Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie Konami o tym napisało? Bo ja czytałem tylko wpis Jona Murphy'ego, który Seabassem bynajmniej nie jest. Nie wierzę, żeby to była finalna wersja, za dużo tu głupich bugów, których nie miały poprzednie części. Ale sama rozgrywka jest pierwsza klasa, usunęli wszystko co wkurzało przez te wszystkie lata, wreszcie na turniejach mniej rozgrarnięci kumple nie będą co akcję napier... skrzydłami i dośrodkowywać :D

Odnośnik do komentarza

Wroc pare stron wczesniej. Ktos dawal linka z tego co pamietam. Pare stron dyskutowalismy o tych bledach i o tym,ze w tym roku nie bedzie sciemy zadnej,ani gadania,ze to wczesny kod,ale w tym kaciku wszelkie zaprzeczenia sa mozliwe.

 

Lol-Ader przeciez wersja z GS juz wszystko miala poprawione,cnie?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Akurat grafika to najważniejszy aspekt gry - LOL.

@easye,już chyba każdy liczący się recenzent nie szczędzi pochwał pod adresem PES2011,a ty nadal szukasz dziury w całym i tupiesz nóżką nie mogąc tego znieść.

Spoko,jak to ci sprawia frajdę.

NIe zauważyłem też by ktoś pisał o wczesnym kodzie jeśli chodzi o demo - po prostu mogą to(grafę) poprawić lub nie.

Z tą wersją z GS to nie wiem o co ci chodzi,ale nie wnikam.

Prawda jest taka,że z między betą a demem różnica jest ogromna,w co też nie wierzyłeś.

Z innej beczki :

Będzie polska drużyna w PES2011(tak jak w PES2010),bo większych zmian nie będzie jeśli chodzi o licencje,prócz tych szumnie ogłaszanych wszem i wobec.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

A mozesz wrocic takze do moich postow i napisac jeszcze raz co mnie w becie irytowalo? Nie-to Ci przypomne:ai zawodnikow, debilne zachowanie bramkarzy,stojacy zawodnicy i pilki trudne do przeciecia. Po wypowiedziach nie jestem tak pewny jak Ty,ze to wszystko zostalo poprawione. O innych rzeczach nawet nie wspominalem.

 

O co chodzi z GS? Ocenilem bete pisales,ze przeciez wszystkie rzeczy o ktorych pisalem juz zostaly wyeliminowane, widac to przeciez na targach,ludzie tak pisza i zebym nie pieprzyl o bramkarzach bo to beta. Wychodzi demo,ludzie narzekaja na podobne kwiatki,ale rozumiem,ze zaraz z kululu napiszesz,ze to demo. Zreszta,co za roznica,co roku ta sama jalowa dyskusja.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do przecinania piłek to niestety ale trzeba się pobawić w ustawieniach drużyny czy też lepiej ich ustawiać z "R2" nie licząc dobrego wyczucia w naciskaniu "x".

A AI zawodników to już tylko preferencja gracza, bramkarze? mi bronią jak trzeba, raz się zdarzył nie obroniony strzał Zlatana torpedy i minęły się ręce z piłką.

 

Ludziska trzeba się przestawić a nie szukać dziury w całym, jak dla mnie się cieszę że wróciła opcja treningu. Może wtedy parę osób trochę ochłonie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A mozesz wrocic takze do moich postow i napisac jeszcze raz co mnie w becie irytowalo? Nie-to Ci przypomne:ai zawodnikow, debilne zachowanie bramkarzy,stojacy zawodnicy i pilki trudne do przeciecia. Po wypowiedziach nie jestem tak pewny jak Ty,ze to wszystko zostalo poprawione. O innych rzeczach nawet nie wspominalem.

 

O co chodzi z GS? Ocenilem bete pisales,ze przeciez wszystkie rzeczy o ktorych pisalem juz zostaly wyeliminowane, widac to przeciez na targach,ludzie tak pisza i zebym nie pieprzyl o bramkarzach bo to beta. Wychodzi demo,ludzie narzekaja na podobne kwiatki,ale rozumiem,ze zaraz z kululu napiszesz,ze to demo. Zreszta,co za roznica,co roku ta sama jalowa dyskusja.

Jedni piszą,że bramkarze wymiatają,że przełączanie zawodników jest super inni odwrotnie.Tego o przecinaniu podań nawet nie chce mi się komentować,bo nigdy z tym problemu nie miałem,no ale trzeba mieć nieco pojęcia o tej grze i umiejętnie używać sc.

No co roku to samo,a jednak w tym roku jest inaczej, pogódź się z tym i daj sobie wreszcie spokój.

PES IS BACK.

Odnośnik do komentarza

Co do przecinania piłek to niestety ale trzeba się pobawić w ustawieniach drużyny czy też lepiej ich ustawiać z "R2" nie licząc dobrego wyczucia w naciskaniu "x".

A AI zawodników to już tylko preferencja gracza, bramkarze? mi bronią jak trzeba, raz się zdarzył nie obroniony strzał Zlatana torpedy i minęły się ręce z piłką.

 

Ludziska trzeba się przestawić a nie szukać dziury w całym, jak dla mnie się cieszę że wróciła opcja treningu. Może wtedy parę osób trochę ochłonie :thumbsup:

jest opcja treningu w demie ?

Odnośnik do komentarza

Nie. Co do pytania Adera z przed kilku postów :

 

-Pedro ma lepsze statystyki, typowy dla konami wysyp żółtych, nie ma żadnej statystyki powyżej 90, ale 80tek ma sporo oraz nogi na 8/7 + jakieś tam karty. Swoją droga karty zastąpiły całkowicie gwiazdki ze starych pesów, dobre jest to że teraz już się ich nie da włączać/ wyłączać, są cały czas ustawione.

-Henry dostał takiego nerfa że głowa mała, wszystko oprócz techniki mu spadło o około -10, nie ma już praktycznie żadnej 90tki.

-Messi, Villa to samo praktycznie, Alves kozak (takie staty jak po ostatnim OF do pesa 2010).

 

Jak ktoś cię jeszcze interesuje to pytaj ;)

Odnośnik do komentarza

Nie. Co do pytania Adera z przed kilku postów :

 

-Pedro ma lepsze statystyki, typowy dla konami wysyp żółtych, nie ma żadnej statystyki powyżej 90, ale 80tek ma sporo oraz nogi na 8/7 + jakieś tam karty. Swoją droga karty zastąpiły całkowicie gwiazdki ze starych pesów, dobre jest to że teraz już się ich nie da włączać/ wyłączać, są cały czas ustawione.

-Henry dostał takiego nerfa że głowa mała, wszystko oprócz techniki mu spadło o około -10, nie ma już praktycznie żadnej 90tki.

-Messi, Villa to samo praktycznie, Alves kozak (takie staty jak po ostatnim OF do pesa 2010).

 

Jak ktoś cię jeszcze interesuje to pytaj ;)

hehe...co do statystyk to Messi ma top speed na 82...najmniej z ataku Barcy :) pewnie nie chcieli aby uciekal obroncom

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - NIE POTRAFIĘ W TO GRAĆ :D

 

 

 

 

Całkiem inna giera, graficznie niby pes 2010 z o wiele lepszymi animacjami i fajną kamerą (szkoda, że nie dali tak jak w fifie np. broadcast + stary wide, chociaż ja wolę tą bo fajny efekt, ale dla marud którym to nie pasuję powinna być opcja zmiany na 'starego' wide). Rozkminiam triki dopiero, nie wiem czemu ale nie mogę rulety robić normalnie tylko jak mam pod stickiem ustawione, nie probowalem z elastico itp, bo skupiam sie na podaniach... Które są genialne, nie wiem kto tu gadał głupoty o zawodnikach nie wychodzących na pozycję ale dałem, żeby mi manager ustawił ofensywne ustawienie (jakoś automatycznie tam coś dobiera, śmiesznie zaownidkow wybrał tak BTW) i każdy zapi.e.rdalał jak głupi, ładnie się pokazywali i tylko się prosiło o trójkącik lub... L1 + trójkąt, które teraz można tak wymasterować jak by grać nim jak w iss - ale tu trzeba skilla, a nie po prostu wcisnąć przyciski - to jest piękne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem sobie tymi druzynami z copa liberatoderes i... Nie no ta gra jest cudowna :D W ogóle jaka atmosfera na stadionie, coś pięknego. Strzały z 30 metrów lecą często w trybuny, jakby alves ciągle kopał, ale jak dobrze przymierzysz (a ciężko, jeszcze wpływ z tego co widzę mają naciskający obrońcy - niby norma, w każdej części tak było, ale jednak jakoś inaczej).  

 

 

 

 

ps. ide spać, jutro będę ostro męczył demko :]

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

hapnąłem to pc demko i po kilku meczach mogę napisać że trochę się zmieniło od builda z online bety :teehee: tym że gra się super nie byłem zdziwiony ale zmian jest sporo :

 

- doszedł nowy system bronienia (tył+x żeby się wycofywać, przód-x żeby iśc na piłke), doszły animacje odbioru piłki x-em (w becie w ogóle ich nie było, żeby odebrać piłke trzeba było wejść przed piłkarzyka lolz), doszły kolizje, dopiero w demku można fajnie powalczyć o piłkę, są fajne szarpaniny :) gra się w to inaczej niż w becie

- kontrola piłkarzyków znacznie lepsza, drybling z R2 jeszcze lepszy, wcześniej to było mocno zamulone, teraz jest płynnie i fajnie

- wypatrzyłem kolejne nowe animacje (przyjęcia piłki w biegu, inne animacje składania się do strzału itp)

- jest aktywne link feints w opcjach, mozna sobie wrzucić combosy trików pod L1+kierunek na prawej gałce

 

jeśli coś mi się nie podoba w tym demku to poziom CPU AI przeciwnika , bardzo licho atakują nawet na top player, wyzwanie to żadne przez to emocji zero, na szczęście wiem jak ta gra wygląda online i tam już nie jest tak prosto - tam dopiero pesik pokazuje pazur ;)

 

w pc demie ofkors nie ma żadnego aliasingu - wiadomo, zobaczymy jak to będzie na demku ps3 heh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...