Skocz do zawartości

PSX Extreme #153


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej interesujące jak dla mnie:

recka Metro, recka SC: Conviction (ciekaw jestem czy demo odzwierciedlało w pełni to, jak będzie wyglądał nowy SC), playtest Wieśminy 2 - szczerze - ze szpilkami pod siedzeniam czekam na drugą część, no i oczywiście jak zawsze felietony i publicystyka :) Dobry numer się zapowiada. Okładka beznadziejna :D

Odnośnik do komentarza

dajcie sobie spokój z tym opóznieniem była żałoba narodowa przez 8 dni, nawet zgredzi jeżeli i tak w tym czasie pracowali pewnie w pocie czoła mieli prawo żeby troche spuścić z gazu,przychodzi poniedziałek a już grupka maniaków pisze o przegieciu bo numer dzień czy 2 po trafi do kiosków...doceniam to że otwarcie napisali o tym że sie nie wyrobili i maja kłopoty z drukarnia i że mogło to nie mieć żadnego zwiazku z załobą ale przegieciem jest moim zdaniem zachowanie tych co siedza przed komputerem i narzekaja na spoznienie numeru w takich okolicznościach

Edytowane przez Robal_09
Odnośnik do komentarza

Trochę wygląda;-) ;-) ;-)

 

 

Mi nie udało się kupić. W Empikach nie mają, w jednym kiosku Ruchu zapytałem także - też musiałem obejść się smakiem.

 

anegdotka taka: pytam w jednym kiosku o PE. Siedzą dawa babiszony. Na dźwięk "PE" patrzą na siebie wymownie, tak że mógłbym w zasadzie odwrócić się i odejść nie czekając na odp. Ale czekam, jestem kulturalnym młodym człowiekiem :P

 

- "PE? A jaka to branża?" (oczywiście nie użyłem skrótu PE a pełną nazwą się posłuzyłem)

 

- gry video

 

- " a to dla dorosłych czy dla dzieci"?"

 

 

- <zdezorienttowany odparłem tak> a CDA (był na półce) jest dla dzieci czy dorosłych?

 

 

- (babiszon wziął CDA w łapy i po na myśle odrzekł) " dla młodzieży szkolnej proszę pana".

 

 

Poległem.

 

 

Btw- jaką olbrzymią przewagę mają PC w Polsce nad konsolami- można zrozumieć patrząc na dostępność prasy. W kazdym kiosku pełno Pecetowego ścierwa pokroju Playa czy Cyber mychy (maj gad) , zaś pism konsolowych....

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

numer kupiłem rano przed szkołą,więc czas szkolny spożytkowałem na lekturę PE :thumbsup: ,numer średni pod względem recenzji,ale już w zapowiedziach całkiem ciekawie,ogólnie jest co poczytać,przydałoby się z dwa jakieś ciekawe artykuły więcej,@Ściera skrobnij jakąś publicystykę czy artykuł o dawnych czasach,lub jakiś tekst z jajami tak jak ostatnio :rolleyes:

 

Okładka mnie najmniej interesuje ale trzeba przyznać takiej słabej okładki dawno nie widziałem w PE!

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...