Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje jedynie żałować, że single kończy się zaledwie po ok. siedmiu godzinach

ja żałowałem, że singiel kończył się dopiero po ok. siedmiu godzinach... demo dało mi jedyne dobre wspomnienia z gry; kampania zawiadła, kręciła może pół godziny... teraz wspominam tę grę jako męczarnię

Odnośnik do komentarza

Chwila, wydaje mi się, czy wyczuwam marudzenie? ;) Sorka Pepe, ale nie zgodzę się z Tobą, siedzimy po całkowicie różnych stronach barykady. Ja byłem zachwycony kampanią. Nie mówię, że była jakaś wybitnie niesamowita, ale do poziomu żenady to jednak sporo jej brakuje. Oczywiście jeżeli nastawisz się na fabularną ucztę, to srodze się zawiedziesz, ale jeżeli pragniesz szalonej przejażdżki kolejką górską, to trafiłeś pod dobry adres. Tak to widzę. Jako beztroską, efektowną i dynamiczną wyrzynkę, dodatkowo podaną w świetnej oprawie. Co chwilę zachwycałem się kunsztem twórców.

 

Jak dla mnie, jedynym (jak na razie) minusem są loadingi. Powinny być szybsze, bo jednak troszkę wybijają z rytmu, szczególnie w Echo.

Odnośnik do komentarza

Triboy, ja nie wrzucam tej gry do kotla z napisem "zenada" - ja po prostu mowie, ze gra mnie zawiodla. przez pewien czas gralo sie przyjemnie, natomiast po godzinie zabawy gra nie jest w stanie zaskoczyc niczym, co by odswiezylo jej wizerunek.

Gry typu serius sam czy painkiller nigdy do mnie nie przemawialy, bo z czystych sieczek wybieralem tuzy takie jak Quake czy Unreal Tournament - tu liczyla sie technika. Bullet ma problem, bo areny sa jalowe, bez wyrazu, malo kiedy licza sie w czasie rozgrywki - na ogol jestes Ty vs bot, a srodowisko jest calkowicie nieistotne. Brak fabuly, zero zaskoczen, od poczatku do konca liczy sie tylko ubicie mobow. Dla mnie to za malo.

Odnośnik do komentarza

Z tym, że areny są jałowe, to się nie zgodzę. Powiedziałbym nawet, że wręcz wymuszają na nas kombinowanie w jaki sposób zlikwidujemy typków. Zgodzę się za to, że akcja Ty vs bot jest mało emocjonująca, a w rozgrywkę mogą wkraść się schematy - wpadasz do lokacji, wyszukujesz odpowiednich miejsc do likwidacji i działasz. W moim przypadku ta pewnego rodzaju schemtyczność nie przeszkodziła w dobrej, a nawet w wyśmienitej zabawie. Oczywiście, jeżeli ktoś szuka skillowego strzelania, to niestety się zawiedzie. To nie Resistance 1 ;)

 

A jak już piszę, to mam do Was sprawę. Potrzebuję pomocy przy trofiku za 50k pkt w multi. Próbowałem sam zrobić, ale nie byłem w stanie przejść 20 fali. Jak ktoś chce zdobyć tego trofika, to zapraszam, oczywiście tych którzy zaoferują pomoc z dobroci serca, również ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...