Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

@Velius, jak nie spróbujemy, to się nie przekonamy.

Miło jest kupić w naszym kraju limitkę Poków czy Wind Wejkera HD lub złożyć preorder na Kinopio Treasure Trucker wraz z koszulką lub późniejszy preorderek  na limitowaną Majore.

Nowy przedstawiciel Super się stara, ale bez naszej pomocy, wuj z tego będzie.

Tak więc wole kupować u nas, niż pieprzyć się z zagranicznymi shopami i nabijać im koniunkturę.

Nie neguję już ludzi, którzy kupują na rynkach zagranicznych, wolny wybór. Wku..iają mnie natomiast ludzie, którzy mimo tego, że u nas mogą grę kupić w tej samej cenie co za granicą, to i tak, mimo tego wybierają zagraniczne shopy. Dobrych podstaw Niny w Polsce, tak nie zbudujemy. 

 

Rozumiem, wspierać polski rynek ale "Professor Layton and the Miracle Mask (3DS)" kupiłem z wysyłka za 6 funtów, co wychodzi około 30zł z wysyłka kurierem DHL z UK. Nie zapłacę 2-3 razy tyle żeby wspierać polski rynek ... sorrry nieee.

 

Niech zejdą z ceną to pomyśle, nie dość że stosunek cen gier do zarobków w Polsce jest duży to ceny w UK są kilkukrotnie tańsze. Jak coś w PL wychodzi taniej kupie w PL, jeśli drożej to w UK.

 

Pomijając że jeszcze nie mam 3DSa ani 2DS-a ale to już inna bajka :P.

 

Nie wiem czy kupować teraz 2DS-a i sprzedać jak wyjdzie nowy 3DS czy kupić teraz 3DS-a ;P. Dylemat.

Odnośnik do komentarza

@ Elninio, i tu jest pies pogrzebany. Gdyby u nas rynek zbytu był taki za(pipi)isty jak za granicą, to też mógłbyś łyknąć za taką cenę i u nas. No ale do tego potrzebny jest rozwój, który będzie dalej w (pipi) e z takim nastawieniem. I  na tym skończę, bo nie chcę mi się już o tym, dość kontrowersyjnym temacie, dyskutować. róbta co chceta, co będzie to będzie - to i owo ale jednakowo i tak samo ujowo - Pokój ;)

Odnośnik do komentarza

Jak odpalisz romy 3DS'a to pokaz mi jak to zrobic bo jestem ciekawy, mozna odpalac romy ale tylko NDS a z tego co wiem a podobno po aktualizacji softu (ktore sa czesto) oprogramowanie moze przestac dzialac. Jak planujesz kupic 3DS NOWEGO w sklepie to warto poczekac na nowy model.

No własnie też mi się wydawało, że tylko Acekard odpala tytuły ze starego NDSa, ale jednak jest coś nowego:

Jakiś MT Card. I przyznam, że na NDSie używałem głównie romów, to jednak dzięki temu łatwemu, ekhm "piractwu", konsola się tak spopularyzowała.

Źrodło z tego forum: http://www.wiiplanet.info/showthread.php?tid=4734&pid=44276#pid44276

Jestem ciekaw jak to wygląda od strony homebrew i czy ktoś portuje emulatory innych konsol.

PS. Pisałeś na skizo? :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ale filmiki na YT o tym ze odpala sie romy 3DS krążą juz od 2 lat, w praktyce nic takiego jeszcze nie ma, a nawet jak bedzie to zanim NEW 3DS na nowo zlamia znowu potrwa. NDS a 3DS to dwie inne bajki, ciagle aktualizacje, e-shop, gra online. W przypadku 3DS Nintendo ma czym walczyc z piractwem i mam nadzieje ze uda im sie to jak najdluzej, im wiecej gierek sie sprzeda, tym wiecej nowych swietnych tytulow bedzie powstawalo.

 

Mozliwe, nie pamietam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie sprawdzalem, automatycznie aktualizuje przy kazdym wlaczeniu konsoli. A na forum widze posty na sile probujace usprawiedliwiac piractwo, żenada moim zdaniem. Mnie i tak takie softy nie obchodza bo jade i bede jechal tylko na oryginałach, nie mam juz 12 lat zeby sie w to bawic :)

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że odpisałeś przed moim edytowaniem i nie widziałeś linka do forum, a dokładniej, do posta kolesia który poleca kupić MT-Card. Wpisałem nazwę w google i to już jest i można zamawiać, ale soft max 4.5: http://www.mt-card.com/. BTW, jaki masz teraz najnowszy soft?

MT to już przeszłość. Gateway ( Oni jako pierwsi wprowadzili karty do romów na 3DS ) ma mieć obsługe najnowszego softu + obsługa New 3DS :) 

 

Edytowane przez blakuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak odnośnie zimowej promocji Nintendo. Kupowałem 3DS'a z pre-instalowanym Super Mario 3D Land i nie mogę znaleźć żadnej zdrapki/kodu nigdzie - czy możecie mi powiedzieć gdzie w pudełku znajduje się kod pin do konsoli?

Jeżeli mówimy o kodzie PIN który musisz wpisać chociażby po to, żeby konfigurować ustawienia neta w konsoli to masz 1111. Nie ma tego nigdzie w instrukcji. 

Odnośnik do komentarza

Tak, właściwie to Nintendo Polska mnie poprosiło o przypomnienie o akcji :)

 

Rejestrując 3DSa/2DSa oraz kod z Pkmn ORAS/Smash 3DS można ZA DARMO pobrać jedną z dostępnych gierek.

 

 

http://www.nintendo.pl/news/oferta-bonusowa-nintendo-3ds-na-zime-2014/

 

 

Oczywiście zachęcam do rejestracji na nintendo.pl, ale jak nie chcecie czekać około 24h na kod, lepiej to zrobić na nintendo.co.uk czy innym, jeśli Wam zależy na punktach

Kupiłem 3DS-a od Madgames rok temu, powystawowy, kod oczywiście nie ważny, trudno kupię sobie Zelde w pudle.

Odnośnik do komentarza

(pipi) źle przeczytałem, sorry xd.

 

No różnica jest taka, że masz ekran większy o 1,2 cala, czyli sporo. A tak to większych różnic nie ma. Na małym możesz sobie panele zmieniać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...