Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w to tylko raz i niewiem czemu tak wszyscy nakręcali że to będzie hit a wyjdzie średniak z nie za ciekawą rozgrywką tak jak poprzednik steierdzam że grafika nie jest za specjalna zalatuje mi tu trochę girsami postacie i giwery a także sterowanie, żeby ubić kogoś trzeba władować w typa pół magazynku twórcy zażekali się że nie chcą zrobić drugiego CoD ale ja wole już takiego CoDa poza tym data premiery kto to kupi jak tego samego dnia jest premiera KILLZONA jeżeli w extremie dostanie wyżej niż 7 zwątpie w szmatławca

Odnośnik do komentarza

@McDrive i @lodiarz - uważam, że trochę niesprawiedliwie pojechaliście po grze. to owszem nie jest COD, ale też z założenia miał nim nie być. Sterowanie i strzelanie nie jest przygotowane pod fragowanie online, tylko pod wesołą rozwałkę na punkty. Mnie się podoba, aczkolwiek zgadzam się, że termin premiery równocześnie z KZ3 jest nietrafiony - przez najbliższe pół roku nawet nie spojrzę w kierunku tej gry, bo i kiedy? KZ3, LBP2, DS2 a potem następne świetne tytuły...

 

natomiast tytuł fajny, ale tak jak mówiłem: używka za pół roku

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w to tylko raz i niewiem czemu tak wszyscy nakręcali że to będzie hit a wyjdzie średniak z nie za ciekawą rozgrywką tak jak poprzednik steierdzam że grafika nie jest za specjalna zalatuje mi tu trochę girsami postacie i giwery a także sterowanie, żeby ubić kogoś trzeba władować w typa pół magazynku twórcy zażekali się że nie chcą zrobić drugiego CoD ale ja wole już takiego CoDa poza tym data premiery kto to kupi jak tego samego dnia jest premiera KILLZONA jeżeli w extremie dostanie wyżej niż 7 zwątpie w szmatławca

Ograles demo, nie spodobalo sie i wyrokujesz, ze jak full dostanie wiecej niz siedem w PE to zwatpisz w szmatlawca. Gdzie Ty masz mozg? Bo chyba lumbago, ktore Ci doskwiera, to nie jedyna twoja choroba ukladu nerwowego.

Odnośnik do komentarza

Ograłem demo i trochę nie rozumiem tego wszechobecnego jarania się w prasie konsolowej Bulletstormem... Ok, fajnie, że robią to Polacy, warto trzymać za nich kciuki i w ogóle, ale żeby przesłaniało to wszystkie inne aspekty gry? Po przeczytaniu tony zapowiedzi, wywiadów i ślinienia się redaktorów (szczególnie takiego jednego o ksywie na B.) zasiadałem do dema Bulletstorm jak do 18-letniej dziewicy. Ale okazała się ona 28-letnią, lekko już "zjechaną" lafiryndą. To takie Gyrosy silące się na nie bycie Gyrosami. Bronie są fajne, ale zupełnie nie czuć ich mocy; do sterowania idzie się przyzwyczaić, ale braku skoku nie wybaczę; najlepsza jest linka energetyczna, ale czy nie znudzi się ona na dłuższą metę?; w korpus przeciwnika można wywalić dwie tony ołowiu i dalej stoi, a jedna kulka w łeb/jaja posyła go do piachu; najlepszy chyba w całości wydaje się świat wykreowany na potrzeby gry - i ładnie wygląda, i ciekawie jest zaprojektowany. Skillshoty - interesujący dodatek, ale tu wybija się na pierwszy plan i miejscami nie wiem czy gra nie będzie się tylko do tego sprowadzała. A jeśli tak to nie jestem jej grupą docelową - tu bardziej odnajdą się maniacy lubujący się w wykręcaniu jak najlepszych wyników żeby pochwalić się obecnością na szczycie tabeli, lejący na rzeczy takie jak np. fabuła. A tak poza tym to bida, demo oceniam na wyproszone 6/10, jakby ktoś mi sprezentował to bym się nie obraził, ale kupić? Życzę PCF jak najlepiej, ale nie wiem czy nie przeszarżowali z hype. Oby burgerożerni miłośnicy Gyrosów zapewnili grze sprzedaż pozwalającą na lepszą kontynuację.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie rozumiem pojazdów, że to crap czy nawet średniak (po demie), gra na 6 itd. Rozumiem, że gra jest specyficzna i nie każdemu podejdzie (punktacja) ale w końcu też jest tryb story który zapowiada się smakowicie. Inna sprawa, że Chmielarz mógł dać demo właśnie ze story to może nie wyglądałoby to tak, że to tylko "sieczka na punkty". No chyba, że tak jest a kampania to "5 godzin".

 

No ja tam jestem kupiony właśnie "za te bycie Gyrosy silące się na nie bycie nimi" ale ja jestem fanbojem Girsów... więc.

 

Choć coraz więcej zastanawiając się czy K3 czy BS to jednak chyba K3. Co do BS-a mam więcej niewiadomych, K3 to w zasadzie pewniak. No i mocny argument to to, że pewnie BS szybciutko stanieje (EA).

 

Za to tak różnych, odmiennych opinii chyba długo nie czytałem. Co osoba to inna opinia no i dobrze w sumie.

 

"Oby burgerożerni miłośnicy Gyrosów zapewnili grze sprzedaż pozwalającą na lepszą kontynuację." Burgożerni :blink: nie rozumiem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@McDrive i @lodiarz - uważam, że trochę niesprawiedliwie pojechaliście po grze. to owszem nie jest COD, ale też z założenia miał nim nie być. Sterowanie i strzelanie nie jest przygotowane pod fragowanie online, tylko pod wesołą rozwałkę na punkty. Mnie się podoba, aczkolwiek zgadzam się, że termin premiery równocześnie z KZ3 jest nietrafiony - przez najbliższe pół roku nawet nie spojrzę w kierunku tej gry, bo i kiedy? KZ3, LBP2, DS2 a potem następne świetne tytuły...

 

natomiast tytuł fajny, ale tak jak mówiłem: używka za pół roku

Z założenia miał być inny i nawet przygotowałem się mentalnie na tą zmianę :P ale to jednak nie mój typ rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie rozumiem pojazdów, że to crap czy nawet średniak (po demie), gra na 6 itd.

 

Nie gra a demo na 6 :) Jak zagram w pełną wersję to się odniosę do całości, ale demo mnie na fulla w ogóle nie nakręciło.

 

No ja tam jestem kupiony właśnie "za te bycie Gyrosy silące się na nie bycie nimi" ale ja jestem fanbojem Girsów... więc.

 

I bardzo dobrze, każdy ocenia wg swoich kryteriów, prawda?

 

Choć coraz więcej zastanawiając się czy K3 czy BS to jednak chyba K3. Co do BS-a mam więcej niewiadomych, K3 to w zasadzie pewniak. No i mocny argument to to, że pewnie BS szybciutko stanieje (EA).

 

Ano właśnie, jeszcze ten nieszczęsny termin wydania zbieżny z K3... Ciekawe co wybierze 90% użytkowników PS3 - K3 czy BS?

 

PS BS to też srót od bullshit ;)

Odnośnik do komentarza

Płacą Ci za słodzenie gier które są kiepskie? czy tatuś kazał Ci tak napisać ?

Nie nie kazał, ale jeszcze jeden tekst tego typu i porozmawiamy inaczej.

 

A co do gry to skonczcie oceniac ja po demie. Mozecie mowic nie moj typ rozgrywki, jednak odpuszczam, na co innego liczylem (ogladajac filmiki i wypowiedzi tworcow, jak mozna sie na cos innego bylo nastawic? :blink:

 

Ocenianie tej gry na podstawie dema wykazuje tylko ogromne braki w intelekcie, choc naprawde nie chce mi sie polemizowac na takiej plaszczyznie.

 

Poza tym wiele razy pisalem ze ta gra to bedzie FPS z jajem, spora dawka Gyrosow i nastawiona na skillshoty. Cos sie w demie z tym nie zgadza? Jest inaczej? :whistling:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po graniu demka trochę zawiodłem się na grafice, straszne ząbki (co jest oczywiście widoczne w wielu produkcjach). Sama gra na pewno świetna w swojej lidze, jest dynamika, na pewno można się nauczyć w to efektownie i efektywnie grać ale trzeba być przede wszystkim fanem produkcji tego typu, tzn. gierek, które polegają na biciu rekordów i powtarzaniu jednego levela do usranej śmierci. Mnie takie granie raczej nie bawi, także dla mnie to raczej średniak, ale w swojej lidze Bulletstorm jawi się na b. dobrą produkcję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demo skończone i.... aaa! ZA(pipi)ONGO! Ja chcę pełną grę! W tej grze jest wszystko, co wymagam od FPS-a - zaje.biste bronie, zarąbisty klimacik arcade;owy, pokręcony pomysły... Jedynie brak mi skoku ale co tam. Gra, którą na 100 procent kupię. No kurde, ja chcę więcej :F

Odnośnik do komentarza

Jezli system rozwoju postaci (a wlasciwie jego umiejetnisci) bedzie taki jak w DMC3, to ja w to wchodze. W koncu ktos postanowil zrobic slashera z widoku FPP, i na szczescie EPIC broni sie wysmienicie swoim pomyslem. Akcje sa naprawde przednie- przyciagasz laserowym pejczem wroga, wsytrzeliwujesz line z ladunkiem wybuchowym (ktora obwiazuje oponenta), dajesz mu kopniaka, a potem ladujesz karabinem. Podoba mi sie to ze "kreatywnie" eliminujemy wroga. Jedynie obawiam sie, ze arsenal broni/ciosow/combo'sow bedzie ograniczony do tego co mamy w demie. Mam nadzieje,ze to tylko wierzcholek gory lodowej. Jesli pelna wersja zaoferuje system podobny do tego w DMC, to skusze sie na ten szpil. Demo oceniam na 8.:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mi się bardzo podoba, podchodziłem do dema 4 razy, a to się w moim przypadku bardzo rzadko zdarza. To nabijanie punktów jest bardzo miodne. Graficznie bardzo ładnie, sterowanie ok, nie przeszkadza mi, że nie ma skoku. Będzie to bardzo dobry tytuł, który na pewno kupie, ale jakiś czas po premierze, wszystko "przez" KZ3.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przetestowałem demo. Strona techniczna mnie nie zdziwiła bo to tylko silnik Unreal, więc z miejsca wykluczyłem sobie jakieś graficzne fajerwerki. Bulletstorm jest grywalny ale mi znudził się już po drugim podejściu. Jest efekciarsko i brutalnie ale tylko raz, potem mnie to po prostu znudziło, mimo rozwalania przeciwników na kilka różnych sposobów.

Odnośnik do komentarza

W demo pogrywam bo chcę wygrać koszulkę, ogólnie gra moim zdaniem będzie bardzo nudna, żyłowanie wyników mnie nie kręci a na tym chyba będzie skupiać się gra, może gdyby był split/screen to bym się skusił w pare tygodni po premierze ale tak może przejdę z z ciekawości jak będzie po ~60zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...