Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznawać się, który już prestiż zrobił?

 

Ja narazie 'biedzę' w okolicach 33 levelu.

 

Forma mi trochę zwyżkuje od pewnego czasu, Ak47u z granatnikiem to czysty geniusz.

 

Z większych pukaw Stoner63 przepięknie rozpier.dala oponentów.

 

Snajperek i szotów w ogóle nie używam, nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza

Yano nie narzekaj, tylko leć do sklepu, bo mam ochotę na ateistycznego fraga :thumbsup: .

 

Zmieniam powoli pogląd na nieprzydatność AR w tej grze. Np. Taki FN FAL z podpiętym podwójnym magazynkiem i odpowiednimi perkami jest morderczą bronią (zwłaszcza na Jungle). Kapitalny gun, w MW2 nie przypominam sobie, żeby półautomaty były do czegokolwiek przydatne. Stakeout to jedyny shotgun którym narazie gra mi się komfortowo, ale wyższość pompek nad półautoamatami w tej kategorii broni, juz w MW2 była widoczna. Polecam na Cracked. Oczywiście tylko dla rusherów :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza

chyba rzeczywiscie polece, z powodu pracy nie zdążyłem pojechać do robsona przed jego zamknieciem a serio nie che mi sie czekac do poniedzialku, zwlaszcza ze to wlasnie w weekend bym se pgoral

 

no dobra, za jakis czas bedziecie mogli pofragowac nooba;p

 

co śmieszne w tym sklepie co jade powiedzieli 220zł , ale odrazu zaczałem marudzić i targowac sie i powiedzial ze spuscic do 210 :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Bierz grę Yanku, będziemy Cię z pajgim ostro fragować thumbsup.gif

 

Potem Ci wyślę inwajta na psn.

 

COD RZONDZI!

w multii po polnocy gdy nie ma lagow :) snajperki maja ostre pierdylniecie :)

co do lagow to podobno problem lezy w ilosci osob na liscie frendow grajacych w BO...im mniej tym lepiej, cos jak z Wajpautem :)

to by sie zgadzalo ze w nocy i rano sie najlepiej gra, ostatni mialem 5 osob na psn i lagow nie uswiadczylem

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

w.(pipi)ilem się i to konkretnie. w multi na deatmetchu zauwazyłem dziwne zjawisko. dwóch graczy sie dogaduje (pewnie ziomy) i napierdalają do reszty, w ten sposób bija sobie po 5000tysia pkt. mega denerwujące. od wczoraj na kilkunastu meczach to przylukałem :confused:

Odnośnik do komentarza

 

Tak perfidnego trollowania ludzi to dawno nie widziałem,czasem mam wrażenie,że wszyscy xboxowcy mają po 12 lat. W gry takie gramy dla funu a nie grafiki-jakbym chciał spuszczać się na grafe to grałbym na PC. Won.

 

 

Wracając do tematu dziś się przekonałem,że większość community jest naprawdę spoko- mam Second Chance Pro i o dziwo ludzie mnie praktycznie zawsze revivną ; D

 

Btw wymęczył już ktoś gre na veteranie? Ja chwilowo sobie darowałem bo momentami przeginają.

Odnośnik do komentarza

 

Wracając do tematu dziś się przekonałem,że większość community jest naprawdę spoko- mam Second Chance Pro i o dziwo ludzie mnie praktycznie zawsze revivną ; D

 

Nie rozumiem czemu ten perk nie został usunięty, wszystkie tak zwane "noobskie" czy jak je zwać zniknęły a ten został, a jest bardzo wkurzający, wale w kogoś myślę gryzie piach a tu się okazuje że muszę poprawić a czasami ginę z takiego last standa albo ktoś mi go ściąga, najbardziej irytujące jest to na długi dystans gdy ktoś stoi za przeszkodą to niby ginie ale ma tego last standa i leży za przeszkodą i frag nie mój.

Odnośnik do komentarza

 

Wracając do tematu dziś się przekonałem,że większość community jest naprawdę spoko- mam Second Chance Pro i o dziwo ludzie mnie praktycznie zawsze revivną ; D

 

Nie rozumiem czemu ten perk nie został usunięty, wszystkie tak zwane "noobskie" czy jak je zwać zniknęły a ten został, a jest bardzo wkurzający, wale w kogoś myślę gryzie piach a tu się okazuje że muszę poprawić a czasami ginę z takiego last standa albo ktoś mi go ściąga, najbardziej irytujące jest to na długi dystans gdy ktoś stoi za przeszkodą to niby ginie ale ma tego last standa i leży za przeszkodą i frag nie mój.

No i właśnie dlatego twierdzę, że gra jest bardziej pod rusherów dostosowana. Nie grałem jeszcze za dużo, ale leżących zawsze dobijam, bo zwyczajnie mam ich na wyciągnięcie ręki. Wydaje mi się, że lepiej grający nie będą się bawić tym perkiem, juz lepiej wstawić marathon lub hackera.

Odnośnik do komentarza

 

Wracając do tematu dziś się przekonałem,że większość community jest naprawdę spoko- mam Second Chance Pro i o dziwo ludzie mnie praktycznie zawsze revivną ; D

 

Nie rozumiem czemu ten perk nie został usunięty, wszystkie tak zwane "noobskie" czy jak je zwać zniknęły a ten został, a jest bardzo wkurzający, wale w kogoś myślę gryzie piach a tu się okazuje że muszę poprawić a czasami ginę z takiego last standa albo ktoś mi go ściąga, najbardziej irytujące jest to na długi dystans gdy ktoś stoi za przeszkodą to niby ginie ale ma tego last standa i leży za przeszkodą i frag nie mój.

 

 

No to duży lol bo moje odczucia są kompletnie odwrotne, 90% czasu nawet nie zdążę wyciągnąć pistoletu bo już mnie ktoś dobija. Jak się uda i zabiję typa + ew kogoś innego raz na tych 10 razy? Trollface.jpg , również DoubleTrollface.jpg jeśli ktoś mnie jeszcze po tym ożywi.

 

No kaman ta gra jest niebiem dla wku.rwiaczy

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

no kupilem gierke i zaczynam lamić, mam juz 4 lvl

 

czym sie rozni reflex sight od red dota?

wygladem ? :)

pajgi...obecnie caly czas glownie ze wzgledu ze jestem samotnikiem lubiacym grac na dystans i fajnie sie strzela ze snajpy

nie wiem ilu gra snajperow w sieci bo każdy moze miec jego kombinezon...osobiscie zadko gine od snajperek

Odnośnik do komentarza

Reflex daje ciut wiekszą precyzję i delikatnie przybliża cel, ale to tylko moje odczucie, bo sporo osób uważa, że to raczej kwestia "estetyki".

 

Szymek PL- ciężko spotkać snajpera w tej części, właściwie, to margines grających. Pierwszy raz gram w FPS w którym jest posucha w kwestii "cierpliwie czekających" :turned:

 

Edit. Fru z samochodzikami jest problem( tak samo jak z używaniem valkyrie rockets), jak się ma lagi-a ja mam i to nie małe-, inaczej pełnią rolę bajeranckiej zabawki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Tak perfidnego trollowania ludzi to dawno nie widziałem,czasem mam wrażenie,że wszyscy xboxowcy mają po 12 lat. W gry takie gramy dla funu a nie grafiki-jakbym chciał spuszczać się na grafe to grałbym na PC. Won.

 

 

Wracając do tematu dziś się przekonałem,że większość community jest naprawdę spoko- mam Second Chance Pro i o dziwo ludzie mnie praktycznie zawsze revivną ; D

 

Btw wymęczył już ktoś gre na veteranie? Ja chwilowo sobie darowałem bo momentami przeginają.

 

No u mnie już pękł singiel na veteranie. Tak jak piszesz momentami jest wk#%w maksymalny ale podstawa to nie dać się wyprowadzić z równowagi :)

Teraz zaczynam męczyć multi i jak na razie (12lv) to na plus - motyw z kontraktami, a minus te małe piep...ne samochodziki :P

Odnośnik do komentarza

Co do teorii tego, ze laguje jak ma sie spora frend liste... to jakis mit.. dzisiaj u mnie bylo 3 aktywnych ziomkow w BO, a w praktycznie na 20 meczow 6 zagralem od poczatku do konca. Juz nie wspominam o zmianie hosta, tylko w trakcie meczu poprostu zrywa polaczenie z ta smieszna ikonka. Widocznie statystki przesylane oraz "kino" tak mecza lacze, ze jesli jestem tylko hostem po jakims czasie mecz jest przerywane, host sie zmienia no i oczywiscie ja jestem wywalany do lobby bez niczego... przykre to jest bardzo... ja rozumime, ze moze UP mam slaby ... ale dzisiaj naprawde bylo ciezko dokonczyc gre nawet na zagranicznych "laczach"

Odnośnik do komentarza

Taaa graaaa miaaażdżyyyy!

 

Głównie gram singla. Jestem w 6 misji chyba "Liczby" czy jakoś tak się nazywa. Grać zacząłem wczoraj o 13. Na liczniku mam juz chyba z 10h, ale i tak jestem z siebie dumny bo gram na veteranie i to uczucie kiedy nie idzie, a później się ruszy z miejsca - bezcenne :D Veteran tak jak już mówiłem w dupe daje ale przy COD: Classic się chowa. Choć i tak jest mega wymagający. Misje są zróżnicowane, nie nudzą się. Nie będę walił spoilerów. W każdym razie bardzo mi się podoba. Jestem w polowie gry, a właściwie juz dostałem to czego oczekiwałem od prawdziwego FPSa. Jeśli chodzi o singla to grę stawiam na równi z MW. MW2 i nawet BC2 nie mają co startować. Świetne postacie mamy w singlu. Charyzmatyczne. Głosy naprawdę idelanie pasują do wojskowych s(pipi)ieli. Grafika jest średnia, ale niech mi ktoś da FPS ze świetną grafą? Taką mamy w U2, GOW3 czy HR. W FPSach nikomu nie jest potrzebna.

 

W multi pograłem z 30min. Nie będę się rozpisywał o nim bo nie ma po co. Multi jak multi, za dużo nie pozwiedzałem map. Nie mialem żadnych lagów, a mam bardzo słabe łącze. Gra sie przyjemnie, tylko trzeba mieć szybki palec bo można łatwo kulke dostać.

 

Zombie mi się nie podoba. Nie wiem właściwie o co tam biega, szybko wyłączyłem ten tryb. Pewnie z ekipą gra się fajniej.

 

To narazie tyle wrażen. Pozycja obowiązkowa ;D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...