Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2010


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już info na temat busów, to fragment maila:

 

Witam serdecznie.

 

Już w najbliższy weekend - 27-29 Sierpnia - spotykamy się wszyscy na Xbox Fun Day 2010 w miejscowości Kroczyce ? położonej w malowniczej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Poniżej prezentujemy plan aktywności, które odbędą się na naszym zlocie.

 

Z ważnych rzeczy organizacyjnych:

 

1. W piątek, 27 sierpnia zostanie uruchomiona infolinia. Pod numerem 503 616 993 dowiecie się wszystkiego o naszym zlocie. Numer będzie aktywny od godziny 9:00.

 

2. Uruchamiamy specjalnego busa, który będzie kursował na linii (odjazd spod dworca PKP/PKS Zawiercie):

 

a. Zawiercie ? Podlesice: 27 sierpnia, w godzinach 11-17.

 

b. Podlesice-Zawiercie: 29 sierpnia, w godzinach 14-17.

Odnośnik do komentarza

Cholera, musieliśmy być wszyscy tak pijani, że wymyśliliśmy sobie polonizacje F1.

 

Gra jest w pełni spolonizowana (napisy + głosy). Polonizacja dosyć zabawna (opony mają jakieś dziwny nawy, zamiast slicki itd., z tego co kojarzę). Głosy wypadają miernie, podobno jednemu z reporterów głosu użyczył Borowczyk. Sama gra jest natomiast dosyć miodna, jednak ja ograłem ją pobieżnie, niech ktoś kto grał więcej się wypowie. Natomiast jazda w deszczu była bardzo ciężka. Po zmianie opon przyczepność jest zerowa. Zbyt duża prędkość + nowe opony + deszcz + za późne hamowanie = bączek, banda, ścięcie zakrętu. Chociaż miałem włączone sporo wspomagaczy grało się ciężko, a wyścigu nie ukończyłem (może to też moja wrodzona ułomność do gier wyścigowych). Głos inżyniera jest troszkę irytujący, ale w ferworze walki zapomina się o tym. Grafika robi wrażenie.

 

To tyle nt. F1.

 

Sam XFD bardzo udany, mój pierwszy więc może jeszcze kiedyś zajrzę na niego. Mnóstwo fajnych ludzi i można było na luzie pogadać z ludźmi z branży. Pokazy przedpremierowe i grywalne wersje tych gier były naprawdę miłą sprawą. Cała organizacja bardzo dobra, oprócz zgrzytu z pokazem w sobotę - przez nieudolność jeszcze przed startem prezentacji, wiedzieliśmy o wszystkich tytułach jakie się pojawią, bo całość była ustawiana no ostatnią chwilę. Poza tym, gdyby nie beznadziejna pogoda to byłoby idealnie. Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza

A więc - wróciłem z Xbox Fun Day i muszę powiedzieć, że było bardzo, bardzo dobrze. Co prawda - problemy organizacyjne itp, ale pamiętajmy, że impreza - włącznie z pożywieniem - była darmowa ;] Poza tym, człowiek nie zawsze ma okazję przetestować tyle gier przed premierą (F1 2010 FTW! :D). Ogólnie - jestem BARDZO zadowolony z wyjazdu ; ]

 

Xbox Alko Night rządziło :D

Odnośnik do komentarza

F1 po PL. chyba ci się pomyliło, żadnej polonizacji nie będzie, przynajmniej żaden sklep(np: Ultima) nie ma w sprzedaży PL.

 

Pochwalcie się jak wypadł Kinect.

 

Ultima ma już PL.

 

Pobyt na XFD utwierdził mnie w przekonaniu, że trzeba kupić PS3 i Move. Line - up Kinecta to zbyt banalne gierki, nie wiem jak oni chcą to sprzedać. Czekam na rozwój współpracy Kinecta z 'normalnymi' grami.

Odnośnik do komentarza

co do samego xfd impreza udana kinect okazało się że nawet działa ;)

 

Jedyne czego do końca nie rozumiem to obecność gier które:

 

1. Nowościami nie są

2. Są stricte singlowe (vide Alan Wake i typ który według moich obliczeń siedział przy nim conajmniej 4h )

 

Generalnie -1 gwiazdka za pogodę +100 gwiazdek za Halo ;)

Odnośnik do komentarza

(...ciach)Cała organizacja bardzo dobra, oprócz zgrzytu z pokazem w sobotę - przez nieudolność jeszcze przed startem prezentacji, wiedzieliśmy o wszystkich tytułach jakie się pojawią, bo całość była ustawiana no ostatnią chwilę. Poza tym, gdyby nie beznadziejna pogoda to byłoby idealnie. Kto nie był niech żałuje.

 

Zgrzytem bym tego nie nazwał. Tytuły jakie mialy się pojawić na prezentacji znane były już wcześniej (~miesiąc przed imrezą)

Odnośnik do komentarza

Aaaaa, w ogole chcialbym z tego miejsca serdecznie pozdrowic typa, ktory po FunDayowym turnieju Band Hero po prostu ukradl konsole z gra :potter: Jesli to czytasz to wiedz, ze mozesz byc z siebie dumny - jestes geniuszem zla :whistling:

 

 

serio, odechciewa sie cokolwiek organizowac w obliczu takich sytuacji, zlodzieju yebany :/

 

Odnośnik do komentarza

Obiecałem na wczoraj relację z XFD, ale mam opóźnienie, bo samochód się domaga nowych części. W zamian mam dla Was relację z WCG ! Szukajcie odnośnika w mojej sygnaturce !

 

A jako bonus dla wytrwałych w moim artykule podsumowującym XFD 2010 będzie moje i Lucka zdjęcie, a na którym żadne z nas NIE WYGLĄDA ! BLEHEHEHEHE !!!!!

 

PS. hostessy included <fap fap fap>

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Aaaaa, w ogole chcialbym z tego miejsca serdecznie pozdrowic typa, ktory po FunDayowym turnieju Band Hero po prostu ukradl konsole z gra :potter: Jesli to czytasz to wiedz, ze mozesz byc z siebie dumny - jestes geniuszem zla :whistling:

 

 

serio, odechciewa sie cokolwiek organizowac w obliczu takich sytuacji, zlodzieju yebany :/

 

 

Wow, masakra. Nie ma co się dziwić, że nazywają nas złodziejami za granicą. Ale nic nie przebije motywu jak mi z ogrodu ktoś kiedyś Tuje chciał podpierdolić :potter: Znaleźliśmy je za płotem wykopane z ziemi :teehee: O tym, że podczas budowy pierwszej nocy po zamontowaniu nowego Junkersa go zajebali albo ukradli samochód sprzed domu czy też 3x lusterka i raz kołpaki już nie wspominam :down:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...