Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Za późno się obudziłem jesli chodzi o BC2;] Szkoda by mi było teraz od nowa zaczynac grać, skoro wszyscy juz maja pewnie wszystko odkryte

 

Eeee tam, pindolisz... Jasne że biega już duzo 50 leveli ale nie jest ich na tyle by jakos płakać. Z resztą oaby wszystkie bronie odblokować wystarczy do ok dwudziestego któregoś poziomu doczłapać a to stosunkowo szybko da radę osiagnąć.

 

 

Głównym argumentem że do BF-a warto (nawet teraz) wrócić jest fakt, że za moment wychodzi dodatek Vietnam i zabawa zaczyna się od początku :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Część akcji dzieję się w latach 60tych, więc myślę że już były takowe, lub chociaż ich prototypy.

Po drugie nie znamy jeszcze całej fabuły (lub ja nie znam) i nie wiemy (lub nie wiem ;) ) czy część akcji nie będzie dziać się np w latach 90tych?

Podoba mi się że wreszcie można wybierać stopień przybliżenia w snajperce :]

Edytowane przez stachu456
Odnośnik do komentarza

1. BO będzie po polsku (napisy) i tu pytanko. Kto jest odpowiedzialny za tłumaczenie? Znowu lem jak przy mw2? Bo jak tak to porażka...

2. Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak to jest z tymi zombiakami? W zwykłej edycji nie będzie tego trybu tylko w kolekcjonerskich czy jak? A jeżeli go nie będzie to czy będzie można go kupić na PSN :blink: ?

Odnośnik do komentarza

wytłumaczcie mi o fenomenie tej "brzydkiej" i oscryptowanej na maksa serii... Osobiście mw zły nie był raczej średni, mw2 to dla mnie porażka. Aż dziw bierze że po mw2 ludzi dalej jarają się tą serią... Proszę wymienić mi jedną rzecz jaka jest w tej serii/grze fenomenalna, nie wmawiajcie że multi, o wiele lepiej bawiłem się przy kz2 .... Zaznaczam również że z fps'ów lubię tylko bioshocki, killzone'y i jeśli pod to można podpiąć borderlands...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

tempo średniawe :P, multi w ogóle nie po mojemu(bc2,kz2, a nawet bs2 o niebo lepsze), militarysta nie jestem i na broniach się nie znam :P , a zabawy i grywalności przez - (np. porażkowy single- skąd oni wytrzasnęli tą fabułę...)nie wypatrzyłem...

 

ta część pewnie jak każdą pożyczę od kumpla, przejdę singla, sprawdzę multi i oddam :P .

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Już mnie powoli ch**j strzela. Usrali się wszyscy na tego Cod-a jak ta banda moherowych dekli na te dwie deski zbite razem pod pałacem.Widać jak większość łyka to co im się rzuci jako prawdę najprawdziwszą, mówię to w kontekście tego portalu i jego magazynu. Jest fama że A jest bee więc ich gier nie lubimy, a że pustkę trzeba czymś zapełnić to zapełnimy i o dziwo zapełniana jest grami największego konkurenta :whistling: Czyżby największą wadą CoDa był brak tak prężnego przedstawicielstwa w Polsce jakie ma EA :potter:

 

Nie byłem nigdy jakimś fanem coda ani w ogóle fpsów, w multi pograłem raptem parę godzin za to singla przeszedłem 3 razy (bo krótki :thumbsup: ) i nie ma lepszej sieczki w klimatach współczesnej wojenki co właśnie udowodnił nowy MoH.

 

Fabuła.... a od kiedy to nagle taka istotna fabuła zrobiła się w Fps-ach :rolleyes: ? Zombiaki, kosmici, mutanci, podwodne miasta, komandosi w pojedynkę wysyłający tyciącami w zaświaty - szczyty realizmu :teehee:

Skrypty - absolutnie genialny Uncharted 2 przy drugim podejściu wywołuje już lekki uśmiech, przy kolejnym już zupełnie bez szału.

Grafika - podobno się nie liczy :teehee::whistling: są gry brzydsze są i ładniejsze, ta nie jest jakaś wybitnie paskudna.

Realizm - gdyby wszystkim bredzącym o realizmie dać teraz karabin do łap to 60-70% celując przystawiło by kolbę do twarzy :D co sam widziałem na zajęciach ze strzelania. Internetowi specjaliści :sick: Nie mówiąc o tym ze polowa nie odróżnia pojęć karabin-pistolet.

CoD nie jest może wybitny ale lepszej gry NIE MA i nie zapowiada się by ktokolwiek podskoczyl :rolleyes: Jedynie BC zbliżyło się jako tako do lidera.

Edytowane przez brumbrum
Odnośnik do komentarza

Osobiście mam najgłębiej w du.pie realizm... Chciałbym realistycznego fpsa zaciągnął bym się do wojska... Po prostu nie rozumiem szału na ten tytuł(który od początku istnienia serii uważany był dla mnie za średniaka...). Chciałem się wypytać dlaczego aż tak na niego te miliony ludzi czeka ponieważ mnie to ciekawi...

 

ps. a w grach najbardziej cenię sobie dobrą fabułę, może dlatego nie przepadam za gatunkiem fps...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Nowe Filmiki:

Kowloon Single Player

http://g4tv.com/videos/49142/Call-of-Duty-Black-Ops---Kowloon-Single-Player-Exclusive/?quality=hd

Jungle Multiplayer Map

http://g4tv.com/videos/49177/Call-of-Duty-Black-Ops---Jungle-Multiplayer-Map-Exclusive/?quality=hd

Co do tempa akcji zobacz sobie 1:30 w filmiku z single player.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...