Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

lego nie daj sie prosić! może sol, albo coś z furią?

 

edit:

macie może chłopaki jakąś ciekawą muzykę do latania. niestety nigdy nie słuchałem takiej muzyki i nie jestem w stanie sobie nic ciekawego, w tym klimacie wyszukać. a lepszej sobie do latania wyobrazić nie potrafię i jestem w kropce. jeśli możecie pomóc to poproszę o priva. dzięki

Edytowane przez Derat
Odnośnik do komentarza

Oki, może tak dla żartu ja dam SLQ. Myślę, że już czas na włączenie tras z Fury do Eventu, więc może trasą na ten tydzień będzie:

 

Tech De Ra fwd / phantom

 

Co Wy na to? Jeżeli z jakiś względów Wam nie odpowiada, poczekamy na LEGO, miał najlepszy czas w poprzednim SLQ.

 

@The Rat, ja słucham czarnej muzy, więc raczej nie pomogę ;)

 

@Grześ, wiem dlaczego ^_^, a reszta?

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Sorki Tri, ale mi nie odpowiada :P Mam nadzieje że nie musze tyłumaczyć dlaczego :whistling:

 

 

edit:

macie może chłopaki jakąś ciekawą muzykę do latania. niestety nigdy nie słuchałem takiej muzyki i nie jestem w stanie sobie nic ciekawego, w tym klimacie wyszukać. a lepszej sobie do latania wyobrazić nie potrafię i jestem w kropce. jeśli możecie pomóc to poproszę o priva. dzięki

Sprawdź TEN temat

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, poprzedni Event upłynął pod znakiem "szybko szybko, bo mecz" :lol:, ale jakby kogoś interesowało, to wrzucę wyniki. Jako, że w części "bez broni' zabrakło dwóch pilotów, potraktujmy go treningowo :P

 

1. klocki_LEGO 24+29= 53 pkt.

2. QjonPL 22+21= 43

3. triboy 18+19= 37

4. Tar-Elendil 19+13= 32

5. kundox1 15+12= 27

6. GrzesPL 7+13= 20

6. sakulukk 11+ 9= 20

 

 

A teraz już SLQ :ninja:

 

1. klocki_LEGO 19.54 (chyba już nieaktualny?)

2. QjonPL 19.57

3. triboy 19.96

 

4. sakulukk 20.05 (dobrze widziałem?)

5. derat 20.61

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...