Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście/słyszeliście o 14 mapach w podstawce?

 

http://www.ppe.pl/ne..._Black_Ops.html

 

Bardzo miłe zaskoczenie i szok. Spora liczba tym bardziej patrząc, że to Acti oby tylko jakością dorównywały tym z czwórki ;].

 

Tomci23 już wrzucał ;)

 

Mi osobiście podoba się mapka "Launch" i "Summit" :]

Odnośnik do komentarza

Multi wygląda praktycznie, identycznie jak w mw2.

 

Jest już pełna lista ks jakie będą?

tak..wracaja psy.. :P

co wazne kille z killstrajkow nie licza sie do nastepnego :P

http://blackops.digitalwarfare247.com/news/killstreaks-and-new-wallpaper

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Multi wygląda praktycznie, identycznie jak w mw2.

 

Jest już pełna lista ks jakie będą?

tak..wracaja psy.. :P

co wazne kille z killstrajkow nie licza sie do nastepnego :P

http://blackops.digitalwarfare247.com/news/killstreaks-and-new-wallpaper

 

A to dobrze, nawet bardzo dobrze zawsze to "mniej lamusowe" ;]. Zyska na tym sama rozgrywka.

 

A jeszcze jedno odnośnie tej listy ks-ów co wkleiłeś to teraz tylko 11 killi potrzeba do najwyższego ks-a?

Co by nie gadać wydają się lepsze niż w mw2. Tylko ten samochodzik ;/... no i jestem ciekaw jak napalm czy nie będzie zbytnio przegięty.

Odnośnik do komentarza

co do pytan to pelecam ta stronke z linka...zawsze sa najnowsze infomacje na temat BO..

 

nie wydaje mi sie aby nabicie 11 killsow bylo jakies szczegolnie proste :P

 

No właśnie sobie przeglądam stronkę bo szczerze mówiąc mało wiem o tym CoD-idzie (nie chcę się napalać ;p). Dowiedziałem się, że nie będzie SO pewnie zombi je zastąpiły, szkoda mogli wrzucić to i to. Kampanii też nie będzie w co-opie a to mi akurat zwisa nigdy nie przepadałem za specjalnymi kampaniami do co-opa.

 

A z małą liczba killi do ks-ów no wiesz chodziło mi o to, że w mw2; 25 było za atomówkę, 15 itd. Ale tutaj zapewne mniej jest wymagane bo ks-y nie liczą się do następnych. I dobrze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki na Amazon.com jest wersja na PS3 normalna za 54$ i wyglada na to, ze z darmowa wysylka. Czy jest mozliwosc zamowienia jej ? Mial ktos juz jakies doswiadczenie ? Czy dowala clo ?

 

EDIT:

 

Jak sie okazalo nie obejmuje jej wysylka darmowa. Gdzie mozna najtaniej kupic ?

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...