Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

hahaha, to mamy porownywac PES 2011 z FIFA 08, bo ta pierwsza sie dluzej rozwijala ? Nadal potrafisz mnie zaskoczyc! :thumbsup:

 

Człowieku weź trochę pomyśl zanim coś napiszesz. Nie chodzi o stricte porównanie PES 2011 z FIFA 08 tylko porównanie wdrażania pewnych technologii przez 2 firmy. Jesteś w stanie trochę głębiej pomyśleć na ten temat? Pes 2011 jest w stadium rozwoju i wdrażania technologii tam gdzie była FIFA 08 i Euro 2008. Pes 2011 wyszedł obronna ręka z walką z FIFA 11 i jest najlepszym Pesem w historii tej serii. To już pokazuje jaki mocny jest ten tytuł. Średnie oceny oscylują między 8,8- 9,2. Jest to niższy wynik niż FIFA, ale jakie to ma rokowania na przyszłość? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

rozmawiamy tu o pesie, pamietaj :ninja:

 

 

wg mnie PES nie rusza sie slicznie, animacje nie są doskonałe.

 

PES 2011 jest wg mnie fajny, pewnie go wyrwe , zwłaszcza ze nie ma online pass - to wymienie jakąs gre z kolekcji za niego (z doplatą) ale nie wyglada za ciekawie. A juz AA wali po gałach masakrycznie/

 

Pes 2011 nie rusza się ślicznie, a czy gra konkurencji z numerem 08 poruszała się ślicznie? No właśnie.

 

Porównywanie PES 2011 z FIFĄ 08...:mellow: <facepalm>

 

A w czym widzisz problem? Jedna gra ma swój przełom szybciej, druga później. Pokazanie pewnych podobieństw wdrażaniu nowych technologii 2 firm jest czymś normalnym. Wiele osób, które dyskutują na pewnym poziomie dobrze to rozumieją. Twoja dyskusja polega na tym, że wylatujesz z tekstem w stylu: " Nie ma np Fabregasa w Arsenalu" łeeeeeeee EPIC FAIL!!!!! Konami zawaliło!!!!. Człowieku Grow up... Grow up...

 

 

tobie sie wszystko myli :rolleyes: nie pisalem nic o aktualnosci składów, jesli jest inaczej TO ZACYTUJ, nie rzucaj słów na wiatr. Pisalem o licencjach na herby, trykoty- to akurat dla mnie ważne, bo jestem kibicem piłki w wersji live

 

...ale nie znowuż najważniejsze!!! Tego nie powiedziałem nigdy, ze skreslam PESa bo ma braki licencyjne (ten tez ma ale jest spox wiec mozna w niego fajnie pyknąc)

 

a to co powiedziałes w zacytowanym fragmencie to....nawet nie wiem jak ci odpowiedziec :whistling: porównujesz gre z 2011 do gry z 2008, to jest epic fail

 

nie wiem na jakim wyswietlaczu grasz, ale powiem ci tak: gdy sciągnelem demo pesa 2011 grałem na 22 calowym monitorze. Wygladał "tak se" , ale w miare. W miedzyczasie zmieniłem na 42 full hd panel i...

 

 

aa rozciął mi powieki. Autento, to tak wali po głach, ze naprawde przeszkadza. Nie wiem czy tego nie widzisz , np moja ciocia czasem gra na pc w jakies gry ale ona tez nie widzi róznicy miedzy 30 a 60 klatkami, miedzy brakiem aa a jego poprawnym dziłaniem. I spox , sa takie osoby

 

 

ale GRACZE widzą. i ich to wqurwia bo te zabki sprawiają, ze ciezko konfort gry troche spada- bo yebią oczy

 

 

up ja rozumie co masz na mysli ale...ehhh, straszna dziwna jest twa logika

 

kupiłbys jakies pasciarskie auto bo w mysl logiki "ze to pierwszy taki model producenta, ze za 5 lat zrobią z tej fury perełke"

 

(nie mówie bron boze ze pes 11 jest pasciarski, nie zinterpretuj metafory źle)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nie wiem, moze na wagary czesto chodzili :)

a jak masz ząbki, to sobie dokup do konsoli kabel hdmi.... :D

 

 

interesujesz sie grami tak wogóle czy tylko w piłki grywasz? Kojarzysz podstawowe terminy jak aa, frame rate, pop up, i tp itd?

 

Umiesz to wszystko wychwycić? Ja tak i zabki widze, zresztą wielu widzi- poczytaj sobie temat pare stron wczesniej

 

...no i trudno by nie widzieli , bo są!!!!

 

 

lons wróciles po czasiowej banicji i już rzucasz "debilami"?

 

 

up -albo jestes slepy :teehee: albo nie wiesz co to aa :turned:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wiem chłopaki, że chodzi wam o postęp technologiczny jaki zrobiła Fifa z wersji 07 na 08 do Pes'a jaki zrobił z wersji 10 na 11. Ale chyba nie kminicie jednej rzeczy. To są 3 lata różnicy, więc jakby nie patrzeć, ten przełom to wsteczny przełom. :thumbsup:

 

No i co z tego? FIFA 08 miała swój przełom, a mimo tego większość rzeczy miała spaprane takie jak czas reakcji, system kolizji, animacje były średnie, fizyka piłki była słaba, system trików raczkował. Mimo takich wad była przełomem, a największym skokiem była wersja 09. Pes 2011 ma dużo lepszą pozycję niż FIFA 08 bo czas reakcji, fizyka piłki, fizyka strzałów, system podań, system trików, bije na łeb i na szyję FIFA 08. KONAMI nie musi poprawiać tyle rzeczy co EA z 08 na 09 bo już PES 2011 te wszystkie rzeczy ma na wyjściu. Pes 2011 jest w dużo, dużo lepszej sytuacji niż FIFA 08. Trzy lata do tyłu to był z wersją 2010, a nie jest teraz. Chodzi mi o wykorzystywanie technologii. Pes 2012 będzie już Pesem, który pod każdym względem będzie równy z grą konkurencji. KONAMI zrobiło potężny skok i jest już bardzo, bardzo blisko by wykorzystywać do maksimum możliwości dzisiejszych konsol jak to robi EA.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
:teehee: Lons - co to kogo obchodzi ? Czy ktos porownuje GT, do FORZA 1 ? nowe MW do HALO 1 ? super, Konami dla Ciebie jest w lepszej sytuacji niz gra z 2008 roku, yupppii :potter: Kazdy ma w pompie tego typu porownania. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

:teehee: Lons - co to kogo obchodzi ? Czy ktos porownuje GT, do FORZA 1 ? nowe MW do HALO 1 ? super, Konami jest w lepszej sytuacji niz gra z 2008 roku, yupppii :potter: , teraz bedziesz mogl od przyszlego miesiaca zbierac informacje na temat PES 2012 i jak co roku pisac, NEW Engine, New Total Freedom, King is Back ! :teehee:

Kazdy ma w pompie tego typu porownania.

 

Wiem, że masz z tym problem, ale fakty są takie, że PES IS BACK!!!!! Możesz tupać nóżkami, krzyczeć, robić zamęt w temacie, ale nie zmienisz tego, że PRO EVOLUTION SOCCER wrócił. Jest mocny jak nigdy wcześniej, a wersja z numer 11 to najlepsza część w historii. Piszą i mówią o tym wszyscy, a PSX Extreme z Koso na czele, który dla ciebie niedawno był wyznacznikiem napisał krótko SZOK!. Będę grał w tę grę a nie czekał na PES 2012 bo PES 2011 jest masakrycznie mocny! Czekanie opłacało się bo gra jest przednia.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Adus - mam nadzieje, ze nie kazdy chlopak z Ozorkowa musi sobie wzmocniac ego docinkami na internecie. :thumbsup:

 

Lons - Ty sie zachowujesz tak, jakby mnie to irytowalo, ze Ty grasz w PES'a ? Zroozum tez raz na zawsze, ze to takze mam w (pipi)e, dla mnie to mozesz nawet w sensible soccer grac, do poki nie wymyslasz bzdur na temat innych gier. PES 2011 jest najlepszym PESem na konsole nowej generacji, wiem o tym, sam to pare stron wczesniej napisalem. Graj w PES'a, badz zadowolony, ale nie troluj w innych tematach o rzeczach wyssanych z palca. :nuke:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To tak jak był ten film...Back to the future...tylko to ten odcinek co powrócili do przeszłości :) PES i back to the future :) 2008

Jesteście niezwykłymi optymistami mówiąc o tym że następny PES już dorówna Fifie...znaczyło by to że nagle...po 3 latach stania w miejscu...Konami co rok będzie robiło dwa kroki do przodu...Pożyjemy zobaczymy...chciałbym jednak żeby tak było i PES powrócił ! (mówię poważnie...zero ironii)

 

Puki co szukam zbytu na fife 09 ... rozumiem że jest ona lepsza od tegorocznego PESa skoro porównuje się go z wersją 08...cene jednak dałem 30 zł plus wysyłka...jest ktoś chętny ? ;)

 

PS rozumiem o co wam chodzi z tym przeskokiem technologicznym...lepiej późno niż wcale... (lepiej późno niż wcale powiedziała babka spóźniwszy się na pociąg ;)

 

Koso napisał że szok...no szok ! 3 lata stać w miejscu i nagle krok w przód ! szok...cudowne uzdrowienie...a masz pretensję że izi co roku mówi że szok fifą ma :/

Odnośnik do komentarza

Adus - mam nadzieje, ze nie kazdy chlopak z Ozorkowa musi sobie wzmocniac ego docinkami na internecie. :thumbsup:

 

Lons - Ty sie zachowujesz tak, jakby mnie to irytowalo, ze Ty grasz w PES'a ? Zroozum tez raz na zawsze, ze to takze mam w (pipi)e, dla mnie to mozesz nawet w sensible soccer grac, do poki nie wymyslasz bzdur na temat innych gier. PES 2011 jest najlepszym PESem na konsole nowej generacji, wiem o tym, sam to pare stron wczesniej napisalem. Graj w PES'a, badz zadowolony, ale nie troluj w innych tematach o rzeczach wyssanych z palca. :nuke:

 

Największym trolem jesteś ty. Mówię do ciebie ostatni raz nie wciągaj mnie w swoje gierki. Irytuje mnie to, że ustawiasz się w taki sposób do sytuacji PES 2011jak tobie pasuje. Prosty szybki przykład: Piszesz, że czekasz na opinię KOSO odnośnie PES 2011 bo inne czasopisma, które piszą o PES 2011 ciebie nie interesują i tu nagle opinia KOSO: SZOK! Najlepszy PES od lat! Wtedy wychodzi jak ty rzekomo czekasz na opinie Pes 2011. Opinia okazała się tobie nie na rękę i zaczynasz odwracać kota ogonem. Wymyślasz jakieś rzeczy, siejesz w temacie zamęt, wszystkim udowadniasz jak ten Pes 2011 tobie nie podchodzi. Kij już z opinią z KOSO na temat PES 2011. Jest nie rękę i pies to trącał. To mnie irytuje. Ja tobie również życzę grać w twoja ulubiona grę, która jest perfekcja od 2008 roku, a dzisiaj ta perfekcja jest już tak perfekcyjna,że trzeba wymyślić nowe słowo: Nad Boska? Kompletny brak obiektywizmu od lat oraz zero konsekwencji to co się mówi, a PES 2011 jest tego najlepszym przykładem

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Największym trolem jesteś ty. Mówię do ciebie ostatni raz nie wciągaj mnie w swoje gierki. Irytuje mnie to, że ustawiasz się w taki sposób do sytuacji PES 2011jak tobie pasuje. Prosty szybki przykład: Piszesz, że czekasz na opinię KOSO odnośnie PES 2011 bo inne czasopisma, które piszą o PES 2011 ciebie nie interesują i tu nagle opinia KOSO: SZOK! Najlepszy PES od lat! Wtedy wychodzi jak ty rzekomo czekasz na opinie Pes 2011. Opinia okazała się tobie nie na rękę i zaczynasz odwracać kota ogonem. Wymyślasz jakieś rzeczy, siajesz w temacie zamęt, wszystkim udowadniasz jaki ten Pes 2011 tobie nie podchodzi. Kij już opinią KOSO na temat PES 2011. Jest nie rękę i pies to trącał. To mnie irytuje. Ja tobie również życzę grać w twoja ulubiona grę, która jest perfekcja od 2008 roku, a dzisiaj ta perfekcja jest już tak perfekcyjna,że trzeba wymyślyć nowe słowo: Nad Boska? Kompletny brak obiektywizmy od lat oraz zero konsekwencji to co się mówi, a PES 2011 jest tego najlepszym przykładem

Amen :)

Odnośnik do komentarza

Banda troglodytow. Umiesz czytac palo ? Narzekalem na BETE, BO BYLA Z(pipi)ANA, cytat 20 stron wczesniej. Czekalem na opinie Kosa, bo jak zwykle nie bylem nastawiony jak beton PES'a - Konami napisalo ze poprawia, wiec King is Back !cofnalem swoje slowa, napisalem, ze juz w demie wszystko poprawili, poza rzeczami, ktore w PESie mnie irytuja od lat np. "wychodzenie zawodnikow do prostopadlej" i podobnie jak z FIFA, wczeniej tego nie dostrzegalem, do poki nie wyszla FIFA 08 i ktos nie wpadl na tak banalny pomysl jak 1 przycisk do wyjscia.

 

Ty za jestes takim ciemniakiem, ze gra jest 1 dzien na rynku, to potrafisz wejsc i napisac, FIFA 11 ma MOMENTUM, moj hardcore gracz tak powiedzial, w recenzjach tak pisza (GDZIE JEST (pipi) LINK - nie ma do dzisiaj) Dajesz jakies przyklad angielskich wypowiedzi ni w zab nie pasujacych, jakbys angielskiego nie znal. Zreszta o czym z Toba gadac. Plejada gwiazd - Ader, Ficus, Lons - wy za to co roku nie piszecie tego samego !

 

Teraz waszym problemem stalo sie to, ze FIFA co roku szla do przodu i pierwsze moje wrazenie zawsze bylo mega pozytywne. Sytuacja byla (pipi) taka sama z PESem 4,5,6,ale to rozumiem byly dla was gry idealne. moze zacznijcie z tamtych tematow mnie cytowac, bo tez w odpowiednim temacie co roku te gry mi sie podobaly.

 

Bledy wychwyce za 3 miesiace, wtedy sie ustosunkuje, poki co FIFA 11 jest dla mnie boska, PES 2011 najlepszym PESem ! ale to jest problem nie do przelkniecia w kaciku sportowym, jedyni obiektywni sie znalezli.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Banda troglodytow. Umiesz czytac palo ? Narzekalem na BETE, BO BYLA Z(pipi)ANA, cytat 20 stron wczesniej. Czekalem na opinie Kosa, bo jak zwykle nie bylem nastawiony jak beton PES'a - Konami napisalo ze poprawia, wiec King is Back !cofnalem swoje slowa, napisalem, ze juz w demie wszystko poprawili, poza rzeczami, ktore w PESie mnie irytuja od lat np. "wychodzenie zawodnikow do prostopadlej"

 

Ty za jestes takim ciemniakiem, ze gra jest 1 dzien na rynku, to potrafisz wejsc i napisac, FIFA 11 ma MOMENTUM, moj hardcore gracz tak powiedzial, w recenzjach tak pisza (GDZIE JEST (pipi) LINK nie ma do dzisiaj) Dajesz jakies przyklad angielskich wypowiedzi ni w zab nie pasujacych, jakbys angielskiego nie znal. Zreszta o czym z Toba gadac. Plehjada gwiazd - Ader, Ficus, Lons - wy za to co roku nie piszecie tego samego !

 

Teraz jest czarno na białym. Cris zrób coś bo gość zaczyna zachowywać się chamsko i prostacko. Czekam na twoją reakcję.

Odnośnik do komentarza

"Teraz waszym problemem stalo sie to, ze FIFA co roku szla do przodu i pierwsze moje wrazenie zawsze bylo mega pozytywne. Sytuacja byla (pipi) taka sama z PESem 4,5,6,ale to rozumiem byly dla was gry idealne.

 

Bledy wychwyce za 3 miesiace, wtedy sie ustosunkuje, poki co FIFA 11 jest dla mnie boska, PES 2011 najlepszym PESem !"

 

proszę czytać ten post ze zrozumieniem :)

i proszę nie odbierać obiektywizmu

 

Święte słowa...ja też sie jarałem KAŻDĄ nową częscią PESa..aż do 2008...teraz jaramy się fifą...bo idzie do przodu konsekwentnie jak kiedyś PES.

Także uważam że to jest najlepszy PES...jednakże dodam że najlepszy licząc tylko nową generację konsol

Odnośnik do komentarza

Lons - kliknij raportuj 100razy, otrzyj lzy, zadzwon do zony, powiedz, ze easye znowu Cie na forumiku obraza, a przeciez 4 lata temu jedna panna z nim zerwala kontakty ! Twoje wypowiedzi sa tak glupie, ze naprawde nie wiem jaki trzeba miec iloraz inteligencji by wymyslac takie rzeczy. I nie dziw sie, ze mnie prowokujesz, skoro chocbytm napisal 100000000000razy, DAWAJ MOJE CYTATY, Ty i tak tego nie zrobisz, bo i po co - lepiej wymyslic sobie cos, wsadzic swoje slowa w moje usta, a pozniej pisac jak 12to latek "nie wciagniesz mnie w swoje gierki", co to (pipi) jest - Moda na sukces ?

Odnośnik do komentarza

momentum jest w recenzji eurogamera,chyba 3 razy miałeś o tym wspomniane i link został podany.

 

I nie przyrównuj mnie do pes'owego betonu. Nie miałem ani jednej części PES'a na tej generacji bo żadna na to nie zasługiwała. Zagrywałem się za to sporo u kolegów. Za to Fifę mam już drugą - po 09 wczoraj kupiłem 11 bo to dobra gra piłkarska i mam pewność świetnie działającego online a to jest dla mnie najważniejsze.

 

Nas po prostu śmieszy to jak Ty wychwalasz tą Fifę, poważnie Ty już edycje 08 uważasz za arcydzieło a Fife11 za taką grę do której brakuje przymiotników.

Odnośnik do komentarza

Ficus - wiesz co - do Ciebie tez mi brak slow.Smieszny to jestes Ty, wiesz dlaczego ? - bo FIFA 08 nawet nigdy nie mialem, znajdz chociaz jedna wypowiedz moja w tym temacie. Ba nawet mi sie nie podobala zbytnio, bo byla za wolna. gralem w PES'a 6 wtedy. Dziwisz sie, ze sie irytuje ? Jakbys sie czul, gdybym jak wrzut na (pipi)e w kazdym temacie wkladal Ci w ustaw nie Twoje slowa ?

 

Ficus - pisales, ze FIFA 10 jest za wolna

Ficus - pisales przeciez, ze najlepszs symulacja dla Ciebie jest FIFA 07

 

Widzisz jak to dziala - Ty piszesz do mnie, ze FIFA 08 byla dla mnie idealna, bo tak napisal Lons, chociaz w FIFE 08 gralem 5 minut w empiku i nigdy jej nie kupilem. Czaisz juz ?

 

Bez zadnych cytatow, bez niczego. Lons od 5 miesiecy tak robi, poza tym, nawet jak pisalem w superlatywach na temat FIFA 09, 10 to wraca do pierwszych wrazen, sorry, ale jak wyszla FIFA 09 to nie byl przelom ? Moglem miec pozytywne wrazenia po graniu prawie 3 lata w PES'a 6 ? Czy FIFA 10 ze swoim dryblingiem 360 nie zmienila koncepcji gier pilkarskich ? Pisalem pozytywnie, chwalilem, bo byla przekozacka, a to,z e po 6 miesiacach wqrwiala mnie niemilosiernie przez momentum i random to co innego, tez o tym pisalem ! Wyszlo WC, 10tki nawet nie odpalilem !

Zadnego linka nie bylo, zadnego fragmentu, chyba ze dla Ciebie dowodem jest wypowiedz kolesia z jakiegos forum, ktory mowi,ze w trybie menadzerskim czesto przegrywa ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...