Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

LiveMetallica.com Has All Your Shows

 

Want more of the tour?? Download the entire shows from LiveMetallica.com including last week's "surprise" performance for the release of "Call of Duty: Black Ops" and of course every last minute from this final stretch of World Magnetic dates in Australia this week and next.

- mail od www.metclub.com

 

To jest właśnie moc tego tytułu

Odnośnik do komentarza

Co wy koledzy narzekacie na rozdzielczość?

Ja mam 1680X1050, aniso 16X, antiliasing 16X, tekstury ekstra i cały czas mam 60 klatek na sekundę. Rzadko spadnie do 50 klatek. Mam ustawiony górny limit na 60 FPS, bo pewnie bez poszło by i ze 120 fps. Grafika świetna. A to wszystko na i5 760 i GTX 460 1 GB Ram, więc znowu żaden tam wypasiony PC-et..

 

Jak to ma być zrobione dobrze na 512 Mb ramu? Śmiech na sali.

 

Było nie dawać nikomu niepotrzebnego blue raya a dać przynajmniej 1GB Ram i podrasować GPU, ale Sony chciało razem z konsolą sprzedać swój nowy wynalazek no i macie.

 

Mam tylko nadzieje że w PS4 skoncentrują się czystej mocy układów graficznych, a nie jakiś popierdółkach w stylu Blue Ray . Napędu niech w ogóle nie dają, wszystko zciągnie się z netu, tak się kupuję przecież gry na PC, same klucze i już. Ekonomia jest ekonomia i trzeba sensownie zaprojektować sprzęt.

 

Nie wiem czy wiesz, że ale PS3 ma 256 mb RAM GDDR3 i 256 XDR, a Cell świetnie sobie radzi z opróżnianiem bufora. No i nie są to znowuż takie wolne układy pamięci. Mogą wsadzić nawet i 6gb ramu, ale kosztem wolniejszych układów. I co by to dało?

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Walić Xszita, tu jesteś w dziale z PS3.

 

Jak mnie w(pipi)iają te xboty wpier.dalające się to tego działu, niech wracają do swojej zdechłej konsoli.

Wiesz Masorz gdyby mi ktos wczesniej zapodal jak bardzo roznia sie te gry na obu konsolach to wzialbym wersje na "zdechla konsole" po to jest forum zeby sie wymienic opinia chociaz niektorzy tez przesadzaja. Wracajac do tematu dwie ostatnie misje (a przynajmniej koncowy "zwrot") zrobily na mnie niezle wrazenie.

Odnośnik do komentarza
http://www.codblackopsblog.com/call-of-duty-black-ops-perks-list/ tuta lista perków na pro jakby ktoś jeszcze nie znał. Świetnie to wszystko pomyślane, nareszcie naprawdę ciężko mi się zdecydować jakich perków używać. Mapki rzeczywiście rewelacyjne, mniej sterylne od tych z MW2 - cieszy możliwość interakcji z otoczeniem. Naprawdę tutaj ma się wrażenie, ze oni wysłuchali próśb community i na razie gra sprawia wrażenie dobrze zbalansowanej.
Odnośnik do komentarza

No, to prawda. Lag Ops troche denerwuje. Jezeli w koncu sie uporaja z nimi to bedzie grubo. W ogole PSN sobie nie radzi z ta premiera, caly czas jak tylko wchodze do singla to mnie wywala z PSN, a potem mam problemy zeby zalogowac sie znowu.

 

Jak sobie pomysle, to uwazam ze Black Ops to obok pierwszego Modern Warfare, najlepszy CoD. Od zakonczenia singla, jestem fanem Woodsa. ;)

Odnośnik do komentarza

Walić Xszita, tu jesteś w dziale z PS3.

 

Jak mnie w(pipi)iają te xboty wpier.dalające się to tego działu, niech wracają do swojej zdechłej konsoli.

Oprócz zdechłej konsoli mam tez ps3.

 

Na xboxie graja 2 miliony graczy i nie ma lagów ;)

 

 

no właśnie ... 2 mln .... zastanawiam sie na kupnem X`a niepozbywajac sie ps3 wlasnie ze wzgledu na multi, ktore moim zdaniem na ps3 ledwo klapie, kiedys mialem X360 i na multi zawsze tlumy, teraz dla przykladu przy bc2 zadko jest full ludzi na mapie...

 

oczywiscie do tych, ktorzy juz maja zamiar mnie bluzgac ze w tym temacie o tym pisze, ale korzystajac z okazji, ze kolega ma dwie konsole to czy moglbys napisac jak jest wlasnie roznica na multi ? czy faktycznie oplaca sie brac x0 do multi ?

 

... bo juz mialem nowego COD kupowac, ale mi przyszlo do glowy, ze moge by go kupic, ale na X`a i odrazu z konsola hehe ;]....

 

... mysle ze zapytanie pasuje do tematu.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Walić Xszita, tu jesteś w dziale z PS3.

 

Jak mnie w(pipi)iają te xboty wpier.dalające się to tego działu, niech wracają do swojej zdechłej konsoli.

Oprócz zdechłej konsoli mam tez ps3.

 

Na xboxie graja 2 miliony graczy i nie ma lagów ;)

 

 

no właśnie ... 2 mln .... zastanawiam sie na kupnem X`a niepozbywajac sie ps3 wlasnie ze wzgledu na multi, ktore moim zdaniem na ps3 ledwo klapie, kiedys mialem X360 i na multi zawsze tlumy, teraz dla przykladu przy bc2 zadko jest full ludzi na mapie...

 

oczywiscie do tych, ktorzy juz maja zamiar mnie bluzgac ze w tym temacie o tym pisze, ale korzystajac z okazji, ze kolega ma dwie konsole to czy moglbys napisac jak jest wlasnie roznica na multi ? czy faktycznie oplaca sie brac x0 do multi ?

 

... bo juz mialem nowego COD kupowac, ale mi przyszlo do glowy, ze moge by go kupic, ale na X`a i odrazu z konsola hehe ;]....

 

... mysle ze zapytanie pasuje do tematu.

 

 

pozdr.

 

Miałem Xboxa i sprzedałem go na rzecz PS3. Grałem dużo w multi i jakoś nie widzę tej różnicy. Uważam, że jest praktycznie tak samo. Na iksie zdarzały mi się lagi tak samo jak na PS3. Różnica jest taka, że na xsyfa musisz jeszcze płacić za granie po sieci. Nie warto mówię ci szczerze....

Odnośnik do komentarza

Walić Xszita, tu jesteś w dziale z PS3.

 

Jak mnie w(pipi)iają te xboty wpier.dalające się to tego działu, niech wracają do swojej zdechłej konsoli.

Oprócz zdechłej konsoli mam tez ps3.

 

Na xboxie graja 2 miliony graczy i nie ma lagów ;)

 

 

no właśnie ... 2 mln .... zastanawiam sie na kupnem X`a niepozbywajac sie ps3 wlasnie ze wzgledu na multi, ktore moim zdaniem na ps3 ledwo klapie, kiedys mialem X360 i na multi zawsze tlumy, teraz dla przykladu przy bc2 zadko jest full ludzi na mapie...

 

oczywiscie do tych, ktorzy juz maja zamiar mnie bluzgac ze w tym temacie o tym pisze, ale korzystajac z okazji, ze kolega ma dwie konsole to czy moglbys napisac jak jest wlasnie roznica na multi ? czy faktycznie oplaca sie brac x0 do multi ?

 

... bo juz mialem nowego COD kupowac, ale mi przyszlo do glowy, ze moge by go kupic, ale na X`a i odrazu z konsola hehe ;]....

 

... mysle ze zapytanie pasuje do tematu.

 

 

pozdr.

 

Miałem Xboxa i sprzedałem go na rzecz PS3. Grałem dużo w multi i jakoś nie widzę tej różnicy. Uważam, że jest praktycznie tak samo. Na iksie zdarzały mi się lagi tak samo jak na PS3. Różnica jest taka, że na xsyfa musisz jeszcze płacić za granie po sieci. Nie warto mówię ci szczerze....

Moim zdaniem lepiej się gra w multi na xboxie.Jak gram na ps3 to mam 3 kreski a na klocku 4. No i na ps3 jest trudno programować gry przez co dużo gier lepiej wygląda na x360.

Odnośnik do komentarza

mnie wkurza od lat brak dodawania słuchawki BT do zestawów z ps3. Przez to na 100 friendsów na PSN może z 30 ma słuchawki i często jak gram z kimś online to nie mogę z nim pogadać, a pisanie wiadomości często mija się z celem.

 

Ale to temat na osobą dyskusję :)

 

BTW ponoć BO w 24h pobił kinowego Avatara i ustanowił nowy rekord otwarcia w dziedzinie szeroko rozumianej rozrywki :)

Odnośnik do komentarza

Walić Xszita, tu jesteś w dziale z PS3.

 

Jak mnie w(pipi)iają te xboty wpier.dalające się to tego działu, niech wracają do swojej zdechłej konsoli.

Oprócz zdechłej konsoli mam tez ps3.

 

Na xboxie graja 2 miliony graczy i nie ma lagów ;)

 

 

no właśnie ... 2 mln .... zastanawiam sie na kupnem X`a niepozbywajac sie ps3 wlasnie ze wzgledu na multi, ktore moim zdaniem na ps3 ledwo klapie, kiedys mialem X360 i na multi zawsze tlumy, teraz dla przykladu przy bc2 zadko jest full ludzi na mapie...

 

oczywiscie do tych, ktorzy juz maja zamiar mnie bluzgac ze w tym temacie o tym pisze, ale korzystajac z okazji, ze kolega ma dwie konsole to czy moglbys napisac jak jest wlasnie roznica na multi ? czy faktycznie oplaca sie brac x0 do multi ?

 

... bo juz mialem nowego COD kupowac, ale mi przyszlo do glowy, ze moge by go kupic, ale na X`a i odrazu z konsola hehe ;]....

 

... mysle ze zapytanie pasuje do tematu.

 

 

pozdr.

 

Ja widzę o wiele większy komfort grania multi na x360, a mam obie konsole od jakiegoś czasu. Oczywiście mankamentem grania na XBL jest konieczność kupowania abonamentu, jednak moim zdaniem warto. Znacznie lepsza jakość rozmów online, więcej graczy z headsetami, więcej graczy online ogólnie (i nie narzekajcie na hamburgerów, wiele z tych amerykańskich dzieciaków skopało by wam dupska niemiłosiernie) i uwaga ]:> *zasłania się tarczą przed fanboyami ps3* wydaje mi się, że ogólny skill graczy na x360 jest znacznie wyższy niż ps3 (w multi na x360 gram z bardziej wymagającymi przeciwnikami po prostu).

 

aaa no i jeszcze pad od x360 jest po prostu idealny do fpsów (dualshock też jest spoko, ale to nie to samo :)).

Edytowane przez Radovan
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że jak w poprzedniej części shootguny grały pierwsze skrzypce, tak teraz SMG rządzą na całej linii. Najlepsze, że pod takie AK74U można podczepić granatnik. Moc! AR raczej olewam, bo większość map zwyczajnie nie jest pod nie zrobiona. Jakie są Wasze wrażenia?

Z dużych zabawek, mini gun wymiata, brakuje tylko cygara :good:

Odnośnik do komentarza

@pajgi mi też podszedł najbardziej AK74U i z tego co zauważyłem sporo osób go używa , ja akurat w kombinacji z uchwytem i szybkostrzelnością , perk "watażka" . Ogólnie to strasznie irytuję mnie nasze tłumaczenie , dochodzi do sytuacji w których sprawdzam w sieci oryginalne nazwy wyzwań bo ciężko się domyśleć o co chodzi... Normalnie medal dla tych 'tłumaczy" heh Edit: Teraz dopiero doczytałem posta kolegi o tej ogromnej różnicy skilla między x-360 a ps3 , jakie kryteria przyjąłeś formułując tego typu stwierdzenie , da się to jakoś obliczyć ? A jak ktoś ma dwie platformy??

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Oby te ściny w singlu i multi poprawili. Nie wymienili tutaj tego, bo nie chcą się pewnie przyznawać do takiej porażki, spadające fpsy to jedno, ale ściny z *upy to już przesada. Dziwne jest to, że niektórzy to mają, a niektórzy nie...

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...