Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa ostatnią sztuke już mają w toys r us ;( i takim brzydkim pudełku za 729 fuuuuuuuuuuuuuu . zobacze moze jutro jak te cwaniaki z mad gamesa mają te 3dsy czy to sie do czegoś nadaje.

 

obicach mieć różowego?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Biało-różowy jest git. Ale ten cały, to kur.wa xD

 

@yano

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-rozne-kolory-sklep-mg-wawa-i3599233357.html

 

czyli na tej aukcji w chu,ja lecą?

 

Swoją drogą, to nieźle XL trzyma cenę. Od razu widać, że popyt skoczył. Ja za swojego w dniu premiery dałem 100zł więcej.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

na allegro maja powystawiane rózowe z pieskami za 449zł używane... zastanawiam się czy nie brać :pirate: ale jak mówisz ze (pipi) to zaoszczędzisz mi czasu :* napisałem do ultimy moze oni poratują jakimś starym stuffem, zawsze znajdzie sie jakiś zwrot konsoli przez klienta

Regus nie gadaj jest bekowy XD na ps3 miałem różowego avatara, i wszytskie postacie w grach mam odyebane na różówo i to mnie nie razi :P

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

@yano

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-rozne-kolory-sklep-mg-wawa-i3599233357.html

 

czyli na tej aukcji w chu,ja lecą?

 

nie wiem czy zawsze lecą w chvja ale z miesiac temu mieli wystawiona "powystawowa" konsole i cos tam jeszcze, a jak tam poszedlem to jakieś nędzne używki leżały itp

ogolnie wątpie żeby można było u nich kupić konsole w dobrym stanie i w dobrej cenie

 

ich ceny są zbyt wysokie jak na stan konsoli jakie sprzedają

 

 

w ogole myślałem "dobra poczekam jeszcze kilka dni" może pojawi sie coś przed premieras poków, ale widze że pewnie już jutro albo po jutrze spokojnie w ultimie bedzie mozna kupić

 

chyba musze sie pogodzić z faktem że na premiere poków nie kupie, nie mam w tej chwili tyle kasy żeby kupować na gwałt i wywalić dodatkowe 200zł na konsolke w dodatku wątpliwego pochodzenia (czeka mnie naprawa samochodu która może wynieść 2000 :confused:)

 

 

edit

jeszcze zapytam

jaką mam pewność że sprzedawane konsole sa europejskie? bo widze czasem oferty które mogą być zagraniczne (nawet w sklepach, nie tylko na allegro) a głupio by bylo sie wpieprzyc w blokade regionalną

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Na pudełku jest oznaczenie, iż konsola pochodzi z europejskiej dystrybucji. A jeżeli chodzi o gołą konsolę, hmm:

 

jbanH8kTCKOMtg.jpg

 

Niemieckie Gro(cośtam) i napis 001(EUR) powinien wystarczyć do zidentyfikowania europejczyka. Zresztą kto ci sprzeda konsolę z USA, daj spokój :P.

Odnośnik do komentarza

 

@yano

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-xl-rozne-kolory-sklep-mg-wawa-i3599233357.html

 

czyli na tej aukcji w chu,ja lecą?

 

nie wiem czy zawsze lecą w chvja ale z miesiac temu mieli wystawiona "powystawowa" konsole i cos tam jeszcze, a jak tam poszedlem to jakieś nędzne używki leżały itp

ogolnie wątpie żeby można było u nich kupić konsole w dobrym stanie i w dobrej cenie

 

ich ceny są zbyt wysokie jak na stan konsoli jakie sprzedają

 

Ja kupilem wlasnie w Madgames, jakos w kwietniu nowego XLa za 650zl. Nie byla to konsola powystawowa, a na stanie mieli jeszcze kilka innych egzemplarzy, rowniez nowych. Widocznie od tamtego czasu troche sie zmienilo. 

Odnośnik do komentarza

jeśli 2ds będzie tańszy o 400zł od normalnego to chyba go wezme (100 euro =400zł)

w tym linku na poprzedniej stronie kosztuje 570 to względem cen ze sklepów które oscyluja w okolicy 800zł jest średnim wynikiem , ale może na allegro pojawią sie ciekawe opcje

 

 

EDIT

jak by kogośc ciekawiło

prawdopodobnie wersja z poke XY z rysunkami

http://jello.pl/p/512/777548/nintendo-3ds-xl-pokemon-xerneas-yveltal-blue-konsole-gry-i-konsole-do-gier.html

Pokemon-X-and-Y_2031_07-04-13_001.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kurde olsnilo mnie! Moja siotra wlasnie pojechala do brukseli do pracy. I jej chlopak ją zawiozl i za kilka dni wraca do polski. Skoro brak dystrybutora polskiego i debilne przeliczniki z euro na zł powodują że w Polsce konsola jest droga to moze wlasnie w brukseli bedzie mozna korzystnie kupic? Moze razem z pokami.

Taka konsola powinna miec angielskie menu? Czy moze sie okazac jakas lipa?

 

Ogolnie to dobra opcja czy powinienem wiedziec o jakichs minusach?

Odnośnik do komentarza

chodzilo mi o to czy taka konsola ma europejskie języki do wyboru (oczywiscie chodzi mi o angielski) czy może sie okazać że będzie miała tylko głupie języki obowiązujące w belgii?

 

swoją droga właśnie szukam jakiegoś belgijskiego sklepu z grami i nic nie moge znaleźć :confused: chcialem zobaczyć jakie ceny mają

 

 

EDIT

naszukałem sie jak głupi i wychodzi na to że to i tak nie ma sensu, pare sklepów znalazłem i XL kosztuje tam 199euro, wiec ponad 800zł na nasze, to chyba serio na allegro sie bardziej opyla

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Straszna lipa na tym allegro. Od lipca poluję nieśmiało na 3DSa XL i nic ciekawego nie ma. Same nagrywarki albo podstawki w kształcie Mario (XD). Żałuję, że nie kupiłem bundla z NewSMB2 albo z Monster Hunterem. Były w w miarę dobrych cenach jak na bundle. Ale powiedziałem sobie, że na premierę Zeldy już muszę mieć 3DSa. Oby do tego czasu coś ciekawego się znalazł. Pisałem do Ultimy, to piszą, że na razie nie planują żadnych dostaw. A pamiętam, że w czerwcu jesczze mieli kąsolki w bardzo fajnych cenach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...