Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na to mam wyj.ebane. 

 

Ale, ale po FILMIKACH PES wyraźnie jest lepszy graficznie i animację ma conajmniej na tym samym poziomie = wygrywa w tej kwestii dzięki grafice i  'detalom' takim jak mordy i w ogóle zróżnicowanie w budowie piłkarzy (co już od czasów iss jest widoczne w tej grze...). Po prostu BARDZIEJ przypomina prawdziwy mecz niż konkurencja - jak ktoś powie inaczej to naprawdę oko ma krzywe, a drugie ma w nosie za glutami schowane.

 

Gameplay? No więc właśnie ja zdecydowanie bardziej wole cały ten feeling pesa i tyle. Dla mnie pes 2010 był bardziej miodny niźli fifa 10 - w którą grałem mało, bo ogółem pewnie z 4 godziny wyszło tego, ale co nie zmienia faktu, że wolałem już sobie odpalić teCZkena  niż fifę mając ps3 na chacie, pograłem, pograłem i... To wszystko, nie zajarałem się grą. PES 2010 natomiast mnie zachwycił (demo) potem parę sezonów w Master League no i koniec, ale grałem bo miałem chęć taką. W pes 5 grałem jak debil (ostatnia gra z serii w którą naprawdę mnie wessało), potem pes 6 który ukoił moje nerwy (pozdro dla sędziów z pes5) i... Znowu będę miał ręce opuchnięte od napie.rdalania w szafkę po decyzji arbitra w nowym pesie - tego się obawiam. :D

 

Co w związku z tym? GEJmpleja ni dy rydy dopasować do wszystkich, jedni lubią to, drudzy tamto.

 

 

 

 

A wytykanie błędów typu, że się przeciąć podania nie da, i mówiąc, że na PESie to się zęby zjadło w poprzednich postach w tym, wcześniejszym i innych poprzednich tematach to miód na moją cygańską dusze, która tańczy i śpiewa radując się, ze ktoś sam właśnie faila zaliczył.

 

 

Odnośnik do komentarza

No i luzik Oran, kazdy ma prawo do swojego zdania :thumbsup:

 

ale jednego nie czaje: grałem w PES 2010 , w 11 jeszcze nie ale wiele filmików obczaiłem i nie rozumie jak można mówić, ze "dziesiątka" była lepsza graficznie od 11? Wg mnie progres graficzny jest niewątpliwy. Animacje to jedno ale nawet w bezruchu gra w aktualnej edycji prezentuje się lepiej...

 

 

Oby nie kopali online.... (beta beta, tam grało mało osób)

Odnośnik do komentarza

ja tam tylko w betę grałem i na jej podstawie wcale nie twierdzę,że grafika jest WYRAŹNIE lepsza... modele postaci może bardziej zróżnicowane i twarze lepsze ale antyaliasing jest bardzo wyraźny a teksturka murawy była gorsza. Jest poppawa ale kosztem czegoś...

 

Co mnie przeraża w ocenach dema z final buildu to dalej występujące błędy bety- dziwne strzały,AI bramkarzy itp.

 

Co też mnie martwi to słabe AI konsoli ( w becie nie dane mi było tego sprawdzić bo można było grać tylko na żywych graczy). Jeśli faktycznie tak ociężale na najwyższych poziom konsola konstruuje akcje i dojdzie do tego zlagowane multi (daj boże by fajnie działające multi w becie nie było zasługą tylko tego,że mało osób miało do niej dostęp) to ten PES staje się dla mnie niegrywalny

Odnośnik do komentarza

Brak pie.przonego AA daje taki efekt, że 11 wygląda gorzej niż 10 która de facto jest ładniejsza. O taki porąbany paradoks a na powtórkach to już w ogóle kiepsko wygląda ten PeS, blur wtf.

 

To znaczy umówmy się mi to nie przeszkadza ale nie rozumiem czemu poprzednie części były ostre a 11 wali ząbkami. Ponadto zawsze wychodzę z założenie, ze gry sportowe powinny wyglądać oczoje.bnie no ale liczy się gameplay.

 

Bardziej martwią mnie powtórki i przejścia do powtórek. Jakieś takie nie PeSowe...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia z testu dema

 

W skrócie - szykuje się wielki powrót serii :)

 

 

o kurcze, na twoją opinie czekałem. Czyzby czas nerwów przy fife rzeczywiscie dobiegł konca ;-) ? srodo nadciagaj;-)

 

najbardziej niepokoi to "nie wychodzenie zawodników na pozycje" . Nie wiem w jakim stopniu to sie odbywa (czy raczej nie odbywa;-) ale z drugiej strony....w fifie boczni , ustawieni ofensywnie non stop gonili w przód. To było ok. Ale ci sami bocznistoperzy, gdyby im nakazac by warowali na tyłach....mieli te komede w powazaniu i albo stali strasznie wysoko albo podłączali sie mimo wszystko z akcją.

 

koso kiedy mozna sie spodziewac recenzji pełnych wersji pesa i fify? (obojetnie gdzie, pe czy gamezilla)

 

 

ps- kiedys fanatycy pesa mówili, ze super cancel odróznia chłopców od mezczyzn. Grałem z takim koleżka o kase w PESa 6, kazdy mecz o 10 zł i przez super cancel niejedno spotkanie rozstrzygnełem po swej mysli- pół sekundy wczesniej odzyskałem kontrole nad Henrym (Arsenal wtedy) , zejscie w bok i jestem na czystej pozycji

 

z drugiej strony...dzis super cancel wydaje mi się dziwnym pomysłem, archaicznym strasznie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...