Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2010


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Pani i Panowie, sprawa jest. Tyczy się ona "muzycznej" części eventu. Zastanawiam się, w jaki sposób wkręcić tę imprezę gry muzyczne (docelowo Rock Band).

 

Jak zapewne niejedna osoba pamięta, dwa lata temu w Nidzicy przybrało to głównie formę mini-konkursu na to, który zespół najlepiej się zaprezentuje i bynajmniej nie chodziło o wynik, chociaż ten też miał wpływ na werdykt, ale o poziom szaleństwa wykazanego na scenie. Przyznam się, że na scenę wyszedłem wtedy mocno zrobiony, bo się przestraszyłem publiki, ale nie przeszkodziło nam to w wygranej :)

 

Rok temu podobno nie było tak wesoło. Grill party odbyło się przy WERSJI DEMO (!!!) Guitar Hero: World Tour. Pomijając dosyć kontrowersyjną kwestię jakości tego produktu, to wersja demo ? Strzałem w stopę było też użycie sprzętu z GH. O żadnym turnieju nie wiem, ale domyślam się, że coś tam było.

 

Jesteśmy już 3 lata po premierze Rock Banda pierwszego, pojawiły się nowe, lepsze akcesoria, masa DLC (dla każdego coś dobrego) i ludzie trudniący się graniem na plastikowych instrumentach też nabrali skilla. W takiej sytuacji myślałem o zorganizowaniu dwóch rzeczy: po pierwsze, niezbyt długiego, aczkolwiek treściwego pokazu "jak to się robi", czyli wpuszczenia na scenę co bardziej zorientowanych w temacie, żeby zaprezentowali zainteresowanym swoje umiejętności. Po drugie, coś a la konkurs sprzed dwóch lat. Mówię o tym już teraz, bo przed dwoma latami ludzie nie byli przyszykowani na taki konkurs. Mile widziane były wszelkiej maści i treści dodatki do ubioru, ale konkurs ten wypadł tak jakoś spontanicznie. Nie ma co ukrywać, że wpływ na jakość przedstawienia miał też, że Rock Band w Europie wydany został jakieś niecałe dwa miesiące przed ówczesnym XFD. Gdybyście wykazali zainteresowanie takim konkursem już teraz, to ja już się postaram o absolutnie wszystko, tylko Wy się postarajcie o dobrą zabawę :) Możemy się nawet spokojnie umówić, że jeżeli jakiś zespół będzie chciał zagrać jakąś piosenkę z katalogu DLC, to da mi odpowiednio wcześniej znać, żebym mógł zadbać o jej obecność na dysku konsoli.

 

Napiszcie mi co myślicie, bo wbrew pozorom odpowiednie przygotowanie podwalin pod konkurs i pokaz to nie takie "wyjął, wsadził, bułka paryska", tylko mozolne przygotowania zespołu, organizacja DLC, rozmowa z Kubą Mirskim.

 

PS. Oczywiście nikt Was nie będzie sprawdzał alkomatem przed wejściem na scenę. Sam zamierzam na pokaz wejść spruty jak szpadel, także dobra impreza będzie, ale szszszszsz, nikt nic nie wie...

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam, że ten pomysł z wejsciówkami to fajna sprawa, ale jest ich chyba za mało. No cóż trzeba starać się wygrać.

Moim głównym celem na XFD, jeżeli oczywiście dostane zaproszenie, to pozmać kogoś na moim poziomie w GH, a patrząc po waszych postach to wy też na to jesteście nastawieni!

Keymaker-spróbuj ze mną, mam nadzieje, że spotkamy sie na XFD :P

Odnośnik do komentarza

Dostałem dzisiaj normalnie piękną odpowiedź, dobrze , że nie trzeba było wysyłać sms-a:

 

Witam serdecznie,

 

Dziękujemy Ci za przesłanie Twojego zgłoszenia na nasz konkurs. Niestety nie zdołałeś wygrać dla siebie zaproszenia, jednak proszę nie poddawaj się. Jest jeszcze kilka konkursów, w których możesz wziąć udział:

 

Kolejne zaproszenia można zdobyć:

1. kupując najnowszy numer Neo Plus (jest juz w kioskach),

2. biorąc udział w konkursie na stronach Valhalla.pl,

3. biorąc udział w konkursie na stronach gram.pl,

 

4. biorąc udział w konkursie na stronach gry-online.pl.

 

Wkrótce na www.xfd2010.pl ogłosimy kolejne konkursy.

 

Pzdr.

 

Magdalena Adamczak

 

Czyli tak jak mówiłem , impreza dla VIP-ów.

Odnośnik do komentarza

Dostałem dzisiaj normalnie piękną odpowiedź, dobrze , że nie trzeba było wysyłać sms-a:

 

Witam serdecznie,

 

Dziękujemy Ci za przesłanie Twojego zgłoszenia na nasz konkurs. Niestety nie zdołałeś wygrać dla siebie zaproszenia, jednak proszę nie poddawaj się. Jest jeszcze kilka konkursów, w których możesz wziąć udział:

 

Kolejne zaproszenia można zdobyć:

1. kupując najnowszy numer Neo Plus (jest juz w kioskach),

2. biorąc udział w konkursie na stronach Valhalla.pl,

3. biorąc udział w konkursie na stronach gram.pl,

 

4. biorąc udział w konkursie na stronach gry-online.pl.

 

Wkrótce na www.xfd2010.pl ogłosimy kolejne konkursy.

 

Pzdr.

 

Magdalena Adamczak

 

Czyli tak jak mówiłem , impreza dla VIP-ów.

niestety ja i moi ziomale dostali taką samą odpowiedź.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczcie jaka drama jest na forum OC :D Zaproszenia póki co powygrywały kompletne randomy (jeden gość nawet przyznał się na wspomnianym forum "nie znam nikogo, ale i tak pojadę"), za to np. chłopaki z klanu DELTA dostali póki co tylko jedno zaproszenie xD Jak tak dalej będzie (czyt. jeden z najlepszych klanów gearsowych w Polsce nie dostaje zaproszeń) to ja nie wiem co z tego fundeja wyjdzie.

 

Warto odnotować również, że w konkursie gram.pl inwajty powygrywali nawet piraci.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Taaaaa, nie oszukujmy się ale nie chcę mi się wierzyć, że ziomki Bartha od Hejlo nie dostaną zaproszeń. Przecież oni muszą wziąć udział w turnieju. Wiadomo, że są równi i równiejsi. Chyba losowali te osoby, bo wątpię żeby czytali każdego. Napisałem raz, więcej nie zamierzam, to nie audiencja u papieża żeby pchać się drzwiami i oknami. Po fotkach zobaczy się czy były przypadkowe osoby czy jednak zadziałał mechanizm "znajomy znajomego".

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Taaaaa, nie oszukujmy się ale nie chcę mi się wierzyć, że ziomki Bartha od Hejlo nie dostaną zaproszeń. Przecież oni muszą wziąć udział w turnieju. Wiadomo, że są równi i równiejsi. Chyba losowali te osoby, bo wątpię żeby czytali każdego. Napisałem raz, więcej nie zamierzam, to nie audiencja u papieża żeby pchać się drzwiami i oknami. Po fotkach zobaczy się czy były przypadkowe osoby czy jednak zadziałał mechanizm "znajomy znajomego".

Zgadza sie... dostana... jak je wygraja (jedni juz wygrali i maja autobana na mozliwosc zdobycia "kolejnych"), a kolejni beda sie bic o nie.

Odnośnik do komentarza

Taaaaa, nie oszukujmy się ale nie chcę mi się wierzyć, że ziomki Bartha od Hejlo nie dostaną zaproszeń. Przecież oni muszą wziąć udział w turnieju. Wiadomo, że są równi i równiejsi. Chyba losowali te osoby, bo wątpię żeby czytali każdego. Napisałem raz, więcej nie zamierzam, to nie audiencja u papieża żeby pchać się drzwiami i oknami. Po fotkach zobaczy się czy były przypadkowe osoby czy jednak zadziałał mechanizm "znajomy znajomego".

 

ta, a barth turnieje, w ktorych do wygrania sa zaproszenia organizuje dla picu ;)

Odnośnik do komentarza

Weź przestań z tymi turniejami. Zawsze i tak o 1. miejsce biją się 3 ekipy, które są najlepsze więc dla mnie to jest "dla picu". Ja rozumiem wejściówki od ręki dla osób, które tworzą scenę (czyt. organizują turnieje, mają stały kontakt z MS), ale wiemy jak jest, że wejściówki są załatwiane przez znajome osoby, stąd mój post, że tak naprawdę mają do rozdania ok. 200, może 300 zaproszeń. I nie mów mi, że tak nie jest bo wiem jak to działa.

Odnośnik do komentarza

Weź przestań z tymi turniejami. Zawsze i tak o 1. miejsce biją się 3 ekipy, które są najlepsze więc dla mnie to jest "dla picu". Ja rozumiem wejściówki od ręki dla osób, które tworzą scenę (czyt. organizują turnieje, mają stały kontakt z MS), ale wiemy jak jest, że wejściówki są załatwiane przez znajome osoby, stąd mój post, że tak naprawdę mają do rozdania ok. 200, może 300 zaproszeń. I nie mów mi, że tak nie jest bo wiem jak to działa.

 

 

Ta, tylko ciekawe po co zorganizowałem też turniej Forzy (na który zapisały się całe 2 osoby, podczas gdy do rozdania były 3 wejściówki :/ ). Po co też w takim razie na Fun Dayu będą turnieje w FM3 i Modern Warfare 2? Można było przecież zorganizować turniej tylko w H3 i rozdać nagrody tylko "moim ziomkom".

Poza tym nawet jakby, to wydaje mi się (i to tylko moje zdanie), że ludzie którzy poświęcają swój czas i pieniądze, rozbijając się po całym kraju tylko po to, żeby przez kilka godzin pograć w ich ukochaną grę mają pierwszeństwo przed "forumowymi krzykaczami", którzy nie robią nic innego oprócz ciągłego marudzenia (rzucam tutaj ogólnikiem, nie jest to przytyk w niczyim kierunku).

Odnośnik do komentarza

Człowieku, o czym ty gadasz, bo nie za bardzo idzie Cię zrozumieć?

 

Inna sprawa - ludzie jadą pograć w Halo czy Gearsy właśnie po to, żeby nie siedzieć w domu. W domu to każdy debil potrafi cwaniaczyć, ale pojechać na event, spotkać się z prawdziwymi ludźmi i zagrać z nimi udowadniając swoje umiejętności - to wymaga odwagi i poświęcenia. Właśnie takie postawy powinno się nagradzać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...