Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

No, więc tak. Wczoraj usiadłem, zrobiłem ponad 90 kółek. Sprawdziłem kilkanaście wariantów ze skrzynią i ciśnieniem, no i pojechałem jak w transie ;)

O to efekt:

 

1:22:929

 

 

 

 

 

Brawo Orion!

Ja już nie będę próbował poprawiać swojego czasu, bo nawet do rezultatu Magika nie jestem w stanie dobić.

Naprawdę wielkie brawa Panowie :yes:

Odnośnik do komentarza

Zresetowałem ustawienia całkowicie na fabryczne i postanowiłem jeszcze przejechać kilka kółek.

Sam teraz nie wiem jak do końca jest z tym ciśnieniem, bo na 2.1 udało mi się jeszcze minimalnie mój dotychczasowy wynik poprawić

1:23,252.

http://i47.tinypic.com/9u0ncm.jpg

 

Na kombinowanie ze skrzynią nie mam już ochoty i odpuszczam. Ten wynik jest już ostateczny.

Odnośnik do komentarza

Widzisz...a mowilem ze na 1.8 jest wolniej :P

D*pa...spadam na 3 miejsce :P

 

Edit. Odkad powiedziales ze 1.8 tak znacznie poprawilo twoje czasy sam caly czas probowalem z nizszym cisnieniem...teraz dalem jeszcze raz szanse domyslnym ustawieniom cisnienia w oponach i or resultat...

1:22.870

 

27y4opt.jpg

 

Teraz pozostaje mi czekac az Orion wypali 1:21 :P

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

zmiana czasu podawania wyników - w cholerę zapomniałem:

 

01.24.974

 

6qm8vacdocnn6qiav1r3_thumb.jpg

 

 

 

 

jeśli nikomu spóźnione wyniki nie będą przeszkadzały to tak wygląda podsumowanie czasówki:

 

 

1.Magik - 01.22.870

 

2.orion50 - 01.22.929

 

3.Michał102 - 01.23.252

 

4.krzysiucd - 01.24.901

 

5.maciekww28 - 01.24.974

 

6.marbel007 - 01.27.688

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Ja niestety z powodów osobistych musze się wycofać z turnieju. Całe zarządzanie przechodzi w ręce Maćka. Moje życie obróciło się o 180 stopni i po prostu nie w głowie mi teraz ściganie. Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za zabawe

 

 

Wielka szkoda Orion.

Fajnie było próbować pobić Twoje niesamowicie wyśrubowane czasy :)

Mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz i pokażesz jak się powinno jeździć w FM3 :)

Odnośnik do komentarza

Orion mam nadzieje ze jednak od czasu do czasu bedziemy Ciebie goscic w naszym miniturnieju....szkoda ze topowy zawodnik odpada :(

Zasady na ten tydzien:

2008 Porsche 911 GT2 (997).

Standardowy indeks wydajnosci czyli A590.

Tor Silverstone Full Circut (preferowane foto w drugiej partii toru ktorej nie znajdziemy w wersji short :P )

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

orion50 - ja ze swojej strony również dziękuje - za pomoc w turnieju, za to ze pokazałeś jak należny jeździć na torze Catalunya :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

życzę dużo dobrego - pamiętaj ze zawsze będziesz tu mile widziany - no bo kto skopie dupska Magikowi i Michałowi :) :) :)

 

 

 

 

 

nowe zadanie wyznaczone: do dzieła

 

przypominam o terminie podawania czasówek: niedziela, do godz.21.00

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Termin trochę słaby. Jakoś wolałem tą sobotę do północy. Zwycięzca później miał czas w niedzielę by zastanowić się nad kolejnym wyzwaniem. To może niedziela chociaż do 22?

 

A co do Oriona, to mam nadzieję, że życie Ci się obróciło w pozytywnym kontekście i dlatego nie masz czasu. W każdym razie dobry pomysł podsunąłeś na forum i mam nadzieję, że jakoś my to pociągniemy dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...