Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dołożę swoje 3 grosze.

 

Dla mnie na razie Goty (pewno do czasu U3), no i jedno z największych zaskoczeń growych w moim życiu. Przyznam się szczerze, że p1 nie grałem, ba jakimś dziwnym trafem ? ominął mnie HL (spoko Orange Box na kloca od razu zamówiony po skończeniu P2).

 

P2 jest genialny, powtórzę się zapewne ale syndrom jeszcze jednego poziomu to coś czego dawno nie uświadczyłem w obecnych grach. Efekt tajemniczości, co dalej, dlaczego ? (a coś czuję, że nie granie w P1 potęgowało jeszcze to uczucie).

 

Polecam każdemu tą grę, a szczególnie osobą co myślą co to za dziwadło, naprawdę ostro wam się szczena na podłodze ostanie.

 

 

 

ps gdzieś tam czytałem, grafa taka se, silnik sorce to staruch itp. itd.. Okey może technicznie nie jest to Killzone, ale design, rozmach miejscówek i ich epickość wgniata w fotel.

 

 

"polecam Piotr Fronczewski" :)

Odnośnik do komentarza

pozbawiony brutalnosci? to ze cos co chwile probuje zabić gracza to dosyc brutalna sprawa, pozatym dzieciaki nie zrozumieją tego podstepnego humoru ktory jest jedna z wiekszych zalet gry :P

 

tak masz racje, ale brutalnosc jaka nam zagraza jest jedynie kierowana przez sztuczna inteligencje, roboty(GLaDOS, Wheatley) jesli mowimy o singlu.

w co-op jest podobnie.. sterujemy Atlas'em i P-body'm w zwiazku z czym krzywda nie jest im straszna, co nie wplywa negatywnie na rozwoj najmlodszych, jak to jest w przypadku shooterow(nie wzbudza agresji).

tymczasem ja sobie czekam na nowe DLC ;)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Niemożliwe :o , Valve wydaje coś z "3" w tytule. OMG. Coś się kończy, coś się zaczyna. To teraz pewnie poleci już z górki: HL2:Ep3, L4D3, P3, HL3, TF3 i tak dalej :P . Edit: Co do Vol.3: Cara Mia Addio :wub:

 

No i DLC "Peer review" już (a właściwie dopiero) w środę. Nice.

 

P.S. A tu jeszcze komiks - Turret Lullaby . A tu cały soundtrack do ściagnięcia: thinkwithportals.com/music

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Valve wydaje coś z "3" w tytule. OMG. Coś się kończy, coś się zaczyna. To teraz pewnie poleci już z górki: HL2:Ep3, L4D3, P3, HL3, TF3 i tak dalej :P .

Oby tak było, jakaś malutka zapowiedź Ep3 by się przydała już dawno ^^.

 

Cały soundtrack, co tu dużo mówić, jest świetny, brakuje tylko piosenki która leci w radyjku.

Dzięki za link do komiksu, nie zauważyłem, że wypaloną dziurę przez wieżyczkę na stronie z soundtrack'iem można kliknąć.

Odnośnik do komentarza

6imk.jpg

 

 

 

 

my wczoraj przeszlismy z Mbenikiem tego nowego coopa, jest jeden nowy kurs, 9 chamberów, niektore mniejsze innej wieksze, ale ogolnie wszystkie sa dosyc wymagające i skomplikowane, mysle ze wiekszosc jest druniejsza niz zagadki z singla i zwyklego coopa, część etapów jest utrzymana w tym nieco starym stylu (nie sa to nowe chambersy z bialymi scianami, tylko rozne dziwne miejsca)

jest tez troszke fabuły, niezbyt duzo ale zawsze coś, smieszne teksty też są i to sporo :D

 

nawet jest walka z bossem!! ale ćśśiii musicie sami zobaczyc z kim:>

 

ogolnie przejscie zajelo nam okolo 2.5 godizny , czyli sporo jak na darmowy dodatek, mysle ze mozna by sie wyrobic szybciej , ponizej 2 godizn ale ktos musial by naprawde mieć parcie na szybkosc i niezła rozkmine zagadek, pierwsze przejscie mysle ze spoko moze zajac wlasnie ponad 2h

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Zakupiłem tę grę i mam problem z jej uruchomieniem. Otóż, po włożeniu płyty do czytnika odpala się ekran ściągania patcha (obojętnie czy ściągnę go czy nie) to następny ekran jaki mi wyświetla to wielki żółty wykrzyknik na szarym tle. Czekałem kilka minut, ale ekran się nie zmienił. Czy płyta jest uszkodzona? (nie posiada jakichkolwiek śladów użytkowania) Co należy zrobić, aby odpalić grę?

Odnośnik do komentarza

Według Valve drugie DLC nadejdzie na początku przyszłego roku (ale uwzględniając ValveTime wychodzi nam gdzieś połowa roku ;) ), a zawierać będzie "łatwy w użyciu zaimplementowany do gry edytor, który umożliwi użytkownikom projektowanie, tworzenie i dzielenie się własnymi poziomami do gry jednoosobowej i kooperacji ze społecznością, która będzie mogła przeglądać, wypróbować oraz głosować na nie za pomocą prostego kliknięcia". Joystiq dał też "screeny" jak będzie wyglądał edytor map, przynajmniej tak je podpisał, choć jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak to będzie wyglądało (jakoś takie za proste w użyciu się wydaje):

 

 

portal2mapeditor01.jpg

portal2mapeditor02.jpg

 

 

źródło - Gamezilla.pl

 

Dodatkowo Portal 2 wygrał tytuł gry roku w Golden Joystick Award 2011. Gratulujemy :)

źródło

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...