Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

28.13 3BR 10SP #4 global :whistling:

 

@Qjon

1. Nos w dół-w górę + turbo i BR na starcie

2. Ląduję na pierwszym speed padzie i SS na drugim speed padzie

3. Pod górkę i turbo + BR w prawym zakręcie.

4. W prawo w lewo i na MAGSTRIP.

5. Za Magstripem w prawo i na górze SS w prawo + BR.

6. Długa prosta - dwa speed pady i ostatni zakręt w prawo.

7. Lekko w lewo z SS i ostatnia prosta.

 

Tak to robię, opisałem najlepiej jak umiem bo wiem że nie masz YT.

Odnośnik do komentarza

Nowy miesiąc, transfer wzrósł, mam yt na jakiś czas, ale i tak dzięki :* ja robiłem boost po magstripie+beczka, a 4tą beczkę jak na filmiku miizu, tą niedaleko po starcie na skręcie w prawo; widać niepotrzebnie, bo klasyczny sposób okazuje się lepszy:) Umiem też tą 5tą beczkę, tuż przed metą, ale sypie ona linię na tyle, że to tylko ciekawostka.

Odnośnik do komentarza

Muszę pisać "szeptem i z ukrycia" szef mnie opierniczył, że za dużo przy kompie siedzę a nie pracuję. Oooooo nie byłem ostatni. Mam zamiar poprawić jeszcze swój czas na tej trasie Anulpha Pass REV. Dzisiaj biorę sie za nową trasę. Ostatnio mało czasu mam na granie. Qjon odezwij się na priv jaki chcesz team, to zrobię ci tą wlepkę.

Odnośnik do komentarza

Pewnie by się dało, ale:

Informacja dla wszystkich. Ten temat jest wyłącznie do spraw związanych z Eventem. Wszelkie ustawki na BB. lub wspólne latanie proszę załatwiać w innym dziale.

 

Dziękuję ;)

http://www.psxextreme.info/topic/68971-wipeout-hd/page__pid__2089289__st__300&?do=findComment&comment=2089289

;)

 

Oki, teraz już SLQ. Wiecie o tym, że trasy bierzemy z WZ. Niektórzy z Was mogli zauważyć, że tamtejszy Speed Lap Challenge obchodzi pierwsze urodziny, w związku z czym DP zgodził się z jednym z uczestników co do sposobu obchodu takiego jubileuszu. Tym sposobem w tym tygodniu lecą nie jedną, a cztery trasy:

 

SPEED LAP/MOA THERMA (FORWARD)/RAPIER/FEISAR

 

SPEED LAP/METROPIA (FORWARD)/RAPIER/AG-SYSTEMS

 

SPEED LAP/TECH DE RA (FORWARD)/RAPIER/AURICOM

 

SPEED LAP/UBERMALL (FORWARD)/RAPIER/QIREX

 

Pytanko zatem, chcecie polecieć wszystkie 4ry/jedną wybraną/całkiem inną trasę?

 

I jeszcze poprzedni SLQ:

 

SPEED LAP / METROPIA FORWARD / VENOM / AURICOM

 

1. phistaszek_pl 28.13

2. QjonPL 28.29

3. Wreckedge 28.61

4. Tiduch 28.96

5. GrzesPL 29.36

 

Gratuluję zwycięstwa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...