Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

ja u nich kilka razy kupowalem, ale zawsze osobiscie odbieram , wysylek nie lubie ogolnie

 

 

 

 

EDIT111

godzinny wywiad okraszony gameplayem z multi!

http://uk.gamespot.com/shows/now-playing/?event=now_playing_call_of_duty_black_ops20101101#toggle_video

 

nie ogladalem w calosci bo jestem w rpacy ale masy rzeczy mozna sie dowiedziec, i ogolnie złapalem zajawke na gre , mysle ze na 100% kupie do multi :>

chociaz nie wiem czy na premiere, zalezy od postępów w falloucie do tego czasu ;p

 

 

EDIT

kurde takeshi przez to ze edytowałes mi posta w tym samym czasie co ja probowalem cos dopisac to moj edit zniknął :/

 

FAK a rozpisalem sie i szlag to trafil ;/

 

w skrocie napisze..

eh chodizlo mi o to ze mozna kupować rzeczy za zdobywaną kase, zamiast odblokowwyac je automatycznie na odpowiednich poziomach, mysle ze to fajne rozwiązanie, ale obawiam sie co bedzie jesli napalimy sie na jakąś broń, i po jej kupnie okaże sie że jest beznadziejna i bardzo zle nam sie nią gra.. wtedy kasa w błoto :/

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na JTV graja już online.. hmm czyli serwery są już właczone dla piratów... ciekawe :)... no nie wązne... ważne jest to że gameplay jest śmieszny... co widzimy... gościu stawia kamerę do kampienia, zapuszzcza dwie rakiety sterowane po mapie i samochód RC... co to ma być walka komandosów na karabiny i pistolety czy walka gadzetami w stylu James Bodna bo tak to wyglądało. NIe łądnie

Odnośnik do komentarza

Na JTV graja już online.. hmm czyli serwery są już właczone dla piratów... ciekawe :)... no nie wązne... ważne jest to że gameplay jest śmieszny... co widzimy... gościu stawia kamerę do kampienia, zapuszzcza dwie rakiety sterowane po mapie i samochód RC... co to ma być walka komandosów na karabiny i pistolety czy walka gadzetami w stylu James Bodna bo tak to wyglądało. NIe łądnie

Przy MW2 też somalijscy już grali także żadna nowość :P

A po tym co piszesz jeśli chodzi o MP to chyba sobie odpuszczę tą część gry.

Odnośnik do komentarza

Na JTV graja już online.. hmm czyli serwery są już właczone dla piratów... ciekawe :)... no nie wązne... ważne jest to że gameplay jest śmieszny... co widzimy... gościu stawia kamerę do kampienia, zapuszzcza dwie rakiety sterowane po mapie i samochód RC... co to ma być walka komandosów na karabiny i pistolety czy walka gadzetami w stylu James Bodna bo tak to wyglądało. NIe łądnie

 

Ale klimat, jeszcze tydzień aż zabiję kogoś samochodzikiem na radio.

Odnośnik do komentarza

BTW reklama Nortona z Lundgrenem miecie.

 

Można linka? Poważnie Norton z Lundgrenem reklamują BO? Nie wierzę ;p.

Błagam o link...

 

Btw z tego co czytam to pre order w Ultimie to fail. Wychodzi na to, że jest nawet szansa wyrwać grę jeszcze w tym tygodniu albo zaraz na początku i to taniej (Ultima z kurierem 216 zł), rezygnuję u nich.

Odnośnik do komentarza

Możesz powiedzieć gdzie i kiedy będzie można wyrwać?

 

BTW. Jak zapłaciłem już w ultimie to mogę zrezygnować? W jakim czasie wyślą hajs spowrotem?

 

Poczytaj ostatnie strony tematu szczególnie "gry na premierę gdzie dostać" ;]. Ludzie piszą o Tesco za 179 zł na przed premierą (piątek, poniedziałek!?) wczoraj czytałem, że i w piątek mogą już wystawiać sklepy. Choć to pewnie jakieś typowo growe, ja w każdym bądź razie zaczynam road trip już w piątek.

 

Jak zapłaciłeś to nie mam pojęcia czy możesz zrezygnować. Dlatego ja zawsze składając zamówienie nie przelewam kasy tylko biorę za pobraniem (5-8 zł drożej) na właśnie takie wypadki. Teraz wystarczył tylko mail i pewnie o 11 anulują mi zamówienie bez żadnego problemu ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No i zlamalem sie, ech... . Po rozmowie z kumplem (dzieki, qwa :P) doszedlem do wniosku ze CoD to CoD i to juz tradycja brac go w premiere. Nic, Acti cieszy sie jak glupie na takich jak ja, ktorzy ulegaja, ale z drugiej strony Treyarch za World at War ma u mnie kredyt zaufania. To druga exequo wraz z CoD 2, najlepsza gra z tej serii moim zdaniem.

 

Zobaczymy, pewnie tak jak przy MW2 odbede maraton po sklepach. Ech... Damn you, Activision!

Odnośnik do komentarza

Damn you, Activision!

bezczelne bydlaki! jak oni śmią wydawac tak dobrą gre że aż chce sie ją kupic?!?!!? powinno sie tego zakazać :/

 

 

;)

 

 

ja nie kupuje na premiere ale mysle ze okolo 1-2 tygodnie po premierze, nie dlatego ze cośtam, poprostu mam narazie co robić a wiem że multi mnie wciągnie na dlugie godizny, wiec musze uporac sie z innymi zajeciami najpierw ;p

Odnośnik do komentarza

No i zlamalem sie, ech... . Po rozmowie z kumplem (dzieki, qwa :P) doszedlem do wniosku ze CoD to CoD i to juz tradycja brac go w premiere. Nic, Acti cieszy sie jak glupie na takich jak ja, ktorzy ulegaja, ale z drugiej strony Treyarch za World at War ma u mnie kredyt zaufania. To druga exequo wraz z CoD 2, najlepsza gra z tej serii moim zdaniem.

 

Zobaczymy, pewnie tak jak przy MW2 odbede maraton po sklepach. Ech... Damn you, Activision!

Też się złamałem, biorę w dniu premiery w jakimś markecie, ten CoD zapowiada się na niezłe monstrum :]

Odnośnik do komentarza

No proszę jak ludzie pękają ;p, ja też się zarzekałem ale już z miech temu pękłem ;].

 

A jak czytam takie opinie:

 

Co do singla - Chyba najlepszy, najbardziej filmowy i intensywny z wszystkich CoD-ów. Taki np. Medal of honor wydaje się być przy Black Ops jakimś tytułem sprzed kilku lat. Nie sądziłem że to napiszę ale Treyarch godnie zastąpiło IW, a Activision chyba wiedziało co robi pozbywając się ekipy od modern warfare.

 

to cieszę się z tej decyzji. No i w temacie X360 piszą, że veteran znowu jest przegięty ;].

 

Btw co do singla pamiętam jak Butcher w playtescie bodajże z E3 pisał, że BO to Moder Warfare 3 w sensie pozytywnym (Butcher też nie należy do fanów mw2 co nieraz pisał).

Modlę się o to żeby zostać zmiażdżonym jak przy czwórce...

Odnośnik do komentarza

Nowe Call of Duty to jak dla mnie pozycja obowiazkowa, glownie ze wzgledu na to, iz za jej developing odpowiadaja tworcy World At War. Mozna narzekac na tamta pozycje, jednak nie mozna odmowic jej genianego klimatu oraz grywalnosci. Kocham gry o 2 wojnie swiatowej, a WaW ukonczylem na veteranie - sam sie sobie dziwie, momentami pad latał po pokoju, ale sie udalo :thumbsup:

 

Chetnie sprawdze Black Ops z uwagi na historyczne realia, a nie jakies tandetnie wymyslone wojenki przyszlosci, ktore serwuja nam panowie z Infinity Ward.

 

PS. Tesknie za grami o 2 wojnie swiatowej - marzy mi sie produkcja, w ktorej konflikt ukazany zostalby od niemieckiej strony, jak np w genialnym filmie Stalingrad(polecam obejrzec, jest caly nawet na youtube - dla mnie lepsze kino niz Szeregowiec Ryan krecony podamerykanska publike). Niestety, moje marzenia sa raczej nierealne... :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...