Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2010


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy
"Polski oddział firmy Microsoft podzielił się z nami informacjami na temat daty i miejsca, w którym odbędzie się kolejny Xbox Fun Day 2010. Otóż, w tym roku impreza dedykowana fanom marki Xbox 360 odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2010 roku w miejscowości Podlesice/Kroczyce położonej w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. "

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52248

 

 

liczba ograniczonych miejsc do 500, ktoś z pomorskiego się wybiera ?

Odnośnik do komentarza

Chciałem na kolejnego FunDay'a przyjechać znów z kumplami, ale ku.rw.a żaden z nas nie ma czasu ani ochoty brać udziału w dennych konkursach po to by wygrać wejściówkę.

Konkursy pewnie będą polegały w większości by coś najszybciej zrobić (np. skomentować newsa, wysłać maila, z.e.s.r.a.ć się itp.).

Mamy lepsze rzeczy do roboty i obowiązki.

 

Myślałem, że MSowi zależy na tym by nowe osoby kupiły Xbox'a i się pobawiły. Żeby 'wyznawców konsoli Xbox360' (lol) było coraz więcej. Taka impreza to tego skłania (chyba).

 

Ponad 1.000 i tak się nie pojawi, to nie Giżycko, gdzie na darmową imprezę wpadło 300 osób, które akurat były na wakacjach w najbardziej popularnym kurorcie mazurskim.

Dlatego moim zdaniem można spokojnie zrobić otwartą rejestrację, jak zwykle. Można nawet potwierdzić przecież udział wpłatą 20 zł, która przepada w momencie niezjawienia się.

Naprawdę kilkanaście osób ma ochotę być na XFD. Ciekawe co będzie jak ktoś wygra wejściówkę i nie przyjedzie? A inny nie wygra mimo tego, że chce przyjechać.

 

Poproszę o 7 zaproszeń bez konkursu i będzie okej. ;)

 

W Giżycku Hubert mówiłby dać znać jak się znajdzie ośrodek na ponad 1k osób. Myślałem, że MS poszedł nareszcie po rozum do głowy i znormalniał.

Odnośnik do komentarza

Ludzie powiązani ze scenami gier, które będą turniejowo rozgrywane na XFD, raczej nie muszą się martwić o zaproszenie :) Ja wiem, że będę na pewno, ostatniego Fun Day'a przeoczyłem i sobie darować nie mogłem. Tym razem rozpierdolę kosmos moim stoiskiem z plastikowymi instrumentami ^^

 

Tylko DAJCIE MI PRZECIWNIKA !!!

Odnośnik do komentarza

Nie bądź taki pewny, nie jest tak różowo - zaproszeń jest ograniczona liczba i znaczna ich większość zostanie rozdana we wszelkiego rodzaju turniejach i konkursach.

W każdym razie jeśli ktoś z Was jest dobry w Halo 3, bądź Forzę Motorsport 3 to niechaj się szykuję, bo w okolicach połowy przyszłego miesiąca Polish Gaming League wraz z Microsoftem zorganizuje turnieje w te gry, w których będzie do wygrania kilka zaproszeń na XFD 2010.

Infem zapodam, gdy tylko określimy co i jak.

 

Odnośnie zaproszeń - ludzie wiem, że większości z Was wydaje się, że MS to firma, gdzie zamiast papieru toaletowego używa się 100-złotówek. Niestety oni też pracują pod budżetem, a zorganizowanie imprezy dla 1000-2000 osób to wydatek podchodzący pod sześciocyfrowe sumki. Jeśli ktoś sądzi, że w tym roku zjawiłoby się mniej niż 1000 osób to zdrowo się myli, impreza co roku rozwija się dość znacznie - co roku zjawia się około 300 - 500 osób więcej niż poprzednim razem.

Lepsze zaproszenia rozdawane w konkursach i losowaniach niż płatny wjazd, bądź zaproszenia wydawane osobom z największym Gamerscorem (bo i podobno takie opcje były rozważane).

No i pamiętajcie, że Sony nie organizuje PS Fun Day ;)

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Moje zdanie jest takie że z(pipi)li strasznie z tymi zaproszeniami, lepiej byłoby zapłacić te 20-40zł niż pisać jakieś pierdołki żeby wbić się na imprezę. A co z ludźmi którzy nie mają internetu, nie mają xboxa? Mam kumpla z którym chciałbym jechać, a zaś on niema pojęcia o xboxie a chciałby po prostu pojechać na taką imprezę. Co do mojej osoby, posiadałem xboxa padł mi po roku, teraz nie posiadam konsoli bo nie mam kasy, nie wypowiadam się na żadnym forum, nie posiadam GameTagu, nie prowadzę żadnej strony o tej konsoli. I z tego powodu mam nie dostać zaproszenia?Chcę pojechać bo mam zamiar porozmawiać z ludźmi, zobaczyć nowe gry i poczuć klimat. No moim zdaniem to totalna kupa! A jak przyjadę bez zaproszenia to co, wyrzucą mnie? Nie wpuszczą na imprezę? No proszę was tak to zwalili że brak mi słów:/

 

Jeśli to coś da proszę o 2 zaproszenia....

Odnośnik do komentarza

Ludzie powiązani ze scenami gier, które będą turniejowo rozgrywane na XFD, raczej nie muszą się martwić o zaproszenie :) Ja wiem, że będę na pewno, ostatniego Fun Day'a przeoczyłem i sobie darować nie mogłem. Tym razem rozpierdolę kosmos moim stoiskiem z plastikowymi instrumentami ^^

 

Tylko DAJCIE MI PRZECIWNIKA !!!

Nie bój żaby Kluczniku , jak tylko się uda zdobyć wjazd podeśle ci mojego brata - turbo maniaka GH - jednak wolałbym zobaczyć Waszą kooperacje, ale jak chcesz się mierzyć... ;)

 

 

Odnośnie organizacji , popieram wypowiedź arczibala , pieniądze za wejśiówke byłyby o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem , wszyscy którzy nie mają zbyt wiele wspólnego z X-em musieli by płacić , natomiast dla reszty - konkursowiczów, pomniejszych organizatorów, wszystkich wspierających X-a na różne sposoby i w ogóle wybitnych , mogłyby być VIP-owskie wjazdy na zasadzie takiej jak teraz. A tak impreza powoli przeistacza się w zamknięty event dla wybranych ; a co jeśli posiadaczy Xboxa chętnych na Fun Day , będzie więcej niż wjazdówek? Loteria? Dostane wjazd bo mam więcej GS i wypowiadam się na forum PE , a Kowalski który zakupił 2 miesiące temu X-a , chcąc zabrać syna na Fun Day, który ma pod nosem, może pocałować klamke? Choćby sytacja arczibala, miał , nie ma , ale jest w temacie , czy to znaczy , że jest gorszy/nie należy mu się wejściówka?

Absurd , już widzę te zaproszenia na allegro wystawiane przez dzieciaki , które zdobyły po kilkanaście sztuk , nie wątpie , że i do tego dojdzie.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

 

Absurd , już widzę te zaproszenia na allegro wystawiane przez dzieciaki , które zdobyły po kilkanaście sztuk , nie wątpie , że i do tego dojdzie.

Prawdopodobie będzie weryfikacja i tylko jedna osoba będzie mogła zdobyć jedno zaproszenie i będą one imienne.. tak więc odsprzedawania nie będzie

 

Najgorsze jest to że dzieciaki zdobędą zaproszenia a później nie pojadą bo "mama mi nie pozwoliła"

Odnośnik do komentarza

Mam sprawdzone info, że w przypadku, kiedy ojciec chce z dzieckiem pojechać albo po prostu rodzinka zamierza się całościowo tam wybrać, to trzeba się odezwać do ludzi odpowiedzialnych za event. Wtedy prawdopodobnie albo na jedno zaproszenia całość wchodzi albo poza konkursem. W każdym razie, takie przypadki będą indywidualnie rozpatrywane. Do rozpatrzenia jest jeszcze temat partnerki, ale tutaj myślę, że MS wykaże się wyrozumiałością i para wejdzie na 1 zaproszenie.

 

Jak ktoś będzie w jakiejś z powyższych sytuacji, to proszę o kontakt, jakoś będę mógł pomóc.

Odnośnik do komentarza
nie posiadam GameTagu, nie prowadzę żadnej strony o tej konsoli. I z tego powodu mam nie dostać zaproszenia?Chcę pojechać bo mam zamiar porozmawiać z ludźmi, zobaczyć nowe gry i poczuć klimat. No moim zdaniem to totalna kupa! A jak przyjadę bez zaproszenia to co, wyrzucą mnie? Nie wpuszczą na imprezę? No proszę was tak to zwalili że brak mi słów:/

 

Jeśli to coś da proszę o 2 zaproszenia....

 

Najlepiej żebyś miał X'a i jeszcze płacił haracz za golda :P :potter: Nie wywołuj wilka z lasu, przecież wszyscy wiemy, że MS to bardzo zajęta i poważna firma i należy pamiętać, że tam nie podciera się stuzłotówkami. Poruszyłeś też delikatny temat z prowadzeniem strony, bo odnoszę wrażenie, że tak jak w przypadku ataków na ludzi z WeWantLive tak i w przypadku wszystkich rzeczy związanych z samym MS, najbardziej zainteresowani w temacie są ludzie, którzy osobiście lub pośrednio mieli coś wspólnego z MS Polska. Gdy się dostaje gry do recenzji i wejściówki na imprezy to zawsze jest weselej i lubi się bardziej daną platformę :P Na 100% obiektywizmu mogą sobie pozwolić tylko co bogatsi bloggerzy, których stać na wypróbowanie każdej gry i platformy, albo redaktorzy dużych i bardzo poczytnych portali, które nie muszą się borykać z problemem łaski lub niełaski dystrybutorów i wydawców. Jestem ciekaw, czy Funday też będzie zorganizowany na tak "profesjonalnym" poziomie jak ARG na Gameodyssey, który skończył się maju, a część uczestników jeszcze nie dostała wygranych nagród. Sam jestem w takiej sytuacji i od dwóch tygodni pan Hubert z Edelmana sprawdza jaki jest status mojej wysyłki, bo faktycznie proces ten wymaga pewnie zaczerpnięcia wiedzy szamańskiej u mieszkańców Nowej Gwinei.

Odnośnik do komentarza

Jak to spiskowe :) Po prostu piszę o normalnej tendencji w branży, czego przykładem było chociażby rozdawanie nowych Xboxów na E3. I nie twierdzę, że robi to tylko MS. Niemniej normalny konsument/użytkownik konsoli taki jak arczibal widzi to tak, że ktoś kto prowadzi stronę/bloga o danej platformie ma wejściówki na imprezę ją promującą i to mu nie pasuje. Poniekąd słusznie, bo chyba takie wszystkie inicjatywy powinny raczej sprzyjać promowaniu marki i przyciąganiu nowych klientów prawda?

Odnośnik do komentarza

Mały tip:

 

po Fun Dayu każdy uczestnik dostanie nowego Xboxa.

 

 

uwierzyliście? ;)

 

 

A na serio, dziś będzie ogłoszona informacja o atrakcjach na Fun Day'u

 

 

Aktualizacja:

 

http://xgarde.pl/w-co-zagrasz-i-co-wygrasz-na-xbox-fun-day-2010/ - w co zagrasz i co wygrasz na Fun Dayu

 

http://xgarde.pl/xbox-fun-day-2010-w-pytaniach-i-odpowiedziach/ - Fun Day w pytaniach i odpowiedziach.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...