Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To byłby chyba najlepszy odcinek z całej serii, gdybym nie zepsuł sobie niespodzianki tym spoilerem :/ (nigdy więcej nie będę do nich zaglądał).

I na plus też trzeba zaliczyć to, że twórcy serialu znają się na dobrych grach :P .

 

P.S. I teraz do lutego mam czekać na kolejny odcinek? Damn it! W takim razie zacząłbym czytać komiks, ale potem zaś z drugiej strony nie miałbym po co wracać do serialu.

Odnośnik do komentarza

Serial mi sie podobał do momentu kiedy sięgnąłem po komiks. Teraz dopiero widze, że serial żyje własnym życiem, masa rozbieżności itp.

 

Aha czyli rozbieżność historii w komiksie i serialu jest wadą

 

 

Ep dobry, rzeczywiscie najlepszy w sezonie, mam nadzieję, że teka blefuje i za tydzień znowu sciągne kolejny odcinek z zatoki

Odnośnik do komentarza

Nie blefuje.

 

Ja też zacząłem czytać komiks i według mnie twórcy serialu bardzo dobrze zmienili niektóre motywy w porównaniu z komiksem i za to dla nich duży plus, bo można i sobie poczytać i później nawet ciekawie pooglądać. Nie żeby wydarzenia w komiksie były gorsze (chociaż niektóre rzeczy owszem, lecz wiadomo, to kwestia gustu. Ale też z powodu trochę innych zachowań postaci.), ale te dodane, których nie ma w wersji papierowej dają radę.

 

A tak poza tym komiks jest świetny i proponuję każdemu kto ogląda się zapoznać z nim ;) Mi na szczęście jeszcze trochę też zostało.

Odnośnik do komentarza

nie ten temat ;). odcinek całkiem spoko, chociaż pewnie byłby lepszy gdyby zdjęcie sophii wychodzącej ze stodoły nie wyciekło dwa tygodnie temu.

 

Przepraszam :P

 

To byłby chyba najlepszy odcinek z całej serii, gdybym nie zepsuł sobie niespodzianki tym spoilerem :confused: (nigdy więcej nie będę do nich zaglądał).

I na plus też trzeba zaliczyć to, że twórcy serialu znają się na dobrych grach :P .

P.S. I teraz do lutego mam czekać na kolejny odcinek? Damn it! W takim razie zacząłbym czytać komiks, ale potem zaś z drugiej strony nie miałbym po co wracać do serialu.

 

Przepraszam... :/.

 

No tak, ale nie powiedział, że Portal 2 :/. Gamerzy podczas oglądania mieli orgazmu dostać, a ja tylko... eee? Stary, do dziewczyny o grach? Nice..

 

Ep może być. Hyh, MBeniek - czytaj komiks. Nie zwlekaj. Serio.

Odnośnik do komentarza

Nie masz za co przepraszać CezaQ, bo w końcu zdjęcie dałeś w

, więc każdy sam na własną odpowiedzialność tam zaglądnął. A co do tego plusa za Portal'a, to tak żartowałem (nie spuszczam się na myśl, że w jakimś serialu mówią o grach), chociaż się zdziwiłem, że wspominają o takim mało znanym Portalu(1), a nie np. o Modern Warfare. (I poza tym Portal (1) też jest świetną grą.)

Odnośnik do komentarza

Przypominają mi się czasy jak jeszcze czytałem PE, gdzieś okolice 100 numeru, no i wtedy wszystko co chociaż ODROBINĘ mogło kojarzyć się z grami było nagłaśniane przez psychofanów konsol i przedstawiane jako COŚ TAK BARDZO NIESAMOWITEGO I DZIWNEGO. Te czasy - jak mi się zdawało - już minęły.

 

Jednak nie. ;/

 

hehe

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Oglądam właśnie. Nierówny. Fajne pomysły przeplatają się z nudą i debilizmami. Wiem, że to historia o ludziach w obliczach ciągłego zagrożenia, ale by taka historia miała sens potrzebni są ciekawi bohaterowie. Nierówno aż żal, mógłby być lepszy.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cały czas oglądając ten serial mam przed oczami dwa słowa :

 

Nierówność - zaczynało sie bombowo, potem stopniowo zwalniało aż skończyło sie pełzaniem w paru ostatnich odcinkach :/ Niemiłosiernie przeciagają wątki ( czemu służyło to postrzelenie Daryla czy jak mu tam skoro juz w następnym odcinku koleś radośnie zapieprza sobie jak gdyby nigdy nic a tej laski nie spotkały żadne konsekwencje i generalnie traktują ja jakby sie nic nie stało ?? o córeczce farmera i jej "chce sie bzykać , nie chce sie bzykać , chce sie bzykać " juz nie wspomne ), ślamazarnie prowadzą akcje . Jednym słowem za duzo pyerdolenia za mało akcji ( nawet jak na film który ma sie skupiać na ludzkich reakcjach na katastrofe )

 

Nielogiczności - łapanie zombie na rakarską smycz Oo.

Herchel wie że w sumie najwazniejszą rzeczą którą trzyma Ricka i innych na farmie jest szukanie Sophie a nie chce przyznać, że nie ma czego już szukać ( przecież musiał wiedzieć skoro sam łapie zombie i wrzuca do stodoły ) jednocześnie cisnąc ich niemiłosiernie żeby se poszli w cholere Oo.

Czwórka amatorów z pistoletami i strzelbami załatwia jakieś dwadzieścia zombie bez spocenia sie - to skąd ta apokalispa i setki martwych żołnierzy na ulicach ???

 

Mam nadzieje ze w lutym ruszy akcja z kopyta :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cały czas oglądając ten serial mam przed oczami dwa słowa :

 

Nierówność - zaczynało sie bombowo, potem stopniowo zwalniało aż skończyło sie pełzaniem w paru ostatnich odcinkach :confused: Niemiłosiernie przeciagają wątki ( czemu służyło to postrzelenie Daryla czy jak mu tam skoro juz w następnym odcinku koleś radośnie zapieprza sobie jak gdyby nigdy nic a tej laski nie spotkały żadne konsekwencje i generalnie traktują ja jakby sie nic nie stało ?? o córeczce farmera i jej "chce sie bzykać , nie chce sie bzykać , chce sie bzykać " juz nie wspomne ), ślamazarnie prowadzą akcje . Jednym słowem za duzo pyerdolenia za mało akcji ( nawet jak na film który ma sie skupiać na ludzkich reakcjach na katastrofe )

 

Nielogiczności - łapanie zombie na rakarską smycz Oo.

Herchel wie że w sumie najwazniejszą rzeczą którą trzyma Ricka i innych na farmie jest szukanie Sophie a nie chce przyznać, że nie ma czego już szukać ( przecież musiał wiedzieć skoro sam łapie zombie i wrzuca do stodoły ) jednocześnie cisnąc ich niemiłosiernie żeby se poszli w cholere Oo.

Czwórka amatorów z pistoletami i strzelbami załatwia jakieś dwadzieścia zombie bez spocenia sie - to skąd ta apokalispa i setki martwych żołnierzy na ulicach ???

 

Mam nadzieje ze w lutym ruszy akcja z kopyta :confused:

 

 

 

dobrze, że nie jest zbyt dużo akcji, bo byśmy mieli RE 6 :P

 

 

mnie tam pasuje tak podany serial. Czasem coś zgrzytnie, ale niema seriali doskonałych, zwłaszcza w temacie zombiaków i postapokaliptycznych nie jest kolorowo. Nie czytałem komiksu, nie sprawdzam co wycieka, więc dla mnie wolna akcja drugie sezonu była prowadzona idealnie przy takim finale jaki dostaliśmy. Gdyby na końcu córkę znaleźli żywą, przestałbym to oglądać. A obyczajówka. Myślę że to normalne. Czy zombie czy nie zombie czy katastrofa czy nie, ludzie mają uczucia, chcice itp. Dla mnie serial jest git. 8/10, wyżej oceniam w tym roku tylko American horror story

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

stwierdzili, że ostatnia partia odcinków jest zbyt naszpikowana akcją i żeby serial miał równy poziom dadzą 3 dodatkowe odcinki i zamiast akcji, będzie solidna porcja dłużyzny i nudów we wszytskich odcinkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...