Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

ja gre kupilem w robsonie w wawie.

zagralem juz z 10 meczy, w zadnym nie mialem lagow, gra jest nieco wolniejsza niz w demie. Troche dlugo szuka przeciwnika ale... warto poczekac :) gra mi sie poki co kozacko, mimo ze pykam patafianami z mlo i tylko yakubu kupilem poki co :) No, to lece grac, pozdro.

 

 

Dzięki, dzięki Stary. Wreszcie znalazł się ktoś kto faktycznie ma PES2011 i wie jak korzystać z forum. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ten PES nieasmowicie wciaga. Przyklad: wczoraj gralem MLO, czekajac na competition. Lons napisal do mnie czy zagram sparing, to odpisalem, ze czekam na competition. Ofc nie dostalem sie, bo w sekunde zajete zostaly wszystkie miejsca. A potem bylo tak: dobra, jeszcze jeden mecz, jeszcze jeden... kupie sobie kogos... i w koncu patrze a tu Lons offline i 23 na zegarku :P Oby nie bylo jak z fifą, ze sie po 3 dniach znudze ale nic na to nie wskazuje poki co. Satysfakcja jest duza, jak np przegrywalem 3;1 w 85 minucie i udalo sie jeszcze wyrownac na 3;3 a gosc mial lepszy sklad.. lub nawet remis 0;0 z typem co mial juz 3/4 pierwszego skladu zrobione. Dobry PES jak za starych lat :)

Odnośnik do komentarza

I mówisz bez lagów? jakie masz łącze? Ja mam neo 1mb, w pesa 6 nigdy nie mialem lagow w fife 10 tez nie, strasznie przeszkadza to przerywanie:( moze poprawią na poniedziałek

a 1 gol normalnie wola o pomste do nieba, bez komentarza

1mb?

Stary,takie łącze to było dobre 5 lat temu.Ja sobie nie wyobrażam mieć takie wolne połączenie.Dodatkowo neostrada ma strasznie mały upload.

Odnośnik do komentarza

I mówisz bez lagów? jakie masz łącze? Ja mam neo 1mb, w pesa 6 nigdy nie mialem lagow w fife 10 tez nie, strasznie przeszkadza to przerywanie:( moze poprawią na poniedziałek

a 1 gol normalnie wola o pomste do nieba, bez komentarza

 

 

jakie przerywanie, rowin temat prosze......grasz na 360? matinx na ps3, moze to jest przyczyna?

 

 

matinx, ty skolei piszesz ze jest idealnie- jakie masz połączenie?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

I mówisz bez lagów? jakie masz łącze? Ja mam neo 1mb, w pesa 6 nigdy nie mialem lagow w fife 10 tez nie, strasznie przeszkadza to przerywanie:( moze poprawią na poniedziałek

a 1 gol normalnie wola o pomste do nieba, bez komentarza

 

 

jakie przerywanie, rowin temat prosze......grasz na 360? matinx na ps3, moze to jest przyczyna?

 

 

matinx, ty skolei piszesz ze jest idealnie- jakie masz połączenie?

 

 

tak jak pisalem wyzej, nie pamietam. Wroce do domu, to wam powiem. A bede poznym wieczorem, wiec musicie poczekac

Odnośnik do komentarza

a 1 gol normalnie wola o pomste do nieba, bez komentarza

kiwki sa zbyt latwe w PESie, oby zawodnicy nie zaczeli tego non stop wykorzystywac w takich absurdalnych sytuacjach.

Zagraj z kimś i pokiwaj.

Powodzenia.

 

W demie każdy zawodnik wykonywał rainbow flick z takim samym powodzeniem, Mam nadzieję, że w fullu to ukrócili. Grałem z kumplem-weteranem i dało się triczkami mijać rywali bez większych problemów :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...