Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Finał zaye(pipi)abisty, mało pier.dolenia a dużo mięcha i apokalipsy, to jest to s024.gif

 

Chyba nie wyrobię do Halloween i zacznę komiksy czytać.

 

A i tu mam pytanie, może trochę kaptyn łobwjus to pytanie, ale muszę je zadać -

 

czy w komiksie jest więcej akcji z zombiorami?

 

Teka z tego co pamiętam jest na bieżąco, to jak on odpowie to się nie pogniewam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Komiks jest tak dobry jak za(pipi)istość serialu do kwadratu.

 

Komiks ten uzależnia

 

Komiks ten jest tak brutalny i nieprawdopodobny w zwrotach akcji i zaskakujących momentach, że serial to bajka dla dzieci przy nim.

 

Od zeszłego poniedziałku przeczytałem 66 z 90 dostępnych zeszytów. A dałbym spokojnie rade przeczytać wszystko dwa razy, tak wciąga. Tylko że chcę go dawkować. Bo to za(pipi)ista za(pipi)istość, a tym trzeba się delektować mimo wszystko.

 

Boje się momentu, aż dobiję do 90 zeszytu, bo na 91 trzeba czekać do czerwca. A nie wiem czy wytrzymam tyle.

 

Elo rap.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dobry finał, jak większość biorę się teraz za komiks, kiedyś zacząłem czytać ale skończyłem chyba na trzydziestym.

 

Mam nadzieję, że Carol umrze na początku trzeciego sezonu i będzie wtedy grupa składająca się wyłącznie z lubianych przeze mnie postaci

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

co Ty (pipi), Ekans, już #94 jest na necie

 

Masorz: tak akcji z trupami jest więcej oraz jest też dużo więcej gore, a także perfidnych i chamskich zagrań

 

kto nie czyta, ten wegetarianin i pedau

Chcesz mi powiedzieć, że zeszyty 91-94 które przeczytałem są fejkiem? :(

Ej nie wiem. W paczce są zeszyty do 90tego. Na amazonie pisze ze premiera 91 w czerwcu. Dziwne ze do 94, jeśli one wychodzą w zeszystach po 6. Pewnie jaki leak. Jutro dolecę do 90tki to zassam skąś 91-94. Tak czy siak, te 4 zeszyty nie robią różnicy jeśli nagle praktycznie łączysz się ze światem czytając 90kilka zeszytów pod rząd i nagle detox i dawkowanie 6 zeszytów raz na 3-4 miesiące :(

Odnośnik do komentarza

Zeby tak w (pipi)a widzow robic "topografia" scen to dawno nie widzialem.

 

Final sredni, zeby nie powiedziec gorzej. Nic mnie nie obchodzilo co sie stanie z farma czy bohaterami (wszyscy powinni umrzec), no, ale moze to efekt zaniedbania dwoch sezonow przez scenarzystow. Shane'a nie ma wiec dynamika w grupie kompletnie siądzie, troche (pipi).

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ciekawe na ile sezonów rozbiją więzienie,bo wątpię żeby się w jednym wyrobili.Ogólnie straszna lipa,że etap na farmie był rozbity na 12 odcinków gdzie w komiksie zajął góra 3 chaptery.

Mimo wszystko cieszę się,że serial sporo się różni od komiksowego pierwowzoru,bo zawsze po przeczytaniu człowiek może nadal oglądać z ciekawością co się stanie na ekranie.

 

 

Szkoda,że serial jest tak ugrzeczniony.Na starcie pozbawiono go ważnych dla komiksu scen zabijania dzieci(żywych nie zombie)-córeczek Hershela i bliźniaków Allena.

Carl jest straszną (pipi)ką i wydaje się być postacią mocno poboczną.Szkoda,że Dale zginął na farmie-pewnie w konsekwencji nie dostaniemy arcu z kanibalami.

Najbardziej wnerwiająca jest jednak postać Carol - nie wiem jak można było ją tak spieprzyć( w komiksie bardzo ciekawy wątek).

 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Szkoda,że serial jest tak ugrzeczniony.Na starcie pozbawiono go ważnych dla komiksu scen zabijania dzieci(żywych nie zombie)-córeczek Hershela i bliźniaków Allena.

Carl jest straszną (pipi)ką i wydaje się być postacią mocno poboczną.Szkoda,że Dale zginął na farmie-pewnie w konsekwencji nie dostaniemy arcu z kanibalami.

Najbardziej wnerwiająca jest jednak postać Carol - nie wiem jak można było ją tak spieprzyć( w komiksie bardzo ciekawy wątek).

 

 

 

no ku.rwa - z chęcią bym zobaczył w serialu jak przystawia się jednocześnie do ricka i lori ;).

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejżałem całe 2 sezony. Byłem sceptyczny do serialu bo słyszałem że to taka telenowela z zombi w tle, a samych akcji z zombie to może 30% serialu. Jednak nie było tak żle jak myśłałem, relacje między ludzmi fajne i w miare przystępne aktorstwo. Tak czy owak, rowniez nie chce mi sie czekać na nowy sezon, czy w komiksach jest już zakończenie historii ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...