Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ok znalazłem aukcję z wersją specjalna animal crossing 3ds xl za 799 zł wraz z ładowarką i karta 4 gb pamięci. Do niedzieli kliknę kup teraz ale wpierw mam jeszcze 4 pytania do obeznanych w temacie :) .

1. Czy 4 gb wystarczy czy trzeba zakupić większą kartę ? (a jak tak to jaki rodzaj pamięci)

2. Jakie 2 gry to must have (oprócz poksów:P) ?

3. Czy phoenix Wright serie dam rade kupić w eschopie ? (chodzi mi o ds'owe odsłony a jak nie to gdzie w polsce mogę kupić ? )

4. Czy opłaca się za tą cenę tą wersje czy może macie inne sugestie ?

Odnośnik do komentarza

Blantman ja wlasnie kupilem ten zestaw. Jest spoko tylko ladowarke daja słabą i dokupilem oryginalną

 

Pamietaj ze w tym zestawie masz odrazu animal crossing. Bardzo długa gra. Setki godzin

Nie musisz odrazu kupowac kolejnych gier. I tak bedziesz mial w co grac

 

Z mojej strony radze sie zastanowiac nad monster hunterem. Jesli chodzi o polecane gry

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co ludzie mówią to ta słaba ładowarka moze sie szybko spalic. Nie chcialem ryzykowac. Pozatym mam wrazenie ze ona poprostu slabo ładuje. Tzn wolno

 

Podobno powinno sie ladowac 3,5h. Ja gralem na kablu ponad 5h i sie nie naladowalo do konca

 

Kolezanka kiedys kupila jakas tanią słabą ladowarke samochodową do komorki. To mówiła ze używając komorki jako gps na kablu to bateria szybciej schodzila niz sie ladowala. Tutaj nie jest az tak zle ale i tak slabo chyba

 

No nie mówiąc juz o ryzyku ze sie zepsuje i nagle bedziesz bez ladowarki kilka dni zanim ci dojdzie nowa. Wolalem nie ryzykowac i odrazu kupic oryginalna

W redcoon sa Najtańsze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno przy wyłączonej. Jak się gra podczas ładowania to wolniej idzie, muszę kiedyś policzyć ile. Co do oryginalnej ładowarki to Yano dobrze radzi. Kupisz oficjalną i masz spokój. Co do gierek to Luigi Mansion 2 albo Mario 3D Land. Ten drugi idealnie pokazuje potęgę Nintendo i 3DSa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim ładowarka już zamówiona ale niestety 6 dni roboczych zanim wyślą:) no ale za 30 zł to żal nie brać :)

 

Jeszcze jedno pytanko: Jak wytłumaczyć mojej narzeczonej że posiadając 2 konsole stacjonarne i ps vite kupioną 3 miesiące temu potrzebuję jeszcze 3ds'a .... Bo od wczoraj za chiny nie mogę jej tego wyjaśnić :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.redcoon.pl/B298828-Nintendo-DSi-3DS_Zasilanie

 

 

No i mam zagwostke w redcoonie jest fajna konsola z pokemonami za 849 ale bez ładowarki :) Teraz czy nie lepiej zapłacić ekstra 50 zł ale mieć już poksy i fajnie wyglądającą konsole ? :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

tak już sprawdziłem redcoon nie wie co sprzedaje więc już zakupiłem tą wersje z animal crossing. szkoda że w polsce tak mały wybór nawet na allegro tych ds'ow mało w porównaniu z aukcjami xboxa czy ps 3 lub vity :/

 

Szkoda że nintendo tak nas zlewa.

Odnośnik do komentarza

Ok zamówiłem pokemony i 2 gry z ds'a których byłem ciekaw Profesor Layton lost future i Phoenix Wright: Ace Attorney.  Zamiast 1 nowej gry na 3ds w tej samej cenie 2 stare ale mam nadzieję jare gry :)  To teraz tylko czekam na dojście konsolki oraz gier :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...