Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Smiertelnym bledem tego serialu jest absolutny brak napiecia. Kolesie zyja w swiecie pelnym zombiakow, smierc czycha na nich ZAWSZE. A tutaj kobietka sobie do lasu pojdzie, dziadyga sam do baru sie przejdzie. Ja (pipi)ie.

 

Odcinek (pipi)owy jak zawsze, ostatnia scena okej, ALE - kompletnie nie pasujaca do calego odcinka. Przez cala godzine wszystko sie kreci wokol starego ktory musi skumac czacze, ze zombiaki to zombiaki i musi zaufac znowu dla Ricka i ekipy. Koncowa scena - stary widzi, ze ludziom ufac za bardzo nie mozna bo beda probowali Cie za(pipi)ac. Bez sensu. NIBY Rick teraz uratowal mu zycie, ale ta scena nie byla w ogole nikomu potrzebna - stary i tak juz sie pogodzil ze wszystkim.

 

scenarzysci = full retards

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie ostatnia scenka była ok, bardzo dobre nawiązanie do prawdy, że to nie zombie są największym zagrożeniem, tylko obcy ludzie

bardziej wkurwiła mnie scenka z zezowatą, co to w ciąży wybiera się odpicowanym (LOL) samochodem na przejażdżkę po szeryfa, nagle deficyt paliwa nie jest problemem?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

pewnie chodzi o to, że wszyscy są zarażeni i po naturalnej śmierci też się w zombie zamienią, po to rick martwemu grubemu poprawił w czaszkę w końcówce odcinka, w komiksie po jakimś czasie sami do tego doszli

(pipi)a dzieki :P

Odnośnik do komentarza

gdzie tam komiks trzyma poziom tak jak trzymał. chociaż mam nadzieję, że ten nowy wątek rozwiążą jakoś ciekawiej niż powtórka z gubernatora i bandy. dobre teasery kirkman wrzuca od kilku tygodni:

 

image001.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1329146069083

 

http://www.skybound.com/skybound/2012/2/13/the-walking-dead-something-to-fear-teasers.html

 

btw, szykuje się gra w odcinkach w której poznamy losy niektórych postaci i zobaczymy samo początek epidemi:

 

http://www.telltalegames.com/walkingdead/page1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie był to zły odcinek, śmiem stwierdzić, że chyba najlepszy z sezonu. zgodnie z przewidywaniami przeciągają pobyt na farmie w nieskończoność i pewnie do końcówki sezonu to jeszcze potrwa, ale jednak akcji było sporo, postać hersella ewoluuje w ciekawą stronę i atmosfera między teamem shane i teamem rick powoli się zagęszcza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...