Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Kolesie z mojej friendlisty robią po 25 tysięcy punktów... Masakra.

Niemożliwe, skoro najlepszy na świecie w rankingu ma 22 z groszami.

 

sam widziałem jak kolo zrobił 21 z groszami, a twierdzą, że 25 też wydajają. podobno max to 26-28 kilo, a 30 nie da się fizycznie dobić. mi ciężko to ocenić, to ja robię 6 i jestem podjarany. wolę tetrisa...

Odnośnik do komentarza

Kolesie z mojej friendlisty robią po 25 tysięcy punktów... Masakra.

Niemożliwe, skoro najlepszy na świecie w rankingu ma 22 z groszami.

 

sam widziałem jak kolo zrobił 21 z groszami, a twierdzą, że 25 też wydajają. podobno max to 26-28 kilo, a 30 nie da się fizycznie dobić. mi ciężko to ocenić, to ja robię 6 i jestem podjarany. wolę tetrisa...

na razie max to 22k z czymś jak napisał Q-Jot. Sam robie 16k, szkoda że nie więcej, póki co na koszulkę wystarczy.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Ja to odbierałem jak większość z was, znaczy takie do pogrania raz na jakiś czas, ale najpierw Killzone. Ale od dwóch dni nie zajmuje się niczym innym jak tylko szukanie newsów i jakichś nowych info o tej grze. Ja po prostu MUSZĘ ją mięć, nie ma bata. Na Killzona przyjdzie czas (prawdopodobnie na urodziny w marcu dostanę i K3 i DA2 :D) ale chcę się wypróbować w innym rodzaju rozgrywki niż właśnie Killzone czy też BC2, w które gram na zmianę bez przerwy. Mówcie co chcecie, ja kupuję w dniu premiery i gram.

Odnośnik do komentarza

Ja to odbierałem jak większość z was, znaczy takie do pogrania raz na jakiś czas, ale najpierw Killzone. Ale od dwóch dni nie zajmuje się niczym innym jak tylko szukanie newsów i jakichś nowych info o tej grze. Ja po prostu MUSZĘ ją mięć, nie ma bata. Na Killzona przyjdzie czas (prawdopodobnie na urodziny w marcu dostanę i K3 i DA2 :D) ale chcę się wypróbować w innym rodzaju rozgrywki niż właśnie Killzone czy też BC2, w które gram na zmianę bez przerwy. Mówcie co chcecie, ja kupuję w dniu premiery i gram.

 

Mnie aż tak gierka nie porwała (a przynajmniej nie demo), ale gierkę zamówię, sądzę że będzie kupa śmiechu i jakaś odskocznia od norm czyli od takich gierek jak COD itp. A co do Killzona 3 ja również poczekam bardziej na oku mam Crysis-a 2

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co jest przedwczoraj chciałem wziąć udział w konkursie Bulletstorm -http://konkursbulletstorm.pl/ no i wysłałem tam gdzie trzeba zdjęcie ale nie wiem czy wszystko na zdjęciu było co potrzeba.Dajcie może jakąś fotkę co musi na niej być ,gram na PS3.Wysłałem 3 dni temu i nadal nie jestem na liście na stronie do tego konkursu a mam ponad 19k pkt.Pomóżcie bo już 3 dni do końca konkursu a koszulkę chciałbym mieć.

Odnośnik do komentarza

Wysłałem im 2 zdj jedno z ID Online i tam jestem ja i liczba pkt,i 2 zdj to po przejściu dema gdzie jest wszystko czas,różne pkt itp oprócz mojej nazwy użytkownika.Tylko że ja zdjęcia zrobiłem telefonem ale ładna jakość bo nie wiem czy można zrzut ekranu na ps3 robić.Nie wiem o co kaman???? Pomóżcie mi ten problem rozwiązać,będę wdzięczny!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...