Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powieść "Narodziny Gubernatora" chyba można uznać za kanoniczną, nie? W końcu robił ją twórca komiksu. W niej Gubernator wcale nie był jakimś meksykańcem, tylko zwykłym amerykaninem, w sumie całkiem spoko kolesiem. Czytałem najpierw powieść, potem komiks i ciężko mi było się przestawić (wyobrażałem go sobie zupełnie inaczej). Teraz znowu będę miał problem przy zmianie na wersję "powieściową" :x

Odnośnik do komentarza

Powieść "Narodziny Gubernatora" chyba można uznać za kanoniczną, nie? W końcu robił ją twórca komiksu. W niej Gubernator wcale nie był jakimś meksykańcem, tylko zwykłym amerykaninem, w sumie całkiem spoko kolesiem. Czytałem najpierw powieść, potem komiks i ciężko mi było się przestawić (wyobrażałem go sobie zupełnie inaczej). Teraz znowu będę miał problem przy zmianie na wersję "powieściową" :x

 

Jak powieść?

Ocb?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ok w ciągu 3 dni obejrzałem 1,2 sezon po namowie znajomych i naprawdę serial ogólnie fajny ale jest dużo dziur.

 

- Do 8 odcinka II serii dostaliśmy kowboya ciotę, a tu nagle pod koniec odcinka scenarzyści zmieniają wszystko o 180 stopni... pewnie czytają fora :) i nagle dostajemy bohatera który w końcu się obudził i wie na jakim świecie żyje.

- Na jaśniejszą postacią to Daryl, świetna postać i aktorstwo oby nie zdechł bo przestanę oglądać serial

Niestety ale Lori to już katastrofa i po 13 odcinku II serii jeszcze gorsza bo chyba będzie opłakiwać kochanka.

 

Najśmieszniejsze jest to że szwendacze czy jak im to na początku serialu dowiadujemy się że mają super węch na świeże mięsko, pamiętamy scenkę z wcieraniem padliny, i nagle przez resztę odcinków scenarzysta zapomina o tym i mamy odcinki że szwendacze stracili węch a już ważny jest tylko słuch :) bądźmy konsekwentni.

 

I jeszcze uratowana Andrea przez tego mnicha czy co to (pipi) było, jeszcze okaże się że powstałą sekta walcząca z szwendaczami, choć do tej scenki to po prostu mam nadzieję że to z komiksu i autor jakoś chciał się dopasować, tylko po co skoro słyszałem że od początku serial nie trzymał się jego, wiec po co to zmieniać czyżby kończyły się pomysły.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Paplanina to jest wychwalanie tego serialu jaki to jest za(pipi)isty... to że zobaczyłeś świetne wykonanie jak zombi wpierdalają mięso jeszcze o niczym nie świadczy. Może masz 15 lat i taki rzeczy cię rajcują, ale to nie zmienia faktu że fabuła to wielka dziura z dużą ilością kiepskich aktorów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...