Skocz do zawartości

PSX Extreme #153


Rekomendowane odpowiedzi

O thx.

 

No i się zaczyna, przerzucanie "fajnych" materiałów do ppe na które spokojnie było miejsce w PSX EXTREME. Rozczłonkowywanie materiału, PSX EXTREME również słyneło z ciekawych opisów różnorakich wycieczek.

 

A oceniam całą ta relację w PSX EXTREME z początkowymi paroma zdaniami na temat wycieczki, czy gdzieś jest uzupełnienie tego to już inna sprawa.

 

 

moze to tylko początkowy ruch promocyjny:)

jezeli o mnie chodzi to w pe wg mnie zapowiedzi gier zajmuja zbyt duzo miejsca - dla mnie wlasnie na ppe powinny miec miejsce takie rzeczy. malo mnie obchodzi co bedzie za rok, za rok to przeczytam recke i kupię albo nie kupię gre..

Odnośnik do komentarza

"Niewieliki moim zadniem jest sens zamieszczas recenzje Metro 2033 ponad miesiac po premierze (powinna ukazac sie w poprezdnik numerze!) kazdy kto byl zainteresowany juz znalazl recenzje w innych mediach czy to drukowanych czy elektronicznych. Musztarda po obiedzie!"

 

 

To, że internet jest szybszy od prasy drukowanej- to chyba wiesz...nielicha historia, ale nic na to nie mogę poradzić- powiedział Super S

 

Gdzie znalazłeś wczesniej recenzje (prasa drukowana właśnie)? I czy masz na myśli KONSOLOWĄ wersję- bo my tu takie smieszne forum o KONSOLKACH mamy XD

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A czy mógłbys podac jakies przykłady, zestawienia textu recenzji z PE z tymi ze "znanych serwisów"?

 

 

Bo wiesz, wolność słowa wolnością słowa ale ferować oskarżeniami nie wolno na prawo i lewo. Umiesz podeprzeć swą opinię- dawaj, bedziemy rozmawiać. Nie umiesz- milcz jak na milczeniu owiec;-)

Odnośnik do komentarza

No necik zawsze będzie wygrywał. niestety mam od jakiegos czasu wrazenie ze niektorzy red przy recenzjach sugeruja sie wlasnie tymi ze znanych serwisow recenzujacych gry.

 

Proszę cie nie ośmieszaj się

Takiej bzdury walniętej na temat recenzji w PE dawno nie czytałem.

 

No ale proszę bardzo pochwal się swoimi "odkryciami" wskaż przykład na czym tam się sugeruje redaktorzy w reckach.

Odnośnik do komentarza

Chciałem wczoraj przejrzeć to pe, ale wstydziłem się podejść w empiku do gazety z taką okładką. :pinch:

 

No pewnie! I co sobie przejrzałeś Przyjaciółkę,Fakt,CD-Action,Playboya ??

 

Wkurzające jest te wasze narzekanie na okładki w PE,wieszacie na ścianie te PSXy ?

Przypomina to komentarz czasopism o grach na PC! Są dobre gry na DVD-"to super",niema-"to (pipi)e nie kupuje".

Odnośnik do komentarza
Przypomina to komentarz czasopism o grach na PC! Są dobre gry na DVD-"to super",niema-"to (pipi)e nie kupuje".

a co w tym jest nie tak?

 

To że wszystkie szmatławce piszące o grach na PC bez tej płytki z grami dodawanej do czasopisma nie utrzymały by się nawet 3 miesiące.Ponieważ tam może góra 15% kupujących to stali czytelnicy którzy kupią pismo co miesiąc bez względu na zawartość DVD.

Większość osób kupujących patrzy tylko na gry,do tekstów nawet nie zaglądając które są z tego powodu słabe lub mocno średnie.

I dlatego czasopisma growe o PC nigdy nie zbliżą się choćby trochę poziomem tekstów do PSX Extreme!!

Odnośnik do komentarza

No dobra:

-"góra 15% kupujących to stali czytelnicy którzy kupią pismo co miesiąc bez względu na zawartość DVD

"

-"Większość osób kupujących patrzy tylko na gry,do tekstów nawet nie zaglądając które są z tego powodu słabe lub mocno średnie"

-"I dlatego czasopisma growe o PC nigdy nie zbliżą się choćby trochę poziomem tekstów do PSX Extreme!!"

 

Racja.

No ale co z tego? Co jest nie tak z tymi kupującymi?

Jak grałem kiedyś tam na kompie to robiłem tak samo i nie widzę w tym nic złego. Jeśli gazeta ma niski poziom tekstów, zapełnia strony ot tak, żeby tylko były i ratuje się tylko płytką, to kto jej będzie żałował? Normalna kolej rzeczy i normalne prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Należy podziękować Kaliemu za ewentualne opóźnienie numeru. Ja nie wiem po co Ściera daje tyle tekstów typowi, któremu podoba się każda gra i w każdej recenzji opisuje jak to dawno już się tak dobrze nie bawił. Przy okazji na pół strony musi opisać, postacie płci żeńskiej (Nariko, Elika itd).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...