Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Uhu, wspomniałem o ergonomii, ale teraz widzę, że suwak Volume jest zaraz po lewej od krzyżaka o_O

 

Nie wiem jak to się niby ma trzymać żeby poziom dźwięku co chwile nie skakał.

 

Generalnie koncept niezły, mimo wszystko, ale jednak nie do końca przemyślany.

Tak samo suwak Volume jest w 3DS XL... nie raz muzyka sama mi się zgłaśniała przypadkiem.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a kot mi wlazł na klawiature i skasował mi psota..................................... :/

 

 

a ja pisałem tylko że ragus- nie obrażaj sie, poprostu mało mnie gier ciekawi na 3dsa, dlatego kupno konsoli jak najtaniej jest dla mnie ciekawym rozwiązaniem, a ten nowy 2DS ustępuje jedynie rozmiarem ekranu (nawet dają ładowarke XD)

czy serio jest powód żeby minusowac i ignorować?

 

chłopacy srlsly

Odnośnik do komentarza

Mordo tu nie chodzi o jakieś obrwżanie, po prostu każdy już chyba wie że 3ds to dla ciebie zło konieczne i gdyby nie pokemony to pewnie byś go sobie odpuścił. Nie raz, nie dwa, a i pewnie nie 3 razy dałeś to do zrozumienia.

 

A wracając do tematu, ciekawy strasznie jestem wynikow sprzedazy tej budżetówki. Oby nintendo podało wyniki sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Strasznie koślawe porównanie. Z włączonym 3D gram na 3DS'ie w bardzo dobre gry, a z wyłączonym 3D gram na 3DS'ie w ... bardzo dobre gry. Efekt trójwymiaru jest tylko dodatkiem i na pewno nie jest głównym czynnikiem, którym zachęcałbym kogokolwiek do zakupu konsoli.

 

Inna sprawa, że najlepsze gry na Wii tak używają ruchu, że hoho :D

Odnośnik do komentarza

A ja lubie czasem włączyć sobie ten 3d lecz na dłuzszą mete ten oczo(pipi)ny efekt tylko uprzykrza gre <to też zależy jaką - osobiście np nie wyobrażam sobie Mutant Mudds bez niego jedyna gra która ma u mnie ustępstwo, ale pewnie to też kwestia tego że oprawa jest 2d> bo ciężej jest skupić wzrok.

Nowy DS porażka wygląda jak jakiś fan mod pokroju przeróbki stacjonarnnej konsoli w przenośną, a nie realny produkt.

Dzieciakowi już prędzej wolałbym kupić gameboy'a xd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

w całym tym zamieszaniu i dziwnej konstrukcji najbardziej mnie dziwi nazwa "2DS" brzmi jak by sami sie z siebie nabijali

to tak jak by MS wypuścił okrojoną wersje kinecta i nazwał ją "static" xD

albo sony okroiło "move" i nazwało go "lie down"

 

 

edit

hehe zobaczcie, są plotki ze 2DS ma tylko jeden wyświetlacz, podzielony wierzhcnim plastikiem na 2 ekraniki

http://www.ppe.pl/news-24023-jak_nintendo_tnie_koszty__2ds_skrywa_tylko_jeden_wielki_wyswietlacz.html

 

i dobry komentarz pod sposdem - "pewnie wzieli ekrany z zalegających w magazynach tableto-padów do wiiu" ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ale większość konsol od Nintendo to śliczne konstrukcje, np. GameCube czy pierwszy GB Advance. Albo 64 w wersji przeźroczysty błękit. Coś pięknego. 3DS też im się udał moim zdaniem. Nie ma się co znęcać nad dziwacznym 2DS. Chcesz mieć porządną kieszonkę od Nintendo - bierz 3DS XL.

Odnośnik do komentarza

Fail to jest liczba gier korzystających z drugiego analoga. Na chwilę obecną nie ma aboslutnie sensu kupować CPP. 2DS wygląda tak sobie. Dla mnie problemem jest to, ze konsola nie jest "składana". Strasznie niewygodnie mi się trzyma 3DS'a na maksymalnym "rozpłaszczeniu". Początki uzytkowania byłyby dla mnie strasznie dziwne i być może męczące. Bez efektu 3D może to mniej wkurza ale jednak jakieś takie nienaturalne (może gdyby konsola była podłużna a nie pionowa to by mi tak nie wadziło).

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

@Yano To tak, jakby Microsoft wydawał trzecią konsolę i nazwał ją Xbox One... O sorry, tak zrobili :P

Co do 2DSa, to nie podoba mi się, ale ja nie jestem targetem tej konsoli. Preferuję grę z włączonym 3D i wszystko co chcę, to tylko by Niny nie zrezygnowało z tego patentu, bo jest naprawdę dobry!

Odnośnik do komentarza

tak ale ty masz na avaterze mario więc można wnioskować że kupisz wszystko co wypuści N. swoją drogą jak tam sie sprawuje virtual boy?

 

 

a ja kolejny raz powiem - jeśli cena będzie naprawde dobra to też rozważe 2DSa. więc to nie jest tylko produkt dla małych dzieci które nie mogą używać efektu 3D. mnie on i tak nie jara (3d), sam wygląd konsoli mimo że dziwaczny to wcale taki najgorszy nie jest, nawet dodają ładowarke, czego chcieć więcej?

no chyba że u nas krzykną 550zł to wtedy sie zastanowie 2 razy, bo cena powinna byc ze 40% niższa niż XL, więc jak XL chodzi w okolicy 650-700, to licze na okolice 400-450zł (chociaż pewnie będzie o wiele drożej, zwłaszcza na początku)

 

btw rośnie lista gier które mnie chociaż troche ciekawią:

monster hunter

pokemon

animal crossing

harvest moon

 

wszystkie z tych gier zapewniają bardzo długą rozgrywke co jest na plus.

tak naprawde gdyby nie premiera GTA5 za 2 tygodnie to pewnie bym w tym miesiącu kupił 3DSa. a tak to kupie jak już sie nabawie gta5

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Nie we wszystkich grach te 3D jest potrzebne. W Residencie czy Zeldzie wrecz przeszkadza. Do Mario 3D Land pasuje idealnie. Ogólnie świadomie bym z 3D nie rezygnował na Twoim miejscu, Yano. Jasne, że to nie jest coś niesamowitego co może jarać, ale to jednak fajna rzecz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...