Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

kasę, 3-0 przerywa mecz ale kasa wpada 70k za każdy mecz, takie coś trwa może z 2min przez godzine qualifierów ludki się chwalą że nabijają 2mln, czyli tyle ile jest za wygranie tura...tylko że mają pewniaka, 5turów dziennie i są bogaci, to jest najszybszy sposób na natrzepanie kasy

 

licze na reset MLO, tak jak to zrobiło EA po flag glitchu

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Świetna zabawa jest w MLO :)

Kupiłem sobie Reida,Aghahowe i Arizmendiego i wreszcie drużyny gwiazd zaczynają się mmnie bać :P A raczej to ja zaczynam dużo strzelać.Kij,że sprzedałem pół składu by ich kupić,ale po co mi tyle tych podstawowych brudasów? :) Właśnie moja Valencia pojechała Juventus z kilkoma gwiazdami(Lassana Diarra,Oezil,Bendtner,Lennon i reszta składu wymieniona na lepszych) w składzie 2-0 i radocha była niesamowita :)

Teraz zbieram dwie bańki na Błaszczykowskiego ,a później kupię Jelenia:)

Odnośnik do komentarza

Generalnie stwierdzam,że zawodnicy tacy jak Messi czy Walcott są zbyt tani.Powinni kosztować nie 8mln jak na początku tylko z 50-80,bo inaczej jest za łatwo .

 

Fajna jest opcja z budowaniem własnej drużyny, ale dobrze też jak można pograć zawodnikami z prawdziwego zdarzenia, kiwki, precyzyjne przerzuty piłki z jednej strony na drugą - to cieszy jak piłka nie odskakuje. O rzutach wolnych z dystansu nie mówię.

Odnośnik do komentarza

Generalnie stwierdzam,że zawodnicy tacy jak Messi czy Walcott są zbyt tani.Powinni kosztować nie 8mln jak na początku tylko z 50-80,bo inaczej jest za łatwo .

 

Fajna jest opcja z budowaniem własnej drużyny, ale dobrze też jak można pograć zawodnikami z prawdziwego zdarzenia, kiwki, precyzyjne przerzuty piłki z jednej strony na drugą - to cieszy jak piłka nie odskakuje. O rzutach wolnych z dystansu nie mówię.

D'Alessandro też świetnie bije wolne w grze,a nie kosztuje tyle co Messi,dryblera też by sie znalazło - wcale nie potrzeba grac gwiazdami od początku by to wszystko mieć.Mi koleś strzelił gola z wolnego Basturkiem.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w nocy wygrałem z typem z D4 1:0. Miał w ataku C. Ronaldo, Forlana i Eto`o, ale zapomniał o zawodnikach defensywnych :turned: Około 140k wpadało. Sprzedałem rezerwowego bramkarza 700+k i zakupiłem Sertica. Pięknie rozgrywa akcje. Do tego w ataku McFadden (1.3mln euro) i jego magiczna lewa noga. Gra z miejsca stała się płynniejsza :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...