Skocz do zawartości

Two Worlds II: The Temptation


Roofiii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Zapraszamy do wzięcia udziału w testach najnowszej gry Reality Pump, dodatku do Two Worlds II - Pirates of the Flying Fortess. Testy odbywać się będą od 13.06 w Krakowie. Do uczestnictwa w testach konieczne jest dysponowanie wolnym czasem w tygodniu (pon-pt, od godz. 10 do 17) oraz ukończenie 16 lat.

 

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie przez adres mailowy: testy@realitypump.pl W zgłoszeniu prosimy podać terminy, w jakich będziecie mogli uczestniczyć w testach.

 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem testów:

http://www.realitypump.pl/pl/images/cms/pdfy/regulamin.pdf

 

Oficjalna zapowiedź gry:

http://www.realitypump.pl/pl/twii-pirate...g-fortress.html

 

Wydarzenie na facebooku:

http://www.facebook.com/event.php?eid=177929795595626

 

Dodatkowo uczestnicy otrzymają koszulki "Two Worlds II Testing Crew":)

Odnośnik do komentarza

Reality zamiast za dodatek, niech się weźmie za spatchowanie podstawki - ukończyć jej nie mogę bo gra się wiesza przy wejściu na kilka obszarów niezbędnych do realizacji nawet głównego wątku. Bo to, że prawie wszystkim się wiesza po wyjściu z teleportu (zwłaszcza na Rozstajach Królowej - chyba nie zapomniałem nazwy) to przemilczę z litości. Tak jak o wielu innych bugach i braku optymalizacji.

Edytowane przez milekp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mam spory problem:

 

Jestem w momencie gdy zabieram te miksturki przed ostatnim bossem i wchodzę do teleportu.Czy jest możliwość zawrócenia w celu wbicia lvl bo jak na razie nie daję na 38 lvl rady z tym smokiem , który zabija mnie 2 kulami ognia i wielkimi golemami(pojedynczo są ok ale widziałem na filmikach jak 3 na raz są i te kule z nieba ogniste więc na pewno mnie ubiją.Co najgorsze mam wojownika a słyszałem że jest strasznie słaby w porównaniu do maga

 

Odnośnik do komentarza

Ale moim zdaniem, level nie ma żadnego znaczenia przy walce

ze smokiem bo nie masz z nim bezpośredniego kontaktu - rozwali cię jedną albo dwoma kulami, niezależnie od poziomu. Tych kul trzeba unikać i strzelać z kuszy w odpowiednim momencie - czyli strzał i noga za jakiś murek. Smok ma ustalone sekwencje, które zauważysz i będzie łatwo. To samo tyczy się golemów - są ciężkie i powolne, jeśli dajesz radę jednemu, dasz też trzem.

Przed wejściem w portal stwórz sobie jakąś miksturę ochrony przed ogniem ale wydaje mi się, że mi to zbytnio nie pomagało.

 

Ja też miałem wojownika i nie uważam, że był słaby ... Nie panikuj i nie martw się na zapas :yes:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej nie zauważyłeś jednej, starej tablicy zleceń, która znajduje się w Gardzieli, w tej zniszczonej osadzie na północy (niedaleko Starego Uniwersytetu). Jest tam kilka zleceń pozwalających dobić do 100%.

Jednak, uważaj, bo ja miałem lekkiego buga z tym związanego - gdy weźmiesz zadania z tablicy nie otwieraj ich w ekwipunku, tylko najpierw przeczytaj je w dzienniku zadań (będzie tam hasło, że są stare i masz spróbować je przeczytać), dopiero później przeczytaj dokładnie z ekwipunku i jeszcze raz z dziennika. W przeciwnym wypadku zadania mi się nie uaktywniały, mimo, że były pokazane na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.