Skocz do zawartości

PSX Extreme #153


Rekomendowane odpowiedzi

Od rana mam już nowe PE. Numer może być, okładka na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż sądziłem. Tragedii nie ma. Szybki look na recenzję JC2 i już widzę, że redaktor chyba miał duże problemy z okiełznaniem gry, skoro skarży się na element wymiany ognia i checkpointy. W każdym razie argument, że sposób celowania jest w jakikolwiek sposób zepsuty można wsadzić sobie w bajki. Z resztą jeszcze dostaniem gry w łapki czytałem pierwsze opinie, że ten element przebił nawet sposób celowania w GTA, że niby łączy w sobie autoaiming z manualnym wsadzaniem headshotów. Po ponad kilkudziesięciu godzinach w JC2 muszę się z tym zgodzić i kompletnie nie rozumiem czemu wylądowało to w minusach. Ale gierka zarządziła i naprawdę cieszy mnie to, że dzięki tej recenzji mnóstwo ludzi skusi się na zakup tej niezwykle grywalnej i będącej niejako odtrutką od serii GTA, pozycji.

Odnośnik do komentarza

Okładka to jakaś farsa. Szkoda papieru. Numer pobierznie przeglądnąłem (w większości) i kilka tekstów zapowiada sie smakowicie. Butcher napisał dobrą reckę Metra, Zax pojechał w hydeparku po całej linii. Teraz biorę się za CO NOWEGO, bo w tym miesiącu ten dział, jest zdecydowanie najciekawszy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Skandal 22 a w Zielonej nigdzie jeszcze nie ma PSX-a haha.

 

 

jezeli Zielona = Zielona Góra to musze Cie zmartwic ale swoj egzemplarz kupilem z samego ranca w osiedlowym kiosku ruchu ;p

 

 

A w Gorzowie PE już był wczoraj wszędzie, ahh te Falubazy :)

 

 

pozdro od Stali Gorzów

 

 

p.s na żużel jak coś to tylko na derby się ruszam i na play off czasami

Odnośnik do komentarza

Już się nie mogę doczekać aż przeczytam relacje Zaxa z ogrywania Wiedźmina 2 oraz Two Worlds 2, mimo że jedynka była nieudana to jednak mam nadzieję że nasi jakoś się podniosą (mówie oczywiscie o TW2 bo Wiedźmin wymiatał) ;)

 

Tak gwoli wyjasnienia - Zax testowal Wiedzmaka i przeprowadzil wywiady w CDPR, ja zas na cel obralem sobie Krakow - Reality Pump z Two Worldem II.

Odnośnik do komentarza

Aaa, już wszedłem na temat, to coś napiszę.

 

1. Kłuje w oczy brak starej gwardii. Wiem, że to już od dawna i w ogóle, ale dopiero jakoś w tym numerze to do mnie dotarło. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z zebrania. Abstrahując już od afery koperkowej z odejściem Hiva, to w numerze całkowicie brak Kosa i Myszaqa (pomijając Region filmowy), jedynie Kali jeszcze jakoś przędzie. To nie pretensja, czy krytyka. Jedynie moja refleksja. Na dobrą sprawę połowa "stopkowych Zgredów" to martwy temat.

 

2. Powinniście ograniczać Pigułę. W związku z ppe.pl oczywiście. Skupić się na najistotniejszych, krótkich njusach, a te pierdółkowate sobie darować i wrzucać je na ppe. "Co nowego" w magazynie całkowicie poświęcić obszerniejszym materiałom.

 

3. Jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale tym razem zauważyłem. "Dom zły" wg Myszaqa w dodatkach ma jedynie zwiastuny. To dziwne, bo na moim DVD są jeszcze materiały "making of - zima", "making of - jesień", "making of - efekty specjalne" i fotosy z planu. Nie wiem, może nabyłem jakiś inny film pod tytułem "Dom zły", ale zastanawiam się po jaki plaster ta ocena dodatków, skoro jest na tyle nierzetelna. Pewnie nie tylko w tym przypadku, ale nikt na to nie zwracał wcześniej uwagi. Być może Myszaq miał rzeczywiście jakieś wydanie jedynie ze zwiastunami, ale w związku z tym pytanie jest tym bardziej aktualne - po cholerę ocena dodatków, skoro albo jakoś nikt się nie przyłożył, by je sprawdzić, albo te zależą od edycji czy wydania?

 

Poza tym, jest raczej ok i lektury styka mi na miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nr ok ale jedno co mnie razi to brak jakiejkolwiek zapowiedzi RDR, jeśli pamięć mnie nie myli to ostatni taka duża zapowiedź tego hiciora od R* była gdzieś rok temu pisana przez Myszaq, Dla mnie trochę to dziwne bo gra zapowiada się kozacko a w magazynie cicho sza zero hajpu zero zapowiedzi, dziwne.

 

Na pewno brak zapowiedzi zostanie nam wynagrodzona Giga recenzją RDR w następnym nr.

Odnośnik do komentarza

A to nie czasem "Kretyn miesiąca"? Mi się spodobał ten list od laski gracza-hardkorowca. Normalnie z życia wzięte, prawie się wzruszyłem.

 

 

 

 

Co do samego numeru - dopiero zacząłem się wkręcać, ale poza kilkoma ciekawymi newsami i tekstami Zaxa (big plus dla Ciebie, że nie marnujesz miejsca na tabelki) nie widzę dużo ciekawego do czytania. Butch cholernie nakręcił mnie na nowego PoP'a.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nr ok ale jedno co mnie razi to brak jakiejkolwiek zapowiedzi RDR, jeśli pamięć mnie nie myli to ostatni taka duża zapowiedź tego hiciora od R* była gdzieś rok temu pisana przez Myszaq, Dla mnie trochę to dziwne bo gra zapowiada się kozacko a w magazynie cicho sza zero hajpu zero zapowiedzi, dziwne.

 

Na pewno brak zapowiedzi zostanie nam wynagrodzona Giga recenzją RDR w następnym nr.

 

 

Ja

 

Słupek (he he)

 

i wielu czytelników

 

 

mamy taką nadzieję :P

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ogólnie nr ok ale jedno co mnie razi to brak jakiejkolwiek zapowiedzi RDR, jeśli pamięć mnie nie myli to ostatni taka duża zapowiedź tego hiciora od R* była gdzieś rok temu pisana przez Myszaq, Dla mnie trochę to dziwne bo gra zapowiada się kozacko a w magazynie cicho sza zero hajpu zero zapowiedzi, dziwne.

Nie, ostatnią wielką i w zasadzie jedyną "zapowiedź" pisał Koso (i Rozbo "W samo południe") w numerze 142.

Rok temu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Już się nie mogę doczekać aż przeczytam relacje Zaxa z ogrywania Wiedźmina 2 oraz Two Worlds 2, mimo że jedynka była nieudana to jednak mam nadzieję że nasi jakoś się podniosą (mówie oczywiscie o TW2 bo Wiedźmin wymiatał) ;)

 

Tak gwoli wyjasnienia - Zax testowal Wiedzmaka i przeprowadzil wywiady w CDPR, ja zas na cel obralem sobie Krakow - Reality Pump z Two Worldem II.

Tak, tak mam już nowy numer i widzę :) Zacząłem właśnie czytanie PE od zapowiedzi Two Worlds II, naprawdę narobiłeś mi smaka na tą grę :) Poza samą zapowiedzią, świetna robota jeśli chodzi o wywiad z członkami Reality Pump. Zadałeś tyle wyczerpujących pytań, że moja ciekawość jeśli chodzi o ten tytuł została całkowicie zaspokojona, szykuje się wspaniały soft i to made in Poland :)
Odnośnik do komentarza

Relacja i wywiad Kaliego o TW2 pierwsza klasa ( humor, wścibskie pytania , dużo informacji).

 

Relacja i wywiad Zaxa o W2 juz gorszy od ww ale nadal trzyma bardzo dobry poziom.

 

Zawiodłem się za to z relacji Buchtera ( wiekszość pytań w wywiadzie nudna , mógł Butcher opisac swój wypad do NY jak często jest robione przy jakiejs dalszej wycieczce , nudy ).

 

Nie podoba mi się również ,że Butcher "małpuje" i powraca do chamskich praktyk hiva z wyzywaniem od debili miesiąca a teraz nawet juz od kretynów wyzywa jakieś dziecko co pewnie było szcześliwe,że pierwszy raz wysłało e-maila do redaktora. Ale cóż pewnie większość czytelników jest z tego zadowolona. Myślałem ,że po pierwszych odsłonach listów Butcher ma swój styl i nie wraca do tego a tu proszę.

 

 

 

A tak to numer trzyma klasę , i jestem nadal za rozbudowanymi newsami w wydaniu papierowym!.

 

 

Odnośnik do komentarza

Relacja i wywiad Kaliego o TW2 pierwsza klasa ( humor, wścibskie pytania , dużo informacji).

 

Relacja i wywiad Zaxa o W2 juz gorszy od ww ale nadal trzyma bardzo dobry poziom.

 

Zawiodłem się za to z relacji Buchtera ( wiekszość pytań w wywiadzie nudna , mógł Butcher opisac swój wypad do NY jak często jest robione przy jakiejs dalszej wycieczce , nudy ).

 

Nie podoba mi się również ,że Butcher "małpuje" i powraca do chamskich praktyk hiva z wyzywaniem od debili miesiąca a teraz nawet juz od kretynów wyzywa jakieś dziecko co pewnie było szcześliwe,że pierwszy raz wysłało e-maila do redaktora. Ale cóż pewnie większość czytelników jest z tego zadowolona. Myślałem ,że po pierwszych odsłonach listów Butcher ma swój styl i nie wraca do tego a tu proszę.

 

 

 

A tak to numer trzyma klasę , i jestem nadal za rozbudowanymi newsami w wydaniu papierowym!.

 

Wejdź na portal ppe.pl Tam właśnie Butcher opisał wycieczkę. :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O thx.

 

No i się zaczyna, przerzucanie "fajnych" materiałów do ppe na które spokojnie było miejsce w PSX EXTREME. Rozczłonkowywanie materiału, PSX EXTREME również słyneło z ciekawych opisów różnorakich wycieczek.

 

A oceniam całą ta relację w PSX EXTREME z początkowymi paroma zdaniami na temat wycieczki, czy gdzieś jest uzupełnienie tego to już inna sprawa.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...