Skocz do zawartości

Którą konsole wybrać? X360, PS3, czy Wii? NDS czy PSP?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Czego nie kupisz to będziesz zadowolony.

 

SzczurekPB: Powiedział to człowiek co ma tylko jedną konsolę :P Żebym to ja musiał Ci mówić, że to Super Mario Galaxy 2 jest najlepszą grą tej generacji. Wstyd :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Albo wezme Na raty dobry zestaw PS3 jak mi nie starczy z odszkodowania, no chyba że jednak mnie coś do x-a przekona, tylko pytanko czy opyla się kupić 160GB??

 

Większy Ci nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moim zdaniem nie opłaca się dzisiaj konsol sprzedawać. Nówki są tak tanie, że używki idą za bezcen, a późniejszych killerów bez konsoli się już nie ogra. Lepiej poczekać, odłożyć i dokupić sobie konsolę jaką się chce. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

PS 3 . Grafika z PS 2 (starsze) tytuły może brzydzić wrażliwych, IMO musi minąć jakiś czas zanim na grafikę poprzedniej generacji będziemy patrzeć przez pryzmat oldschool'u . PS 3 ma teraz mocny rok, a i dużo masz do nadrobienia. Poza tym gry masz w obecnych standartach, więc przesiadka będzie łatwiejsza. Z 3DS poczekaj na więcej gier.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

A co sądzicie o kupieniu PS3 w wersji kompatybilnej z grami z PS2? Widziałem ostatnio na allegro kilka sztuk. Miałem PSP, ale sprzedałem w najbliższym czasie będę spędzał bardzo dużo czasu w komunikacji miejskiej i zacząłem zastanawiać się nad 3DS'em, nawet znalazłem w jednym z krakowskich sklepów preorder za 880zł. Z tego co wiem to można na 3DS'ie odpalić gry z poprzedniej kieszonsolki N, a wyszło na nią kilka ciekawych pozycji.

 

ps. nie jestem jakimś strasznym maniakiem pięknej grafiki i kosmicznych efektów, najważniejsze jest 'to coś' ;)

ps2. na X360 jedyna gra jaka wyjdzie i mnie interesuję to GoW3, ale myślę że przeżyłbym nieogranie gyrosów3.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

3DS'a opłaca się na premierę brać szczególnie jak DS'a nie masz. A PS3 kompatybilne z PS2 sobie odpuść, mają najwyższy wskaźnik awaryjności, a jak Ci padnie to ani w gry z PS3 ani PS2 nie pograsz. Nówki PS2 teraz już po 330 zł gdzieś widziałem, więc nie wiem nad czym tu się zastanawiać :P

Odnośnik do komentarza

Dziś przejrzałem sobie PSX z ostatniego roku i znalazłem troche gierek w które bym chciał zagrać:

Mass Efect

GTA IV

Split/Second

Colin Mcray Dirt

BT Bad Copany 2

M.A.G.

Halo

Modern Warfare 2

Red Dead Redaption

Fable

Alan Wake

Splinter cell Conviction

Forza motor sport

Assasin Creed

Infamous

Unchearted

Gran Turismo

Dante's Inferno

Fallout New

Blur

Gothic 4

MOH

Crysis

Dragon Age

NFS Hot por suit/shift

Kollzone

 

Z tej listy które gry byście polecili no i jaką konsole kupić względem tych gier??

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Mass Effect, Halo, Fable, Alan Wake, Forza, Splinter Cell vs Uncharted, MAG, Infamous, Killzone. Nie znajdziesz nikogo, kto by ci odpowiedział co jest lepsze. Sam musisz zdecydować

Odnośnik do komentarza

No i tera mnie zdołowałeś bo już miałem w 100% kupić x-a ale ten uncharted choć nie wiem czy gra taka jak fable znajdzie się na ps3

A na x-a są jakieś exy w czasie produkcji czy tylko ps3 ma tera taki wysyp??

 

jest - gears of war 3. Tak ogólnie to bieda jeśli chodzi o xboksa. Na ps3 w ostatnim czasie i w niedalekiej przyszłości wyszło/wyjdzie dużo exów.

Odnośnik do komentarza

Nie ma, to gra absolutnie wyjątkowa. Najlepsza tej generacji

a ja twierdzę, że BioShock 1 i seria Mass Effect... Kwestia gustu i tego co oczekujemy od gier. Jeżeli wymagasz wypaśnej grafiki, efektownych skryptów i wartkiej akcji rodem z filmów przygodowych lat 80 ubiegłego wieku, to bierz U2. Jak interesuje Cię bardziej klimat, fabuła, ciut większa złożoność gameplayu, to polecałbym moich faworytów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...