Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

sory za pytanie z innej beczki ale wie ktoś gdzie moge kupić BO po angielsku , najlepiej w wawie?

 

bo przed chwila dzownilem do ulitimy i juz nie maja nagielskiej wersji na ps3 i podobno juz nie beda mieć

 

(pipi) 3 dni zwklekania i nagle ejstem w (pipi)e.. a chcialem pograc w weekend ..

W sklepie Mad Games mają mieć angielskie wersje w przyszłym tygodniu.Dziś rozmawiałem z gościem przez telefon.

Odnośnik do komentarza

sory za pytanie z innej beczki ale wie ktoś gdzie moge kupić BO po angielsku , najlepiej w wawie?

 

bo przed chwila dzownilem do ulitimy i juz nie maja nagielskiej wersji na ps3 i podobno juz nie beda mieć

 

(pipi) 3 dni zwklekania i nagle ejstem w (pipi)e.. a chcialem pograc w weekend ..

W sklepie Mad Games mają mieć angielskie wersje w przyszłym tygodniu.Dziś rozmawiałem z gościem przez telefon.

też przed chwila tam dzownilem, i powiedział "moze bedzie , prosze dzownic w poniedzialek"

lepsze to niż nic, ale w sumie to mało mam zaufania do tego sklepu, juz nie raz mi pierodlili coś

 

a co gorsza nie zdziwie sie jesli ta angielska wersja to bedzie wersja z hong kongu (tak mi sprzedali BC2), czyli niby angielska ale europejski PSS można sobie odpuscic w takim wypadku

no nie mowiac juz o tym że "moze poniedzialek" mało mnie urzadza bo bym chcial w weekend pograc...... FAAAAK

 

edit

jak by kogoś ciekawilo to podobno robson ma jeszcze sporo angielskich wersji

dobre i to, chociaż jest calkowicie na drugim koncu miasta niż ja mieszkam:p ale lepsze to niz rydz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

To normalnie w grze nie ma opcji, żeby wybrać np. angielski?

 

Ja tam nie znalazłem, jeśli ktoś wie jak zmienić niech się podzieli. Polska wersja nie jest taka zła w sumie(przyzwyczaiłem się już) ale anglik to angilk.

 

btw przed chwilą zabił mnie typ nożem z jakichś 3 metrów, wcześniej zabił strzelając jakieś pół metra obok mnie. (pipi), już wolałbym by nie było killcama to bym się chociaż nie irytował tym.

Odnośnik do komentarza

no z tego co wiem, i z tego co było a MW2 to w polskiej wersji nie da sie zmienić jezyka na angielski, co jest szczytem debilizmu bo to rpzeciez i tak tylko teksty sa tłumaczone , nie ma wymowki że "obie wersje nie zmieszczą sie na plycie" zreszta czesto łącznie z dubbingiem na plycie miesci sie 8 wersji jezykowych , to poprostu (pipi)stwo wydawcy - zwalili polskie tlumaczenie i nie dali opcji zmiany na orginalne, dlatego na mnie nie zarobią i kupuje angielską wersje z angli

Odnośnik do komentarza

Macie jakies porady co do tybu zombi. Zostalo mi tylko juz to do zrobienia i pozniej bede mogl sie skupic na multi, ale maks fala do ktorej dochodze to 7... W WAW nie gralem w ten tryb kompletnie wiec nie odnajduje sie w nim kompletnie.

 

a) 4 ludzi

b) jak tylko ma ktos kasę to niech otwiera drzwi

c) trzymać się razem

d) pierwsze 4 fale są ok, potem robi się zombiaków w (pipi)ec-najważniejsze by jak najszybciej przejść dalej bo pewne sekcje >7 fali są prawie niewykonalne

e) kupić jedną broń i się jej trzymać, pointy wydawać na drzwi i ammo

Odnośnik do komentarza

To raczej zależy od numeru kolejnej fali, im dalej, tym więcej zombiaków. Otwieranie drzwi, to sposób na to by trochę rozrzedzić ich szeregi, łatwiej się bronić przed 20 zombiakami na 200 m2 niż na 20 m2.

 

No dokładnie. W pentagonie np życzę powodzenia w laboratorium jeśli jesteś w okolicach 7-ej fali. Zombies. Zombies everywhere.

Odnośnik do komentarza

Gram na nowo i gra nabrala nowego wymiaru (uwaga mega spoiler)

posluchajcie tekstow jakie wala towarzysze jak mamy gadke z Raznove, ciekawie to wyglada wiedzac ze to wytwor jego wyobrazni

 

 

 

eee nie wiem jak ty ale ja wiedzialem ze go tam nie ma i mason gada do siebie przez co towarzysze mysleli ze mu nerwy puszczaja. po uno bylo dla mnie zbyt niemozliwe by on tez uciekl z workuty. po 2 gdy sie przedstawil w wietnamie twojemu party wszyscy go olali co bylo dosc wyraznym znakiem. po trzy czesto gesto gdy sie obejzysz za siebie reznov znika i nigdzie go nie ma a potem sie pojawia znikad. najwidoczniejsze jest to w rat hole w wietnamie gdzie czekalem przed drzwiami az laskawie mnie dogoni i gdy stracilem cierpliwosc i otworzylem byl obok mnie.

 

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam pytanko grałem wczoraj trochę w ten tryb zombie i typ z teamu miał jakiś dziwny laserowy pistolet. Wylosował go w skrzyni czy gdzieś go można kupić?

 

Z tego co widziałem trzeba wylosować, tak samo jak Thunder Guna.

 

 

btw: chętny byłby ktoś na Zombie mode? Randomwy po necie na których trafiam albo nie umieją grać, albo nie otwierają żadnych drzwi mimo,że mają np po 4k pointów, albo robią naprawdę dziwne rzeczy. To gra teamowa ffs a do tej pory trafiłem raz na porządnych ludzi, mimo to i tak dotrwaliśmy tylko do 12 fali.

 

Jeśli tja to add me.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

O co chodzi. Jestem w misji

 

4. Mam bronić Khe Sanh. No i potem mam odeprzeć atak nieprzyjaciela. Schodzę na dół z Woodsem. Potem lece do bukru w LEWO. Tak chwilkę czekam i lece do bunkru troszkę niżej. Na wprost mam ten rów i w nim są wrogowie. Dwóch przede mną, jeden trochę w prawo paru poza tym rowem. Gdzie mam iść? Ciągle tam gine. Do celu mam z 20m. Pare razy się cofnąłem i ide tam gdzię stoi Woods, ale to nic nie daje. Trzeba jakąś szybką akcje zrobić? Którędy? Gram na veteranie, więc pole manewru trochę ograniczone..

 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi. Jestem w misji

 

4. Mam bronić Khe Sanh. No i potem mam odeprzeć atak nieprzyjaciela. Schodzę na dół z Woodsem. Potem lece do bukru w LEWO. Tak chwilkę czekam i lece do bunkru troszkę niżej. Na wprost mam ten rów i w nim są wrogowie. Dwóch przede mną, jeden trochę w prawo paru poza tym rowem. Gdzie mam iść? Ciągle tam gine. Do celu mam z 20m. Pare razy się cofnąłem i ide tam gdzię stoi Woods, ale to nic nie daje. Trzeba jakąś szybką akcje zrobić? Którędy? Gram na veteranie, więc pole manewru trochę ograniczone..

 

 

 

Musisz postrącać beczki, fajnie że jest oczywiste ne?

 

poprawili te lagi i framerate w patchach już?

 

Z framerate problemów nie miałem żadnych a lagów też dzisiaj nie miałem praktycznie-jak masz słabe łącze to żaden patch tego nie naprawi.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...