentarza

A no z tą prośbą do Konami ale raczej się chyba nie doczekamy (choć gry z Guild 01 wyszły w eShopie to kto wie może na E3 zaprezentują pudełkową wersje na zachód....ahhh marzenia). Zresztą nie tylko Beyond the Labyrinth bo Time Travelers Leve-5 też mogłoby oficjalnie zapowiedzieć na zachód ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jako iż dzisiaj odbyło się nowe Nintendo Direct poświęcone głównie 3DS'owi (zależnie od regionu), nie sposób nie wspomnieć o nowych zapowiedziach lub potwierdzeniach premier różnych tytułów: 

 

http://www.nintendolife.com/

 

 

Na nintendolife możecie dokładnie zlookać co i jak, ja tylko wspomnę skrótowo o paru rzeczach:

 

- Będzie bundle pack 3DS'a XL z Monster Hunter Ultimate oraz Fire Emblem: Awakening (tylko Europa), oby dwa bundle będą miały pre instalowane tytuły. Wersje kolorystyczne to kompletnie czarny w przypadku MH, zaś Fire Emblem otrzymuje niebieską wersję z motywem graficznym na górnej klapce, niczym w zwykłej limitce 3DS'a jakie wyszły w USA i Japonii. Oby dwa bundle dostępne będą w dniu premiery owych gier.

 

- W Europie Fire Emblem wyjdzie 19-ego kwietnia.

 

- Animal Crossing: New Leaf wyjdzie  14-ego czerwca

 

- Project x Zone dalej jest zapowiedziany na lato 2013

 

- Zapowiedziano nowe Mario & Luigi: The Dream Team które ma wyjść na zachodzie tego lata.

 

- Zapowiedziano Mario Golf World Tour również na tegoroczne lato.

 

- Zapowiedziano reedycję Donkey Kong Country Returns 3D (trailer gry chyba będzie można zassać dzisiaj z eshopu a przynajmniej na bank obejrzeć i to w 3D), oczywiście gra ma rzekomo prezentować się przynajmniej tak dobrze jak wersja na Wii.

 

- Nadchodzi nowy Inazuma Eleven (zapewne ten który jakiś czas temu wyszedł w Japonii).

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze dema Monster Hunter Ultimate nie mogę się doczekać które wyjdzie w końcu w przyszłym tygodniu (od tej gry zależy czy nabędę limitkę 3DS'a XL z Fire Emblem czy nie). Nie powiem był to konkretny Nintendo Direct, jedynie do pełni szczęścia brakowało mi zapowiedzi produkcji jak: Beyond the Labirynth, Time Hollow, Bravely Default, DQVII, ale może na E3 Square-Enix nas zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Donkey Kong na 3DSa :D

 

Nie no coraz wiecej argumentow za zakup - mam nadzieje ze do lata nazbieram hajs i bede mogl kupic w koncu.

 

I do tego jeszcze masa innych gierek ktore wyszly / wyjda.

 

Jeszcze przydalaby sie reedycja Phoenix Wrightow bo ciezko z ich dostepnoscia na DSa - a 3D nawet mogloby dodac fajnej glebi rozprawom (objection! wbijajace ostro na oczy).

 

Wszystkie 3 gry na jednym kartridge'u - to byloby za(pipi)iste.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z 3DSa? Nie ma.

 I mam nadzieje, ze tak zostanie :)

No nie wiem czy to tak dobrze. Sytuacja jest chora, jeżeli gra kosztuję 50% ceny konsoli.

1.Rozumiem,że od X lat mieszkasz na zadu....odciętym od cywilizacji i informacji i kupiłeś konsolę nie wiedząc nic o cenach gier.

2.Oczywiście kupno gry starszej uzywanej gry (duzowartosciowych tytułów do kupienia na allegro za 50 pln) narusza twoją godność gracza.

3....a to wszystko i tak hu....bo po prostu chcesz grać za darmo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...