Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2010


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy bezpłatne miejsca na polu namiotowym. Wszyscy zaproszeni na pewno się zmieszczą. W samych Podlesicach jest także kilka ośrodków wczasowych ? jestem pewien, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

 

Prowiant pewnie bedzie mozna kupic na miejscu - poza tym kazdy zaproszony dostanie pakiet powitalny, w tym piwo dla 18+

Odnośnik do komentarza

Jak poczytuję co poniektórych tutaj, to cała energia zregenerowana na Mazurach przez półtora tygodnia ze mnie uchodzi. Wietrzycie tutaj teorie spiskowe, jak przy sprawie z XBL!, po raz kolejny ujawniacie jakieś kompleksy. Tymczasem zaproszenie można zdobyć, jak się naprawdę chce. Taki Qb3k na przykład - wczoraj mi się pochwalił, że udało mu się wygrać zaproszenie. Tylko to trzeba naprawdę chcieć, a nie jak w zeszłych latach - przyjadę, zgarnę pakiet startowy, pokręcę się, spiję na trupa, niech MS się o wszystko martwi i płaci. Teraz ilość randomowych ludzi będzie ograniczona i naprawdę przyjadą osoby zainteresowane tematem.

 

Oczywiście zaraz pojawią się głosy, że mówi to Keymaker, który "pije Kubusie z Mirskim" (by sznurek), ale uwierzcie mi, gracze robiący coś dla branży i dla graczy przede wszystkim tacy jak ja i Barth chociażby, to ludzie sprawdzeni i nasza obecność na XFD nie będzie jedynie wegetacją i biernym udziałem w turniejach.

 

Powiem tak: TROCHĘ WIARY, KURWA !

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy wszystko będzie "przygotowane przez MS" i nie będzie można niczego tknąć czy jednak jakaś swoboda będzie - chętnie bym sobie zagrał z kimś w SC IV (w ostateczności Tekkena 6), a nie sądzę by domyślnie te tytuły były odpalane na konsolach... Jeśli nie będzie możliwości "wpływania" na to w co się gra na freeplay'ach to trochę lipa...

Odnośnik do komentarza

Taa już widzę jak ktoś pozywa MS za to na XBOX FUN DAY ludzie grali w jego grę :P Poza tym to nie jest ani publiczne (wstęp tylko na zaproszenia) ani zarobkowe (wstęp darmowy) wykorzystywanie gry. Do tego MS tylko by udostępniał konsolę bo dany tytuł przynieśli by ze sobą (i odpalili) sami gracze. A nawet jeśli są jakieś głęboko zaszyte na to paragrafy (których i tak nikt nie używa) to każda firma cieszyła by się że jej gra ma "darmową reklamę/promocję" w postaci obecności na branżowej imprezie... Kto wie czy każda firma chcąca wydać grę na X360 nie musi się zgodzić na to by MS mógł używać danej gry w celach promocji swojego produktu... Zresztą i tak każda firma by o to zabiegała. Więc darujmy sobie taką abstrakcyjną dyskusję...

Edytowane przez PePeP
Odnośnik do komentarza

Spoko, ludzie, wrzućcie na luz :) Ja tam będę miał swój sprzęt, także zawsze będzie można coś ogarnąć na poboczu. W ogóle marzy mi się właśnie coś takiego, żeby ludzie, którzy tu przyjeżdżają zatachali ze sobą swój sprzęt - oczywiście w miarę możliwości - i stworzyli taką strefę fanowską. Byłoby to ciekawe, ale z pewnością byłoby ciekawym zjawiskiem.

 

Jeżeli będziecie chcieli w coś grać dla chillu, to przynajmniej weźcie tę grę, jeżeli nie wiecie nic o jej obecności na XFD. Już sprzęt się załatwi ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sprostować jedną kwestię odnośnie informacji o konkursach/turniejach, a mianowicie: w piątek będzie konkurs w Rock Band 2, nie żadne Guitar Hero. Tyle wiem, bo ja się tym zajmuję, a ze nie było nacisków na żadną grę, tylko wolna ręka, toteż stąd to info :) Proszę słać do mnie PM-ki, jeżeli ktoś chciałby swój zespół zgłosić. Prawdopodobnie zasady, na jakich będzie się odbywał konkurs, poznacie w środę - ja Wam o nich zakomunikuję :)

 

I jeszcze pytanko na zapas: czy ktoś ze znanych mi userów nie chciałby pojechać ? Być może zwolnią mi się 2-3 zaproszenia i być może będę zmuszony je rozdysponować, ponieważ moja ekipa się lekko wykruszy. Słać PM-ki !

 

PS. BLACK_Medusy nie będzie w tym roku, naszego mistrza od Tequilli :( :( :( :(

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...