Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wypatrzyłem że jak w 5 misji chyba

 

lecieliśmy heli to wskazówki pokazujące prędkość (?) wysokość (?) nie ruszały się. Niby nic ale raziło mnie w oczy ;/

 

 

Można się doczepić do paru rzeczy. Raz tak miałem że zniknął mi karbin i ręka gościa mojego Oo. Widziałem ten tylko celownik z białych kresek.

Odnośnik do komentarza

do tych co mnie zapraszali dzis do gry - sory ze nie przychodizlem ale musialem cokolwiek poexpić itp, musze sie troszke rpzyzywczaic do gry i zebrac troche kasy na sprzet bo narazie ostro lamie, i rozmowa albo cokolwiek rozpraszajacego tym bardziej by mi utrudnilo ;p

 

 

 

 

edit pogralem troche i w multi serio jest jakas dziwna grafa , moze nei to ze zła bo sporo detali i wieksze zniszczenia srodowiska, ale jednoczesnie słaba rozdziała, rozmycie iitp

no i czasem detekcja kolizji dziwna, albo raczej "lagowe kill kamy" - zgony na killkamie wygladaja nie do konca jak powinny, a raz zdechlem mimo ze zdazylem wbiec za gruby mur, i watpie zeby go przebilo, poprostu oberwalem bedac juz za murem

EDIT: dodam że te teksty o grafice to mówie w porównaniu z MW2

 

 

ale mimo to jest spoko, musze jakas lepsza bron zlapac , narazie mamam 8lvl wiec nedza

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Co do tych porównań to można je sobie wepchnąć głęboko w 4 litery. Mam grę na obie platformy i nie wiem na jakich ustawieniach oni je pokazują ,ale na moim TV w życiu nie ma takiej różnicy.

 

Pozwól,że wytłumaczę jednym słowem,

 

Fanboys

 

Dziękuję.

 

 

Odwalają takie akcje prawdopodobnie by poczuć się lepiej i przekonać innych o swojej wyższości(ego i psychika ludzka, norma) mimo tego,że ona nie istnieje. Sam jestem idortem(mam wszystko poza wii) i po prostu śmieszą mnie tego typu akcje, zwłaszcza że na bieżąco mogę sobie również wszystko porównać i stwierdzić,iż czytam bullshit.

 

 

Wracając do gry, zdaje mi się czy Huey jest w ch przegięty? Dostałem go w nuketownie i 52 kille na koniec matcha :teehee:

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę w kampanię i znowu jest tutaj ten zwyczaj który mnie cholernie wkurza, czemu do cholery wszyscy mówią po angielsku (poza pojedynczymi odzywkami). Moment w 2 misji kiedy

uciekamy z łagru a Reznow do wszystkich po angielsku i oni do niego też

, psuje to całkowicie klimat.

 

Pozatym w

2

misji pojawia smigłowiec który miał pierwszy oblot wiele lat póxniej

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć gdzie i która (i przy którym levelu) to jest opcja odpowiedzialna za malowanie broni. Bo za cholerę nie mogę znaleźć takowej a chciałbym odpicować sobie mojego FAMASA ;p. Kufel piwa na emblemacie wymiata ;].

 

Z innej beczki jeżeli chodzi o chrupanie to Jungla to jeszcze nic. Ta śnieżna mapka ( nie WMD) ta z kolejką górską po lewej stronie mapy tam mam dopiero Matrixa (spowolnienia)... Druga sprawa które aż wypala oczy to ostatni pokazowy killcam mogliby póki co darować sobie jego pokaz. Każdy kto gra wie czemu, kfiatki do kwadratu...

 

Gdzie jest patch?????????????

 

Ale i tak jest pięknie jeżeli chodzi o multi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć gdzie i która (i przy którym levelu) to jest opcja odpowiedzialna za malowanie broni. Bo za cholerę nie mogę znaleźć takowej a chciałbym odpicować sobie mojego FAMASA ;p. Kufel piwa na emblemacie wymiata ;].

 

Z innej beczki jeżeli chodzi o chrupanie to Jungla to jeszcze nic. Ta śnieżna mapka ( nie WMD) ta z kolejką górską po lewej stronie mapy tam mam dopiero Matrixa (spowolnienia)... Druga sprawa które aż wypala oczy to ostatni pokazowy killcam mogliby póki co darować sobie jego pokaz. Każdy kto gra wie czemu, kfiatki do kwadratu...

 

Gdzie jest patch?????????????

 

Ale i tak jest pięknie jeżeli chodzi o multi.

 

Malowanie broni masz chyba od 20 lvlu-masz to wywalone w tworzeniu klasy jak wół(przy broni podstawowej), nie wiem jak mogłeś nie zauważyć.

 

Swoją drogą ciesze się,że mam dobry net bo spowolnienia mam bardzo rzadko. Ad killcama kilka razy słyszałem soczyste what the fuck jak ostatnim killem okazał się teleportujący nożownik albo headshot metr od głowy. Patch imminent.

Odnośnik do komentarza

Co do tych porównań to można je sobie wepchnąć głęboko w 4 litery. Mam grę na obie platformy i nie wiem na jakich ustawieniach oni je pokazują ,ale na moim TV w życiu nie ma takiej różnicy.

 

Pozwól,że wytłumaczę jednym słowem,

 

Fanboys

 

Dziękuję.

 

 

Odwalają takie akcje prawdopodobnie by poczuć się lepiej i przekonać innych o swojej wyższości(ego i psychika ludzka, norma) mimo tego,że ona nie istnieje. Sam jestem idortem(mam wszystko poza wii) i po prostu śmieszą mnie tego typu akcje, zwłaszcza że na bieżąco mogę sobie również wszystko porównać i stwierdzić,iż czytam bullshit.

 

 

Wracając do gry, zdaje mi się czy Huey jest w ch przegięty? Dostałem go w nuketownie i 52 kille na koniec matcha :teehee:

Do ilu graliście :blink: ? Sporo mi jeszcze brakuje do tego wyniku :sweat:

gunship akurat jest przegięty konkretnie, a na nuketown to już w ogóle rzeź.

A propo wyników, jakimi wynikami możecie się pochwalić i w jakim trybie?

Mój najlepszy to bodajże 36-19 w TDM(do 7500punktów), w użyciu AK47U z uchwytem i tłumikiem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja na początku ciężko ssałem, ale teraz po każdej grze mam ratio przynajmniej 3 z kawałkiem. Mój rekord nie licząc wcześniej wspomnianej rzezi w nuketown to chyba było 30 albo 31 do 4. Używam AKS-74u z uchwytem.

 

Btw: Shotgun(ten 4strzałowy)+uchwyt+urządzenie zakłócające+ninja+wojak+sleight of hand pro+nuketown = win , huey po 5 minutach i ratio 40

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć gdzie i która (i przy którym levelu) to jest opcja odpowiedzialna za malowanie broni. Bo za cholerę nie mogę znaleźć takowej a chciałbym odpicować sobie mojego FAMASA ;p. Kufel piwa na emblemacie wymiata ;].

 

Z innej beczki jeżeli chodzi o chrupanie to Jungla to jeszcze nic. Ta śnieżna mapka ( nie WMD) ta z kolejką górską po lewej stronie mapy tam mam dopiero Matrixa (spowolnienia)... Druga sprawa które aż wypala oczy to ostatni pokazowy killcam mogliby póki co darować sobie jego pokaz. Każdy kto gra wie czemu, kfiatki do kwadratu...

 

Gdzie jest patch?????????????

 

Ale i tak jest pięknie jeżeli chodzi o multi.

 

Słupek myślisz, że patch poprawi te spadki frameratu? Ja szczerze w to wątpie.....

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ciesze się,że mam dobry net bo spowolnienia mam bardzo rzadko. Ad killcama kilka razy słyszałem soczyste what the fuck jak ostatnim killem okazał się teleportujący nożownik albo headshot metr od głowy. Patch imminent.

 

Net o dziwo chyba za dużo nie ma z tym wspólnego. Ja mam też dobry net 15/1 mb. i co spadki, WTF killcamy mam...

 

Słupek myślisz, że patch poprawi te spadki frameratu? Ja szczerze w to wątpie.....

 

W multi czemu nie. W każdym bądź razie tak czy siak do multi na dzień dzisiejszy przydałoby się parę patchy.

 

Czy co-op to oddzielne misje czy da radę kampanie przejść w co-opie np na splicie?

 

Nie ma misji w co-opie ani kampanii jest za to tryb zombi.

 

Edir: nie widziałem malowania broni bo opcja kamuflaż niewiele mi mówiła ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj w tryb DOMINACJA z Szymkiem PL, masakra. Taki tryb skłania mocniej do biegania niż szukania dogodnego miejsca do kampienia i to jest plus. Gorzej, że natężenie granatów przy przejmowaniu flagi, mocno zniechęca do tego ;). Szymek PL faktycznie gra snajperą, żadki widok w black ops 8)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja wypatrzyłem że jak w 5 misji chyba

 

lecieliśmy heli to wskazówki pokazujące prędkość (?) wysokość (?) nie ruszały się. Niby nic ale raziło mnie w oczy ;/

 

 

Można się doczepić do paru rzeczy. Raz tak miałem że zniknął mi karbin i ręka gościa mojego Oo. Widziałem ten tylko celownik z białych kresek.

 

A widzieliście jaki jest postęp w stosunku do MW2? W multi na zegarkach ruszają się wskazówki a nie że wszyscy z zepsutymi latają :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...